מתי ילדים צריכים צבע השיער שלהם?

מתי ילדים צריכים צבע השיער שלהם?

ילדים גדלים כל כך מהר. רגע אחד הם נמצאים בחיתולים וברגע הבא הבת שלך רוצה מדגיש! הנה למטה נמוך על צבע השיער ואת הילד שלך.

במאמר זה, אנו מתכוונים חצי קבוע (4-8 צבע בשבוע) וצבע שיער קבוע. צבעי השיער הזמניים המתרחצים באופן מיידי או בתוך 1-2 שבועות בטוחים בדרך כלל עבור רוב הילדים, למרות שכל אמצעי הזהירות על אריזת היצרן צריכים לשמש בעת החלת המוצר הזמני ביותר של צבעי השיער.

מהו צבע שיער?

צבע שיער הוא חומר כימי. מותגים שונים וסוגים של צבע שיער יש מרכיבים שונים, אבל כל יכיל לפחות אחד מאלה: אמוניה, מי חמצן, אלכוהול איזופרופיל, p-Phenylenediamine, ו resorcinol. מרכיבים אלה ייבוש השיער והעור יכול לגרום לתגובה אלרגית. אם תבחר להשתמש במוצרי צבע השיער הללו על ילדך, חשוב שתבצע בדיקת תיקון כדי לוודא שהילד שלך אינו אלרגי למוצר.

סיכונים לשיער של ילדך & הקרקפת

ייתכן שיהיה שם לב כי השיער של הילד שלך משתנה הרבה. צבע, עובי, מרקם, תלתלים יכול לעבור כמה שינויים מלידה עד גיל ההתבגרות. המלצות רבות מציינות כי שינוי כימי של השיער של הילד לפני גיל ההתבגרות אינו אידיאלי. השיער של הילד לפני הזמן הזה הוא בדרך כלל דק יותר שביר יותר יכול להיפגע בקלות על ידי אפילו ניסוחים צבע עדין ביותר.

הדבר נכון גם לגבי הקרקפת של הילד. עור ילדים וקרקפת הם רגישים יותר, רגישים ונוטים לתגובה אלרגית. זוהי הסיבה מדוע אנו משתמשים שמפו מעוצב במיוחד, לשטוף את הגוף, ואת השמש הגנה על הילדים שלנו. צבע השיער יכול להיות מעצבן מאוד. במקרה של תגובה אלרגית שבור העור, נשירת שיער, כוורות, גירוד, כוויות יכול להתרחש.

במקרים חמורים, ילד עלול להיתקל בקשיים בנשימה ובבליעה. זה מאוד חשוב כי תיקון תיקון ניתנת לכל ילד שיש טיפול צבע השיער.

סיכונים בריאותיים

מעבר לתגובת עור אלרגית או אחרת לצבעי השיער, חלק מהמחקר אומר שהסיכון המוגבר לסרטן יכול להתרחש מצביעת שיער של ילד בגיל מוקדם מדי של גיל.

ההמלצות שלנו

 • זמני לשטוף את הצבעים תמיד כיף לילדים בכל הגילאים, אירועים מיוחדים, ומסיבות תחפושות.
 • לעולם אל תחיל צבע שיער חצי קבוע או קבוע לצמיתות מתחת לגיל 8.
 • עדין (10 כרכים או פחות), הפקדה בלבד, צבע (כלומר, אתה פשוט מוסיף צבע או כהה את הצבע) הוא בסדר לילדים מעל גיל 9 או 10.
 • יש להאיר או להאיר שיער (20 או 30 נפח שיער) צריך להיות שמור לילדים לאחר גיל ההתבגרות.
 • 40 צבע שיער נפח לא צריך להיות בשימוש על ילדים.
 • הנחה על צביעת הקרקפת (צבע סחיטה או שימוש בכובע הדגשה במקום לאפשר לצבע לגעת בקרקפת) עדיף להפחית את הסיכוי לתגובות אלרגיות.
 • פחות זה יותר. במקום כל מדגיש או lowlights, לנסות רק כמה להתחיל!

No Replies to "מתי ילדים צריכים צבע השיער שלהם?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  26 − 25 =