השתמש בתרשים זה כדי לקבל לדעת פיגמנטים ביסוד

Friday
of 01

תרשים של פיגמנטים הבסיסית

השתמש בתרשים זה כדי לקבל לדעת פיגמנטים ביסוד

התרשים לעיל מראה את רמות השיער הטבעי ואת הפיגמנטים הבסיסיים שלהם. פיגמנטים הבסיסית הם פיגמנטים טבעיים המרכיבים את כל צבעי השיער. בעת גיבוש צבע השיער, עליך לקחת בחשבון את הפיגמנטים הבסיסיים וכיצד הם יפעלו. סטייליסטים רבים לזרוק את המונח סביב "להשתמש בו, או לאבד אותו" כאשר מתייחסים פיגמנטים הבסיסית. הסיבה לכך היא שאתה צריך לקבוע אם פיגמנט הבסיסית יעזור או לפגוע התוצאה הרצויה. אם אתם מחפשים להשיג בלונדינית בצבע בז 'טבעי על השיער ברמה 6 טבעי, אז במקרה זה היית מאבד את הפיגמנט הבסיסית, ולעבוד כדי לכסות את החום כי יהיה בהכרח לצאת בשיער כאשר אתה מבהיר את זה. זכור כי בדרך כלל אתה צריך להיות מודע פיגמנט הבסיסית כאשר אתה מאיר שני גוונים או יותר מרמת צבע השיער הטבעי. אתה לא צריך לדאוג לגבי זה כאשר הולך כהה יותר מאשר ברמה הטבעית, שכן לא יהיה איום של צבע המופיע או משפיע על הנוסחה שלך.

תוכלו להתייחס גלגל הצבעים כאשר הגיע הזמן להחליט איזה צבע להשתמש כדי לנטרל את הפיגמנט הבסיסית. לימוד גלגל הצבעים וידע אילו צלילים להשתמש ומתי, יעזור לך לגבש במהירות ובקלות. לדוגמה, זה בלונדינית אפר מגניב, כי ניסינו להשיג לעיל, ידרוש תוספת של צבעי כחול וירוק כדי להוסיף את הנוסחה. אלה גוונים לחמם חום ייתן לך את התוצאות מגניב שאתה רוצה.

היופי של צבע השיער הוא שזה בעצם קבוצה של כללים, ולמרות שיש הרבה מהם, אם אתה עוקב אחריהם כראוי, אתה יכול בדרך כלל לקבוע מה יהיו התוצאות הסופיות. הדבר הגדול השני על צבע השיער, היא העובדה שאם אתה עושה בלגן למעלה, יש כמעט תמיד תיקון. אתה הלקוח לא יכול להיות מאושר מדי, אבל אתה יכול להתמודד עם אותם, נכון?

עוד צבע שיער הפניות

  • 10 שלבים מושלמת צבע שיער
  • אומבר שיער צביעה טיפים
  • אמוניה צבע שיער חינם על ידי לוריאל

No Replies to "השתמש בתרשים זה כדי לקבל לדעת פיגמנטים ביסוד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    79 − 73 =