מבוא ללוח צבע שיער

מבוא ללוח צבע שיער

אם אתה מקבל עייף מאותם מיקומים הישן שלך לסכל ורעיונות צבע שיער, ואז לגלות את העולם של צביעת שיער פאנל באמת יכול לשפר את mojo שלך.

לוח צביעה היא טכניקה שבה חלקים ופאנלים של השיער מבודדים ליצור ניגודיות שכמעט נותן אפקט מפל. בונוס נוסף של צביעה פאנל זה תלוי איך הלקוח שלך סגנונות השיער שלהם, צבע יכול להיראות שונה בהתאם חלק או סגנון.

זוהי טכניקה מגוונת ביותר שיכולה לעבור מ פאנקי לאפר איסט סייד, בהתאם לגוונים אתה עובד עם. לקבלת השפעה דרמטית, השתמש בצבעים מנוגדים, להשפעה עדינה יותר, השתמש בצבעים משלימים. האפשרויות אינסופיות.

מתחילים

הצעד החשוב ביותר לצבע פאנל הוא מיפוי את הסעיפים שלך ובחירת הצבעים שלך. הביצוע הוא קל מאוד לאחר מכן. ראשית, תצטרך להחליט על צבע הבסיס שלך. אתה הולך בכל רחבי אדום, שוקולד, אולי אפילו פלטינה? לאחר שתקבע את צבע הבסיס (ולנקוט את הצעדים הדרושים כדי להבהיר את השיער אם יהיה צורך) אז אתה תקבע את הצבעים האחרים אתה תשתמש כדי ליצור את הניגוד.

לאחר מכן, תוכלו לעבור על מנת לקבוע את הסעיפים. היופי של צביעה פאנל זה נראה מסובך וטכני, אבל זה הכל בקטע, וזה באמת די קל. קח חלק משולש או יהלום איפשהו על גבי הראש מול הכתר.

אתה יכול לעבוד על החלק של הלקוח שלך, או אם אתה הולך על אפקט peekaboo אתה יכול להתחיל תחת החלק הטבעי של הלקוח שלך או פוני. כמו כן, אין כללים בכל הנוגע למספר קטעי הפאנל הצבעוניים שתוכל לבצע. האמנות של המיקום תלוי בך ובלקוח שלך.

ביצוע

לאחר שתקבע את הצבעים ואת החתך שלך, תוכל להחיל את כל הצבע שלך (אלא אם כן אתה מראש מואר) על כל השיער כי הוא לא בקטע המשולש.

כיסוי זה קטע לעטוף סראן פעם זה רווי לחלוטין ולאחר מכן לעבור על קטע המשולש שלך.

תלוי כמה צבעים בחרת (אני אוהב לעבוד עם 2 או 3) לאחר מכן אתה מתחיל לקחת פרוסות שיער, לסירוגין הצבעים שלך. לקבלת אפקט מעורב יותר, לשנות צבעים כל מנה או כל מנה אחרת. לקבלת אפקט נועז יותר, שכבתית יותר, לקחת 4 או 5 פרוסות של כל צבע לפני שעבר על הבא.

מסיים

לאחר צבע יש תהליכים, לקחת טיפול נוסף כאשר שטיפה זה, במיוחד אם אתה עובד עם בלונדיניות או platinums נקבובי. זה רעיון טוב לשטוף את צבע הבסיס הראשון ולאחר מכן להמשיך לסלק את מנות לסכל.

לאחר השיער כבר shampooed ו מותנה, יבש את הלקוח שלך לבדוק את העבודה שלך. פעמים רבות את הצעד הבא כדי צבע לוחות הוא עושה קצת עבודה הגמר עם המזמרה שלך. אתה יכול לגלף לתוך השיער ולהאיר חלקים מסוימים או צבעים. עם זאת, אם אתה עושה תספורת מלאה שירות צבע על הלקוח שלך באותו יום, הייתי מציע לעשות את עיקר התספורת הראשונה. צבע ציפוי באמת משחק את הצורה של לחתוך וזה יהיה חבל להרוס את כל העבודה הקשה שלך על ידי חיתוך זה.

לאחר יצירת מופת שלך, להתייעץ עם הלקוח שלך על carecare ומוצרים עבור הצבע החדש שלהם.

פשוט, קל טריק עושה את צבע השיער האחרון, הוא שוטף את זה עם מים חמים חמים כדי לצנן. מים חמים פותח את לציפורן גורם למולקולות צבע לשטוף את השיער. זה עוד חשוב לזכור בעת עבודה עם אדומים צבעים פאנקי, כפי שהם נוטים יותר להתפוגג.

No Replies to "מבוא ללוח צבע שיער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 4 =