שיער יבש מסתיים אתה למטה? גלה כיצד לתקן אותם

שיער יבש מסתיים אתה למטה? גלה כיצד לתקן אותם

השיער שלך מסתיים יבש יכול להפיל אפילו לחתוך את הזבוב ביותר. מספר גורמים עשויים להיות משחקים כאן: צבע או צבע ומרגיע בשילוב (overprocessing קלאסי), יותר מדי חום, חוסר מיזוג נאות, הזנחה ו trims נדיר. אלא אם כן הקצוות שלך ניזוקו מעבר לתקן, בדרך כלל בשל תהליך בלתי הפיך, הם עשויים להיות להציל, גם אם אתה חושב כל תקווה אובד.

כיצד לתקן יבש מסתיים

כדי להחזיר את הקצוות שלך לצורת לחות טובה, נסה את השלבים הבאים:

תנאי עוד

גם אם אתה חושב שאתה כבר מיזוג השיער שלך טוב, אתה עדיין לא יכול לתת צמא צמא כמו לחות רבה ככל שהם צריכים. יותר מדי עיצוב תרמי, סגנונות אתה לובש ואפילו כמה אפשרויות אופנה (צמר כובעים, צעיפים, צווארונים מעיל) יכול כל לזרוע הרס על הקצוות.

זכור: אלה הם החלקים העתיקים ביותר של השיער שלך והם כבר נוטה ליובש. אל תהפוך אותם גרוע יותר על ידי דילוג על מיזוג חיוני. זה כולל שטיפה החוצה מוצרי מיזוג עמוק. אם השיער שלך הוא באמת סבל, לשים אותו על מצב עמוק התוכנית מיד. יהיה עליך להשתמש במוצר איכותי לפחות פעם או פעמיים בשבוע. בעוד כמה טיפולים עמוק לעבוד בתוך דקות, לחפש את אלה לעבוד יחד עם חום נמוך עבור חדירה מקסימלית.

כמו כן, אם אינך משתמש כעת במרכך לאחר כל טיפול לניקוי, עכשיו זה הזמן למצוא אחד שמתאים לך.

נסה את שיטת Baggy

השתמש זה יחד עם מיזוג תכופים אם אתה רוצה. השיטה הפשוטה פשוט מכסה את הקצוות שלך בתוך כיסוי פלסטיק כלשהו, ​​לאחר החלת מוצר לחות. זה לא חייב להיות מרכך; שמנים טבעיים הם בחירה מוצר נהדר עבור שיטה זו. נסה bagging את הקצוות כמה לילות בשבוע כדי להתחיל.

לאחר מספר שבועות, לבדוק אם יש שיפור ברמות הלחות של הרעה שלך. ברגע הקצוות שלך הם שבירים פחות, אתה יכול לחתוך את bagging לגמרי או פשוט לעשות את זה בתדירות נמוכה יותר.

לחתוך בחשדנות

אתה לא בהכרח צריך לחתוך את כל השיער שלך ולהתחיל מחדש. הקיצוצים העיקריים הם כואבים עבור נשים שעבדו כדי להרוויח קצת אורך. ייתכן שתוכל לקצץ קצת בכל פעם - חצי אינץ 'או סנטימטר (עבור אמיץ מאוד) בכל חודש, תוך מיזוג בו זמנית, בהדרגה להביא את הקצוות שלך לתוך צורה הגון. ייתכן שתרצה לבקר מקצועי עבור לקצץ כך התוצאות שלך הם אפילו, אבל כמה אנשים חוששים כי מעצב יכול לחתוך יותר מדי. אם זה נשמע לך, רק לקצץ את הקצוות היבשים יתר על המידה או עד כמה שאתה יכול לעמוד בזמן tresses שלך להתאושש.

המתן לתוצאות

למעט חיתוך קצוות יבשים, זה יכול לקחת קצת זמן כדי לשדל צמא מסתיים בחזרה לתוך הצורה, ולכן לא מצפה תוצאות מיידיות. אחרי הכל, השיער שלך לא לאבד את כל הלחות לילה. תרגול הרבה סבלנות יחד עם TLC רציני השיער שלך יכול בהדרגה לחזור למצב בריא.

No Replies to "שיער יבש מסתיים אתה למטה? גלה כיצד לתקן אותם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =