מה זה גבוה להרים גוון מתכוון?

מה זה גבוה להרים גוון מתכוון?

גוון להרים גבוה מסווג בדרך כלל כמו צבע שיער כי הוא ברמה 10 ומעלה. השתמש גוון להרים גבוה להשיג בלונדיני בהיר ללא שימוש אקונומיקה. בניגוד אקונומיקה, אשר פסים את השיער של פיגמנט טבעי, לא משאיר שום דבר מאחור, גוון להרים גבוה מאיר את השיער ולאחר מכן הפקודות הטון כל צעד אחד. גוון להרים גבוה יכול לשמש גם כדי "לשבור את הבסיס".

מהו גבוה להרים Dye?

אנשים רבים מפחדים אקונומיקה כי הם שמעו סיפורים נורא על שיער נמס או הקרקפת כוויות.

זוהי בעיה כי קיים למרבה הצער, כי אנשים שאינם יודעים מה הם עושים ולא לקחו את הזמן כדי ללמוד על המוצר ללכת קדימה להלבין את השיער שלהם. אם אתה לא יודע מה אתה עושה ולהפוך את אקונומיקה חזק מדי או להשתמש אקונומיקה על השיער כי הוא כבר פגום מאוד, אתה כנראה יהיה לנצח לפחד להשתמש אקונומיקה.

אבל אקונומיקה לא חייב להיות האויב. Bleach יכול למעשה להיות מוצר שימושי מאוד הכרחי. צבע להרים גבוה נולד כדי לשרת את מי לסרב להלבין את השיער שלהם.

צבע להרים גבוה הוא צבע שיער קבוע, אבל זה עובד קצת שונה מאשר צבעים אחרים שיער בגלל הרכב ייחודי. צבעי להרים גבוהים מכילים יותר אמוניה, פיגמנט צבע יותר, והם מעורבים עם יחס כפול של 40 כרך מפתח. התוצאה היא צבע שיער שמבהיר את השיער ביעילות רבה יותר מאשר צבעים בלונדיניים אחרים אך עדיין גוונים זה במהלך תהליך הברק.

גבוהה צבע שיער להרים Vs. לְהַלבִּין

צבע להרים גבוה הומצא כדי להחליף את השימוש אקונומיקה למי שלא רוצה להלבין את השיער שלהם, אבל זה לא ניתן להחלפה עם אקונומיקה. השימושים של צבע השיער להרים גבוה מוגבלים למדי, זה יכול להיות רק בשימוש אמין על שיער בתולה כי הוא כבר צבע בלונדיני כהה, או לכל היותר גוון חום בהיר.

צבע שיער בלונדיני רגיל מעורבב עם מפתח 30-וולט יכול להרים סביב 2-3 רמות, או במילים אחרות, להבהיר שיער בלונדיני כהה עד בינוני צבע בלונדיני בהיר. זה עושה את זה תוך גוון השיער, ואילו השימוש אקונומיקה דורש לך הטון השיער שלך בנפרד כצעד נוסף. צבע שיער להרים גבוה מציע דחיפה כדי ברק, שווה ערך על רמה נוספת אחת על גבי מה צבע בלונדינית רגיל היה להשיג.

למרות שאתה יכול להבהיר את השיער עד ארבע רמות באמצעות צבע להרים גבוה, אתה גם מוגבל להשתמש בו על שיער בתולה כי כמו צבעי שיער אחרים, זה לא יהיה להבהיר שיער צבוע. צבע לא להרים צבע ואם יש צבוע השיער שלך, תצטרך להשתמש מסיר צבע השיער אקונומיקה כדי להאיר אותו. זה אומר שאתה צריך כבר להיות בלונדינית טבעית להשתמש צבע בלונדיני להרים גבוה. אם אתה מחיל אחד מאותם צבעים על שיער חום אתה בסופו של דבר עם גוון מצער של תפוז.

No Replies to "מה זה גבוה להרים גוון מתכוון?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    78 + = 88