מה אני יכול לעשות על צלקת שיער עכשיו שאני הולך טבעי?

מה אני יכול לעשות על צלקת שיער עכשיו שאני הולך טבעי?

הפסקתי להרגע את השיער לפני שלושה חודשים, והצמיחה החדשה שלי קשה וקשה, לא משנה מה אני עושה. האם זה שיער צלקת או זה המרקם האמיתי שלי? מה אני יכול לעשות בקשר לזה? כי אם זה מה השיער הטבעי שלי יהיה כמו, אני מעדיף לחזור להירגע.

מה לעשות על צלקת כאשר השיער טבעי

אל ¯ לא לקבל discouraged על ידי זה מחוספס הצמיחה המכונה לעתים קרובות גבעול השיער ברגע שאתה מפסיק כימית ליישר את tresses ו חדש מנעולים לגדול ב.

ברוב המקרים, זה מוזר, בין טקסטורה הוא לא משהו כמו השיער האמיתי שלך. זה יכול להיות תוצאה של כימיקלים שיורית עובד דרכם מתוך הקרקפת שלך; אם יש לך רגוע במשך שנים על גבי שנים, השיער שלך גבעול עשוי להיות מחוספס במיוחד גס.

כדי להפוך את המעבר שלך ללכת בצורה חלקה ככל האפשר, הנה מה שאתה יכול לעשות כדי להתמודד עם השיער שלך גלד:

  • מצב לעתים קרובות: גם אם נראה כי מיזוג רגיל אינו עושה את ההבדל, להמשיך להחיל מזגנים לשיער שלך. זה כולל נוסחה לשטוף לאחר החפיפה, חופשה אחרי כל טיפול טיהור מושב, כמו גם מזגנים עמוקים לפחות פעמיים בחודש. שיער גבעול הוא לעתים קרובות שיער צמא, כך לשמור אותו לחות ככל האפשר כדי למנוע שבירה. קו התיחום, שבו השיער שלך רגוע בעבר עונה על הצמיחה החדשה שלך, הוא שביר; אם אתה מעבר במקום ללכת מסלול צ 'יפס גדול, אתה צריך להיות זהיר עם אזור זה, התדירות תכופות היא אחת הדרכים הטובות ביותר לטפל בה.
  • שמן לפי הצורך: בנוסף מיזוג, שמן הקרקפת והשיער שלך לפי הצורך עם מוצרים טבעיים. חוחובה, קוקוס, שקדים, זית הם כל בחירה מצוינת כשמדובר בשמנים. כי שמנים טהורים לעזור לנעול לחות ביעילות רבה יותר מאשר מוצרים באיכות ירודה, אין צורך לערום אותם על - קצת עובר דרך ארוכה. החל לאחר שמפו ומיזוג, וכן כמות קטנה מדי יום, תוך מתן תשומת לב מיוחדת לאזור השיער גלד.
  • חותכים את הקצוות הגסים: זמירה זמירה היא הדרך הטובה ביותר ללכת כאשר מתמודדים עם שיער גס. אתה לא צריך לחתוך את כל השיער שלך אם זה לא בשבילך, אבל אם להיות טבעי לחלוטין המטרה שלך בסופו של דבר, חיתוך במוקדם ולא במאוחר הוא אופטימלי. כפי שאתה להיפטר שיער גבעול, תראה כמה רך המרקם האמיתי שלך הוא באמת.
  • להיות סבלני: חוויית שיער גס זה עשוי להימשך שישה חודשים או יותר, תלוי כמה זמן אתה מרגיע את השיער או תרגול אחר קבוע שינוי מרקם טכניקות. למרבה הצער, אין קיצורי דרך כשמדובר צמיחת שיער, אז לנסות ליהנות מכל שלב של המסע של השיער שלך במקום כל הזמן מאחלת למשהו אחר.

No Replies to "מה אני יכול לעשות על צלקת שיער עכשיו שאני הולך טבעי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 2 =