שיער של גברים – כיצד להשיג טבעי מבט הבהרה

שיער של גברים - כיצד להשיג טבעי מבט הבהרה

מאת אנטוניו גונזלס, סטייליסט בסלון אורלו בניו יורק

יש כבר הרבה עצות על צבע שיער לגברים אבל נושא אחד אני לא שומע מספיק על זה יצירת טבעי מחפש מדגיש לגברים עם שיער קצר. חבר 'ה, תקשיב! אם אתה רוצה מראה טבעי מדגיש ואתה רואה מעצב השיער שלך מגיע אליך עם יד מלא foils, לא הולך להיות שום דבר טבעי על הצבע שלך. אתה כנראה בסופו של דבר עם מדגיש שנראים כמו פסים או כאילו מישהו נשפך בטעות קצת אקונומיקה על הראש שלך.

הפתרון הוא באלאג '. זוהי טכניקה של ציור השיער במשיכות קטנות נותן את הסטייליסט יותר שליטה יצירת מראה הכללי כי הוא יותר טבעי ומשכנע. הנה ההבדל בין השניים.

מדוע נראה FOILS לא טבעי

1) foils הם מרובע הראש הוא עגול ולכן קשה להימנע ממראה של קווים או פסים בשיער אם באמצעות foils.

2) כאשר השיער קצר אפשר רק למקם צבע אחד בכל רדיד במקום שניים (אחד בהיר אחד כהה). על כמה גברים שני צבעים יכולים למעשה להפוך את המראה הכללי יותר טבעי.

3) אם השיער הוא קצר מאוד foils משמשים על הגב ועל הצדדים, אתה בסופו של דבר עם נקודות בלונדיניות. כל אחד עבור משחק של חיבור נקודות?

4) עם שיער קצר, foils יכול גם ליפול החוצה בזמן צבע עיבוד, אז אתה יכול לשמוע את הסטייליסטית אומר "אוי לא לדאוג, כי אחד לא צריך." ובכן, אם זה לא צריך אז למה זה שם מלכתחילה!

5) לגברים עם שיער בינוני אורך foils יכול בסופו של דבר להסתכל נשית או מתאריך.

מדוע המאגד הוא טבעי יותר

1) כי הראש הוא עגול הוא עוקב את הצורה של הראש ואתה יכול בזהירות מקום צבע במידת הצורך.

2) עם טכניקה זו אתה יכול לשלב צבעים כדי לשמור על איזון צבעים. לדוגמה, אם לקוח חוזר עבור מדגיש יותר אתה יכול למקם כמה צבעם הטבעי בחזרה כך שהוא לא נראה בלונדיני מדי.

3) אתה מובטחת לא בסופו של דבר עם "פסים נמר" באמצעות יישום זה, יצירת מראה כי הוא טבעי יותר גברי.

4) זוהי דרך מצוינת למזג אפורים עבור האיש הוא צביעת השיער שלו בפעם הראשונה. יש שליטה כיסוי אפור יכול להיות תהליך הדרגתי.

5) לגברים עם שיער באורך בינוני Baliage נראה גברי יותר. הרעיון הוא באופן טבעי לשלב צבעים מבלי ליצור מבט מעובד או יש לסיים מעל.

אנטוניו גונזלס הוא סטייליסט עם אורלו סלון בניו יורק. קבל עצות יותר hairstyling באתר של Antonio, http://hairbyantonio.blogspot.com/.

No Replies to "שיער של גברים - כיצד להשיג טבעי מבט הבהרה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 3