סקירה של הלהקה עשירים הלהקה שינוי הלהב הלהב סתר

סקירה של הלהקה עשירים הלהקה שינוי הלהב הלהב סתר

בין אם אתה ספר מקצועי או מעצב שיער או סתם בחור רגיל נוגע שיער וזקן בבית, גוזם גדול חיוני. כמובן, אנדיס T- Outliner כבר ברשימה שלי של כלי ממליץ במשך עשרות שנים, אבל אני רוצה את T-Outliner (וכל קוצץ אחרים, לצורך העניין) יאפשר לי ליצור קווי מתאר נקי לגלח קרוב. הזן את הספר עשיר הספר לפתור את הבעיה עם שני מוצרים ייחודיים.

 זוהי הסקירה שלי של החברה עשירים הספר שונה אנדיס T-Outliner הלהב ואת על סתר להב סטר. 

את T אנדילינר T- השתנה

חברת ריץ 'ברבר לקחה את ערכת הלהב של אנדיס T-Outliner ושינתה אותו על ידי הסרת כמות קטנה מאוד של מתכת מקצה הלהב. זה גורם את הקצוות של שני להב נייח את הלהב נע להיות כמעט זהה באורך, וכתוצאה מכך קצה חדה מאוד. במבחן שלי של הלהב הזה, מצאתי את זה נוצר קווי מתאר חדות מאוד וכאשר נעשה שימוש לגילוח, לחתוך קרוב מאוד. על הצוואר ומסביב זקנים, אני מסוגל ליצור קווים נקיים כאלה עם להב זה, כי אני לא באמת צריך מעקב עם תער ישר. עבור גילוח יבש, דוהה או מקריח, להב זה גם חותך קרוב מספיק, כי אני יכול לחסל הבאים עם גילוח רטוב או סכין גילוח. אמנם, זה לא קרוב כמו תער ישר או אפילו מכונת הגילוח לסכל יקבל, אבל זה קרוב מספיק, כך חזותית אתה לא יכול לראות הרבה הבדל.

 אני מתרשם מאוד מהביצועים של הלהב הזה ועם הזמן זה מציל אותי. חברת ריץ 'ברבר מציעה גם גרסה שונה של הלהב T-Wide של Wahl ו- Blis II של Andis Outliner (ועוד כמה), אשר אני מצפה לבצע באופן דומה, אם כי הלהב T-Outliner שונה היה היחיד שבדקתי.

יש כמה חסרונות להשתמש להב שונה, עם זאת. מכיוון שקצות הלהב קרובים כל כך, חשוב מאוד שהלהב יותאם במדויק (עוד על כך בעוד רגע), מכיוון שכל חוסר התאמה קל עלול לגרום להב או לנקב את העור. אני ממליץ בחום לבדוק את הלהב על האמה שלך (או אזורים רכים אחרים של העור) לפני השימוש בו על הלקוח (או על הפנים או הצוואר) - לעשות את זה בכל פעם שאתה בוחר את קליפר למעלה כמו מכה קלה של הלהב יכול לקחת את זה מתוך יישור מושלם. אני גם חווה בעיה מוגברת של השיער מקבל בין הלהבים, אשר נדרש לי לנקות אותם בתדירות גבוהה יותר. זה עשוי להיות צירוף מקרים, אז אם זה משתנה, אני יעדכן את הביקורת. לאחר כמה ימים של שימוש, אני גם קל מאוד נתקל הקוצץ ואת סדקים הלהב טיוח זה חסר תועלת. הזמנתי תחליף ובוודאי להמשיך להשתמש בו.

על סתר הלהב

גם אם אתה לא משתמש הלהב שונה, אתה עדיין יכול לעשות להב רגיל לחתוך קרוב יותר על ידי התאמת זה אז אין פער בין הלהבים. עושה את זה על ידי מראה יכול להיות קשה, כך החברה עשירים הספר יצר שלהם על סטר להב כסף עבור אנדיס T-Outliner ו Outliner II להבים, אנדיס סטיילינר השני, להבי M3, ואת GTX אנדיס / GTO Deeptooth להב.

 המוצר הוא מאוד פשוט לשימוש. פשוט הצמד את הלהב למקומו, שחרר את הברגים, דחף את הלהב הנע קדימה והדק את הברגים. בבדיקות שלי, המוצר הביא ליישור מושלם של אנדיס T-Outliner Blade כמעט ללא פער בין העצים. כמובן, הזמנתי להב חלופי שונה, אבל הלהב הסטנדרטי שלי עשה ביצועים טובים יותר לאחר שימוש אחד סתר להב סטר.    

בשורה התחתונה

אם אתה ספר מקצועי או מעצב אופנה או משתמש ביתי אשר מחפש קווים חדים סופר לסגור גילוח מן אנדיס שלך T-Outliner, Outliner II, Styliner II, או גיבור Wahl שלך או פירוט, אני יכול מאוד ממליץ לרכוש אחד או להבים ו / או סכיני הלהב. הלהב השתנה T-Outliner ו סתר הלהב שניהם ביצעו טוב יותר ממה שציפיתי.

 בעוד השינוי על הלהב נראה עושה את זה טיפה שביר יותר, אני חושב שזה מחיר קטן לשלם כדי לייצר שורות מנקה יותר קרוב לגלח. הלהבים שונו עבור כ $ 25 כל אחד בעוד סטר הלהב הוא רק תחת $ 10. להבים ניתן לרכוש מאתר עשיר הספר ואת הלהב סטר ניתן לרכוש דרך אתר האינטרנט שלהם.

No Replies to "סקירה של הלהקה עשירים הלהקה שינוי הלהב הלהב סתר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 38 = 42