האם שמפו סלון באמת טוב יותר מאשר חנות קנה? – insightyv.com

האם שמפו סלון באמת טוב יותר מאשר חנות קנה?

הקרב בין שמפו מקצועי חנות קנה תמיד היה דבר. בפינה אחת הוא מעצב השיער האהוב שלך, touting את היתרונות של בקבוקי 30 $ שלה מפואר של שמפו פרימיום. ב השני הוא החבר הכי טוב שלך עם שיער נהדר שמשלם 1.99 $ עבור גלון של שמפו ב Walmart. מה באמת ההבדל? האם שמפו סלון באמת שווה את המחיר? אחרי הכל, אנחנו מדברים על סבון כאן, נכון?

זווית השמפו של המומחה

תחשוב על שמפו כמו יין. כל היין מורכב מענבים ותהליכים דומים; כמה שווה 3.99 $ בקבוק, בעוד כמה ללכת על מאות. דייל מקצועי יין יכול לספר הבדלים מתוחכמים בהיבטים רבים של כל בקבוק יין בהשוואה לאחרת. ספרית מקצועי מרגיש באותו אופן לגבי שמפו.

השורה התחתונה היא כי באמת יש הבדל קטן מאוד בין שמפו יקר שיער מקצועי שמפו חנות שמפו. כולם נועדו לשטוף את השיער ואת הקרקפת. כולם עשויים מרכיבים דומים. הן מקצועי ולא מקצועי חברות הם תמיד לגבש את מה שהם tout כמו בטוח, יעיל יותר שמפו עם מרכיבים ספציפיים למטרות ספציפיות. בסופו של דבר, הם כולם סבון. למרבה הצער, זה לא סוף היום, עדיין. יש אנשים להתרסק על שמפו יקר מאותן סיבות יין snobs מזלג גדול עבור יינות פרמיה: כל יש השפעות דומות, אבל בסופו של דבר, זה פשוט עניין של טעם.

מה שחשוב לך בשמפו אולי לא אומר שום דבר למישהו אחר – כדי להתמקד בכמה גורמים שחשובים והולכים משם.

השמפו ביצועים

הדבר הראשון שהלקוח רוצה לדעת הוא, “האם זה עֲבוֹדָה?”עבור אנשים רבים, לקנות שמפו בסלון הוא מותרות ענק, במחיר שהם לא יכולים להצדיק.

לכולנו היתה חוויה של ביקור אצל חבר שהיה לו “החומר הטוב” במקלחת שלה, והסיכויים טובים שתחטוף טיפה או שתיים. ואתה יכול או לא יכול להבחין כל הבדל. כל כך הרבה משתנים נמצאים כאן: המרקם והשיער של השיער שלכם משפיעים על אופן ביצוע המרכיבים של השמפו. כך גם המים. מים קשים עם הרבה מינרלים לא לשטוף בקלות כמו מים רכים ומשאיר חומרים בשיער שלך שמשפיע על איך זה מרגיש ומחזיק בסגנון. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא הניסוי. שאל את הסטייליסטית אם יש לה דוגמאות אתה יכול לנסות, ולהשוות את הביצועים שלהם נגד המותג האהוב עליך.

ערך שמפו

כאשר מגן על המחיר של שמפו מקצועי, מעצב כמעט תמיד אומר לך כי שמפו סלון מרוכז יותר. אתה משתמש פחות לכל הפעלה, כך שזה נמשך יותר, ואת ההבדל במחיר הוא לא ממש נהדר. זה יכול להיות נכון. שמפו סלון עשוי להכיל את אותם מרכיבים כמו עמיתיהם מחוץ המותג, אבל הריכוזים של מרכיבים אלה אינם זהים. ראית את הקנקנים בגודל של גלון של שמפו “מציאה” שיש להם עקביות של מים, וזה ניכר כאשר אתה מרים אחד מן המדף התחתון ולנער אותו. זה בגלל הרבה מזה J מים.

כמובן, אתה לא תמיד יכול לספר בחנות איך מרוכז שמפו הוא מן הבקבוק. במקרה זה, לבדוק את ההוראות: כמה שמפו הם אומרים להשתמש? 

שמפו המצרכים

שוב, מה שאתה צריך משמפו תלוי השיער שלך ואיך אתה רוצה שזה יתנהג. שמפו חנות קנה נוטים להיות יותר מים, סולפטים, ו מילוי עם פחות ויטמינים, שמנים, ומינרלים מאשר ניסוחים סלון. אם השיער שלך במצב נהדר וכל מה שאתה רוצה לעשות הוא לקבל את השמן ואת לכלוך מתוך זה, אתה לא צריך שום דבר מיוחד. אם אתה משתמש בשמפו “עדין” עם פחות חומרי מילוי, סולפטים, ו-לבנות שעווה יצירת חשוב לך, ואז ללכת על זה. 

צבע שמפו בטוח

שמפו טוענים כי לא להסיר צבע בדרך כלל אינם מכילים סולפטים, החומרים אחראי בועות. הם נבדקים במעבדות, לא בחיים האמיתיים, כך קילומטראז שלך עשוי להשתנות.

הרבה תלוי בסוג של צבע אתה משתמש, כמה זמן זה היה השיער שלך, וגורמים אחרים. אם החוויה הקצפה אינה חשובה לך, נסה את אחד השמפו כדי לראות כיצד צבע השיער שלך מגיב.

לאן הכסף שלך הולך

ההבדל הגדול ביותר בין סלון לחנות שמפו יכול להיות רק יותר לעשות עם הכסף שלך הולך יותר מכל דבר אחר. כאשר אתה קונה בקבוק שמפו מחנות הסמים, הכסף שלך הולך לחנות ואת החברה שעושה את השמפו. חברת שמפו משתמשת בכסף שלך כדי לפתח שמפו יותר, לשווק אותו, ולהרוויח.

כאשר אתה קונה שמפו מתוך סלון, הכסף שלך הולך הבעלים של סלון וחברת שמפו שעשה את השמפו. בעל הסלון שלך משתמש בכסף כדי לפרנס את עצמה ואת משפחתה, להשקיע בסלון שלה, וכן, בתור עסק מקומי המס, לתרום לקהילה. גם כאשר אתה קונה שמפו מסלון רשת, הסטייליסטית שחנכה אותך ומכרה את השמפו לך בדרך כלל מרוויח עמלה ממכירת שמפו שלך.

ממש בראש, חברת השמפו שעשתה את השמפו שלך משתמשת בכסף שלה כדי לפתח יותר שמפו, לשווק אותו, ולהרוויח, בדיוק כמו יצרני מותגי שמפו שאינם מקצועיים – אבל זה הולך עוד יותר. חברות רבות להחזיר את הכסף לתוך הסלון בתעשייה באמצעות חינוך, שהוא עצום לחלוטין עבור אנשי מקצוע סלון. חברות מוצרי שיער לעשות הרבה עבור סלוני בקנה מידה גדול ודוכן קטן השוכרים כאחד. תעשיית השיער משגשגת ו evolves בגלל המיקוד כי חברות אלה יש על אנשים שמוכרים את המוצר שלהם.

גורם הרצון הטוב

כאשר אתה רוכש את השמפו שלך מן הסטייליסטית שלך, הוא כנראה מרגיש מכובד כי אתה בוטח ההמלצה שלו ואת המומחיות. בנוסף, סלונים רבים מציעים כסף בחזרה או ערבות שווה החליפין על מוצרים. מעצב אופנה שלך יעמוד מאחורי ההמלצות שלו יעזור לך למצוא שמפו גדול ללא צורך לקנות כמה בקבוקים שונים כדי לקבל את הנוסחה הנכונה. חנות התרופות המקומית שלך לא יכול להציע את אותה רמת שירות מותאם.

בסופו של דבר, הבחירות שלך בשמפו ויין – לרדת לכל מה שחשוב לך.

הן בחנות קנה ו formulations salon לעשות את העבודה. אם העלות היא הגורם המכריע שלך, הולך עם הגירסה מרקחת זול לא יעשה את השיער שלך כל נזק. אם היחסים שלך עם מעצב אופנה שלך חשוב לך, להתרסק על המותג פרמיה. אם ניחוח הוא הדבר שלך, ללכת עם מה שלך מבחן לרחרח אומר לך. כשמדובר בשמפו, הערך הוא סובייקטיבי – והתשובה לשאלת השמפו לעומת חנות קנו היא מוצקה “זה תלוי”. 

No Replies to "האם שמפו סלון באמת טוב יותר מאשר חנות קנה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.