כיצד להבהיר את השיער עם סודה לשתיה | insightyv.com

כיצד להבהיר את השיער עם סודה לשתיה

כיצד להבהיר את השיער עם סודה לשתיה

יש הרבה דיבורים על “הבהרת” שיער ו “דטוקסיפיקציה” עושה את הסיבובים בימים אלה. חשוב לדעת מה הולך לתוך השיער שלך על הקרקפת שלך כי זה משפיע ישירות על בריאות השיער וגם יש תפקיד ענקי לשחק איך השיער שלך מגיב מוצרים שונים טיפולים כלי סטיילינג וטכניקות. הבהרת השיער שלך באופן קבוע כראוי היא חובה מוחלטת, והוא המפתח לשמירת השיער שלך נראה טוב ולהרגיש חזק.

 

למה אני צריך להבהיר את השיער שלי?

ראשית, בואו נסתכל על למה הבהרת השיער שלך כל כך חשוב. לכולנו היו ימי שיער רעים, אבל אם השיער שלך מתנהג בצורה הרבה יותר נורמלית ולא הגדרת ברירת המחדל שלו היא ‘unmanageable’, הגיע הזמן לבדוק את הסיבות. בריא, שיער חזק אולי לא תמיד עומד הרעיון שלך של מה מהווה ‘שיער מושלם’ אבל זה צריך להגיב היטב על המאמצים שלך. אם השיער שלך תמיד עושה את זה הדבר עצמו הוא בדרך כלל בלתי נשלט, חלש או בלתי אפשרי לסגנון, זה סימפטומטי של בעיות אחרות.

השיער מתחיל ‘מתנהג רע’ כאשר הוא נחשף למשהו שגורם לו לעשות זאת. במילים אחרות, מתח, זיהום, חשיפה לשמש, הצטברות מוצרים, חוסר שינה, תזונה לקויה ועיצוב יתר הם כמה דברים שמשפיעים על בריאות השיער וגורמים לטבילה באיכות השיער. הבהרת השיער שלך יכולה לעזור לטפל בכמה דאגות אלה – וזה קל יחסית וזול לעשות זאת.

הבהרת השיער שלך בעצם עוזר להילחם את ההשפעות המזיקות של הצטברות מוצרים, זיהום ושימוש תכוף במים קשים. כאשר השיער נחשף לגורמים אלה הוא הופך להיות מחוספס, חסר חיים וחלש. אתה סובל מהרכבת המוצר ו / או ממזהמים אם השיער שלך נופל הרבה ואתה לא יכול לקבוע מקור אחר לבעיה או שהוא frizzes החוצה או, לעומת זאת, נשאר רך ו צולע כל הזמן.

בעיקרון, מה שקורה הוא שכאשר השיער או הקרקפת מצופים על ידי האלמנטים הלא בריאים והלא טבעיים, זרימת השמנים הטבעיים וחומרי הזנה לפיר השיער חסומה – זה גורם לשיער להחליש וכעבור זמן קצר התוצאות גלוי לעין. טיפולי הבהרה פועלים להסרת הפיקדונות המלאכותיים הללו, ובכך משחזרים את המזון התזונתי לקרקפת, לציפורניים ולשיער. 

הטיפול המבהיר לא רק unclog את זקיקי השיער ואת cuticles כדי לשחזר תזונה נכונה, זה יהיה גם לפתוח את השיער עד לחות טבעית ולא יאפשר חיידקים חדשים כדי ליצור על הקרקפת, ובכך למנוע נשירת שיער. יתר על כן, השיער שלך יהיה מבריק יותר, יותר ויותר בשליטה שלך מהשטיפה הראשונה ואילך. ואת הפוך של הסרת כל gunk? טיפוח השיער המועדף עליך מוצרים hairstyling יוכלו שוב לחדור דרך השיער שלך, ובכך מתנהג בצורה יעילה יותר. טיפולי הבהרה הם גם מעולה מדרגות צעדים שלאחר טיפול אפשרויות לאלו מכם שאוהבים צבע השיער שלך: הם עוזרים לנקות לפני עבודה צבע וגם למנוע צבעי שיער, במיוחד את הטונים בלונדינית, כדי לשמור על טונליות אותנטית שלהם לשמור מלהפוך פריך.

טיפוח השיער

אז מהו המרכיב הטיהור הסודי שישיב את השיער לכל תהילתו? אבקת סודה לשתייה! כן, כי מרכיב מזיק קצת המטבח הוא באמת כל מה שאתה צריך. כל שעליך לעשות הוא ליצור תערובת של כף אחת של סודה לשתיה עד 1/4 כוס מים חמים ויוצקים אותו על הקרקפת שלך. לשפשף את התערובת בעדינות: להיות זהירים מאוד כי סודה לשתיה הוא שוחקים ושפשוף נמרץ יכול לפגוע הקרקפת שלך. קח מסרק רחב שיניים ומברשת את התערובת לאורך השיער כדי מעיל את כל השיער באופן שווה. אפשר לתערובת לשבת במשך כחמש דקות לפני שטיפה אותה. ייתכן שיהיה עליך יותר של תערובת אם יש לך שיער ארוך מאוד / ארוך.

עכשיו, יש כמה דברים אחרים שאתה יכול לעשות. אם התחלת על שיער נקי יחסית אתה יכול פשוט לשטוף עם פתרון סודה לשתיה ולהשאיר דברים להיות.

אם השיער שלך קצת מלוכלך או שאתה רוצה לעבור לשגרת טיפוח השיער החדש לאט, ייתכן שתרצה לבצע את השלב הזה עם השגרה הרגילה שלך לשטוף ותנאי. אתה יכול גם להתחיל לערבב בתערובת זו עם שתי כפות של שמפו רגיל שלך לעשות שמפו מבהיר המוסיפה מגע טיהור, exfoliating לשגרה הרגילה שלך.

אני ממליץ להשתמש בשטיפת שיער כדי לשחזר את האיזון הטבעי של ה- pH. שטיפות חומצה כגון שטיפת חומץ עשה זאת בעצמך (שטיפה של 1 כפית של חומץ תפוחים גלם מומס במים) או שטיפת לימון (מיץ לימון בודד ב 4 כוסות מים) הם שטיפות שיער טבעיות.

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של שימוש זה תוצרת בית אפייה סודה שיער המבהיר את הטיפול היא כי הוא ללא כל כימיקלים מדאיגים ותוספים אתה צריך להתמודד עם אם אתה קונה חנות קנו שיער להבהיר את הטיפול. כמובן, יש כמה אפשרויות מצוינות שם בחוץ, אבל אם אתה מסתכל על מנת להסיר את המוצר הצטברות, שימוש במוצרים נוספים עשויים להיראות מנוגדים. או שאתה יכול להיות רק מי שנהנה תוצרת בית מוצרי טיפוח ותרופות ואת זה DIY הבהרה הטיפול יעשה תוספת נהדרת מדף האמבטיה שלך. עוד מועדף שלי הוא מסכת שיער בנטוניט.

מתי עלי להבהיר את שערי

בכל פעם שאתה שם לב השיער שלך ממשיך להישאר רפוי, שמנוני משעמם למרות כל המאמצים הטובים ביותר כדי להחיות את זה, הגיע הזמן להגיע על זה שיער DIY להבהיר את הטיפול. אם שמעתם כי השיער שלך אף פעם לא מרגיש ממש נקי לאחר שטיפה ואתה משתוקק להרגשה זו ‘נקייה’ נקייה – הגיע הזמן להגיע לשיער ה- DIY המבהיר את הטיפול. תסמינים אחרים כוללים גירוד וקרקפת מתקלף כמו גם קשה בעיצוב. גם אם לא שמתם לב לאף אחד מהדברים האלה, נסו את הטיפול המבהיר הזה. הרבה אנשים מבחינים ההבדל רק אחרי שיש אחד. ו detoxifying השיער שלך יכול לחסוך לך הרבה כסף, צער וזמן כי אחרת יכול להיות בילה על כל מיני תרופות לטיפול שיער ומוצרים וביקורים למומחה.

זכור להפוך את השיער הבהרה חלק קבוע של השיער שלך שגרת טיפול אבל לא הולך overboard עם זה. אני ממליץ להשתמש בטיפול זה רק פעם בשבוע. הבהירים יכולים לפעמים להדיח קצת לחות מן השיער כפי שהם עובדים כדי להסיר כל האלמנטים לא בריאים, ולכן אתה לא צריך להשתמש בהם לעתים קרובות מדי. המבהירים שיער תוצרת בית הם kinder לשיער מאשר טיפולים המיוצרים כימית, כלומר, הם מתאימים יותר עבור אלה עם שיער צבעוני או טיפול כימי אחרת. שבועי הבהרה יכול ללכת דרך ארוכה לקראת שיפור בריאות השיער. זכור: תמיד קל יותר לשמור על שיער בריא מאשר לתקן שיער פגום.

 

No Replies to "כיצד להבהיר את השיער עם סודה לשתיה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    24 − = 14