איך לעשות טוויסט שלך החוצה כל היום – insightyv.com

איך לעשות טוויסט שלך החוצה כל היום

טוויסט- outs הם תסרוקת טבעית נפלאה. אתה מקבל הרבה צדדיות, בהתאם לגודל של פיתולים לך, כמו גם כמה זמן אתה משאיר אותם לפני unraveling. כאשר אתה רוצה להפוך אחד תסרוקת לשניים, טוויסט- out היא אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות את זה. אתה מתחיל עם פיתולי שתי גדילי, אשר אתה יכול ללבוש במשך כמה ימים או בשבוע; לבטל אותם ועכשיו יש לך סגנון אחר עם מעט מאמץ.

כיצד להפוך את טוויסט שלך לאחרונה

אתה בזהירות שתי גדיל מעוות השיער שלך, באמצעות המוצרים האהובים עליך. כיסית את השיער שלך לפני השינה, מוכן לסובב את הטוויסט למחרת. בבוקר, אתה חושף את השיער שלך, בעדינות לפרום כל טוויסט, לתת את הראש קצת ללחוץ וללכת החוצה. בתוך שעתיים, לעומת זאת, השיער שלך כבר לא נראה כמו טוויסט, אבל יותר כמו מכה החוצה. מה השתבש?

כדי להפוך אותם טוויסט- outs האחרון יותר מאשר הנסיעות שלך מן האמבטיה בחוץ, לנסות את הטיפים בעת ביצוע פיתולים מלכתחילה. זכור, הכנה היא המפתח.

השתמש במוצרים הנכונים עבור השיער שלך

שיער שחור מגיע כל כך הרבה מרקמים שונים כי מוצר אחד לא עובד עבור כולם. השיער שלך עשוי להיות מסולסל ברפיון ולהגיב על סוג אחד של המוצר. שיער מפותל היטב עשוי לעבוד טוב יותר עם שיער אחר. הניסוי הוא לעתים קרובות חלק גדול של מציאת המוצר המושלם בשבילך.

חפשו מוצרים המציעים איזה סוג של אחיזה אם אתם מתכננים להפוך את הפיתולים לתוך טוויסט החוצה. השתמש ג’ל ללא אלכוהול עם אחיזה בינונית עד חזקה, או לבד או עם מוצר אחר (רצוי אחד moisturizing). שימוש בשילוב של מוצרים עשוי להיות מספיק כדי לתת לך טוויסט החוצה כי לא להתנפח לתוך סגנון אחר לגמרי.

אפשרויות מוצר טוב עבור מתפתל לטווח ארוך- outs

  • CURLS אוכמניות Bliss Twist-N-Shout Cream (קנה באמזון)
  • אורס נעל & טוויסט ג ‘ל (קנה באמזון)
  • ג’ל פשתן

קטן יותר הוא טוב יותר עבור טוויסט- outs

בעוד גודל של שתי גדילים שלך גדיל לא משנה הרבה כאשר אתה לובש אותם בסגנון מעוות, גודל משנה עבור טוויסט- outs. פיתולים קטנים יותר להשאיל את עצמם טוב יותר טוויסט- outs. זה ייקח יותר זמן לעצב טוויסטים קטנים, אבל המאמץ שווה את זה כאשר יש לך טוויסט- out שנמשך.

להשאיר פיתולים עוד

שקול איך השיער שלך ייראה אם ​​סגנון שתי פיתולי גדיל שנותרו במשך מספר שעות, לילה או במשך כמה ימים. אתה תראה את ההבדל איך כל אלה טוויסט- outs נראה. ככל שאתה משאיר יותר פיתולים, חזק יותר להגדיר את הטוויסט שלך החוצה, וככל הנראה זה האחרון. אם אתה באמת רוצה סגנון שיימשך, להשאיר את הטוויסטים שלך לפחות יומיים.

טיפול לילה חשוב

ברגע שאתה כבר ללבוש טוויסט החוצה כל היום, אתה צריך לטפל בשיער שלך לפני השינה כדי לשמר את זה. כובע או מכסה יכול לשטח את השיער שלך, כך שאתה יכול גם לישון על סאטן או ציפית משי או לבחור אחד מאותם שיער ענק bunets כי הם מרווח מספיק לא למחוץ את התספורת שלך.

אתה יכול מחדש לסובב את השיער שלך אם אתה רוצה; זה לא חייב להיות בדיוק כמו סגנון טוויסט היית ללבוש בחוץ. או שאתה יכול אננס השיער שלך. בבוקר, אתה עלול למצוא קצת spritz של מים או refensening אדים מסייע לרענן את טוויסט החוצה.

לבסוף, קבל כי זה עשוי להיות סגנון יום אחד בלבד. אם ניסית כל מה שאתה יכול לחשוב על לעשות את טוויסט- outs האחרון יותר מיום אחד ואתה עדיין לא הצליחו, מבינים כי כמה סוגי השיער הולכים frizz יותר בקלות מאשר לאחרים. עבור אנשים מסוימים, טוויסט של יומיים הוא פשוט לא בר ביצוע, או בגלל סוג השיער שלהם או מזג האוויר. שיער טבעי מתנפח ורוצה להתכרבל באוויר לח; אם תנסה טוויסט- out במהלך חודשי הקיץ לחים, אתה כנראה לא תקבל את החזקה לאורך זמן היית מקבל באקלים לא לחות או העונה.

אם אתה גר באזור לא לחות או לנסות לסובב את החוצה בסתיו ובחורף, ייתכן שיהיה לך מזל טוב יותר עם מתיחה כי להתפתל זמן נוסף.

No Replies to "איך לעשות טוויסט שלך החוצה כל היום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.