כלים חיוניים עבור חיתוך שיער של גברים

כלים חיוניים עבור חיתוך שיער של גברים

האמונה שלנו היא כי השקעה בכלים איכותיים השיער הוא מהלך חכם. מאז הכלים שלך הם מה שאתה משתמש כל יום כדי ליצור עבודה יפה ולהרוויח חיים גדולים, אתה לא צריך להשקיע את הטוב ביותר? זה תמיד מדהים כמה סטייליסטים לחתוך שיער כל יום באמצעות אותם כלים שהגיעו עם ערכת רכשו בבית הספר שיער. לאחר הכלים הנכונים ישפר את האיכות הטכנית שלך ויעזור להגדיל את שימור הלקוחות הגברי שלך.

חשוב כי כל ספר או סטייליסטים Toolkit צריך להכיל שמונה יסודות.

 1. מתכוונן Blade קליפר עבור כל מטרה חיתוך ו tapering.
 2. ניתוק Blade קליפר עבור קליפר חינם יד קליפר מעל מסרק לעבוד.
 3. Corded Trimmers ליצירת קווי מתאר זמירה זמירה.
 4. מספריים לחיתוך וליטוש כללי.
 5. למזג מספריים עבור דילול מיזוג.
 6. תסרוקת תער עבור מיזוג ו texturizing.
 7. סטרייט גילוח עבור גילוח הצוואר, שם מותר על פי החוק.
 8. קליפר קומבס לחיתוך לכל מטרה.

להלן מבחר הדף שלי בכל קטגוריה. אלה הם הכלים שאתה צריך להשתמש בכל יום ואת הפופולרי ביותר בין מאות barbers עבדנו עם השנים.

מתכוונן להב קליפר

אנו מציעים את אנדיס משופרת הורים. רבים מאמינים שזה קליפר הלהב מתכוונן הטוב ביותר בשוק. הדיור הוא כל אלומיניום ופלדה, מה שהופך אותו אחד קוצץ ביותר עמיד עשה. החיסרון של קליפר אנדיס הוא שזה קליפר תחזוקה גבוהה הדורשת שמן בין תספורות ניקוי קבוע של החלק הפנימי של קליפר.

השתמש עם מהירות- O-Guard מסרקים מצורף בעת הצורך. כמו כן, אנו ממליצים בחום על קופסא FX880 של Babyliss Pro אשר הוא בעל עוצמה רבה וקל משקל. 

קליפר

ווהל Cordless סטרלינג 4 קליפר הוא קליפר אלחוטיים רק שמחזיק היטב בסביבה מקצועית. Wahl Cordless סטרלינג 4 קליפר עצמו נראה הרבה כמו כל קליפר corded, אבל זה אחד אתה יכול לנתק.

קליפר עצמו הוא קל מאוד אבל עדיין חזק מספיק כדי להחזיק עד לשימוש מקצועי. Wahl טוען את המנוע מונע קליפר עם מובנית סוללת ליתיום יון יש זמן ריצה של 75 דקות ומצאנו כי כדי להיות אמיתי.

נתב להב קליפר

אוסטר 76 - זה קליפר שימש במשך עשרות שנים והוא נחשב באופן נרחב את קליפר הלהב הטובים ביותר אי פעם עשה. זה אמין ויעיל בשיער רטוב או יבש. החיסרון היחיד שלה הוא כי הוא מקורר האוויר ואת המאוורר יכול לפעמים לפוצץ שיער על הפנים של הסטייליסט תוך עושה clipper- מסרק לעבוד בשיער יבש. עבור אלה שחושבים שהמעריץ הוא נושא, אנו ממליצים בחום על אנדיס בר, קליפר Blade ניתוק זה בערך באותו גודל, אבל לא מאוורר מקורר. הביצועים של BGR הוא על השווי עם 76 (וזה אפילו מקבל את 76 להבים).

גוֹזֵם

Andis T-Outliner - סוס עבודה של trimmers. זה גוזם חתכים קרוב יותר מכל מה שמצאנו. הלהב בצורת T עושה חיתוך סביב האוזניים קל מאוד ואת קטן של קליפר, כמעט בצורת אליפסה מקל להחזיק.

חיתוך שיער

ג'וול S2 7 "- לתספורת היומיומית, אנו מוצאים את הגזירה הזו כאיזון טוב בין הערך לביצועים.בחירת הגזירה היא אישית מאוד עבור כל סטייליסטית, אך אנו מוצאים שזו גזירה אחת שאנו מגיעים אליה לעתים קרובות ביותר כאשר אנו זקוקים טוב, גזירה בסיסית.

מיזוג / רזה גזירה

Supercut Taperfine 44/20 - זהו תקן של הספר הוא אחד העולמות ביותר מחקה המזמרה. עם 44 שיניים בסדר, זה גזירה יוצר תערובת חלקה מאוד. פלדה קשורה שומרת על קצה חד, השיניים המחורזות והמקושטות מספקות את השילוב הכי דק שאפשר בחיתוך דק / מיזוג. זהו כלי חיוני בקלות להסיר קווי תיחום בין קליפר שלך עבודה גזירה.

תער חיתוך

ג 'טאי נוצה סטיילינג גילוח - תער מצוין עם ארגונומיה טובה, איזון, ותחושה. להבים יש שומר קטן מאוד כדי להגן מפני חתכים. הערכה כוללת 10 להבים ומערכת שינוי ללא להב.

תער ישר

נוצה האמן מועדון המועדון - תער זה משלב עיצוב קלאסי עם הטכנולוגיה המודרנית. זה נראה ומרגיש כמו תער ישר מסורתי, אבל יש בעל להב חדשני שעושה שינוי להב די קל.

הידית עמידת כימיקלים חיטוי די טוב ומאוזן לגילוח גדול.

מסרקים

אוסטר 1-2-3 מערכת Combs - מסרקים אלה מציעים משטח שטוח מאוד אשר מפחית באופן משמעותי את קוצץ לגרור בעת ביצוע clipper- מעל מסרק. הם מיוצרים גם עם פלסטיק נוקשה מאוד לא לכופף כאשר עושה flattop או clipper- מעל מסרק לעבוד. מסרקים אלה נוטים להיות קצת יקר, אבל שווה את המחיר.

השקעה בכלים הנכון יכול להגדיל את איכות העבודה שלך ולהפוך אותך הרבה יותר יעיל. ההצעות לעיל הן כמה המועדפים שלי שימשו אותי היטב במשך שנים. חיתוך שמח!

No Replies to "כלים חיוניים עבור חיתוך שיער של גברים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 42 = 52