תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר | insightyv.com

תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר

תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר

נראה טוב עם עבודה קטנה © António Nunes Dreamstime.com.

תסרוקות קל עבור גברים

גברים פעילים רבים מעדיפים תספורת קלה זה נראה נהדר עם תחזוקה קטנה. עבור גברים פעילים השנה, או בכל עת של השנה, כאשר הכובעים נחוצים, כל הסגנונות האלה צריך הוא מהיר לרוץ דרך עם האצבעות.

לקבלת תמונות עוד יותר של תספורות גברים, לגלוש גלריות התספורת שלנו כדי להיות בטוח לקרוא מדריכי המוצרים של הגברים שלנו ולתת לנו להראות לך איך לקבל תספורת לגברים נהדר וכיצד לבחור את אורך השיער הטוב ביותר עבורך.

זוהי אופציה נהדרת עבור בחור מחפש סגנון עם כמעט שום עבודה. השיער קצוץ קצר על הראש עם קצת אורך נוסף על גבי. הסגנון מושגת על ידי החלת dom של pomade ופשוט מפעיל את הצד לצד על החלק העליון של הראש כדי להוסיף מרקם והפרדה. 15 שניות וסיימת.

02
מתוך 11

מקרית סגנון משולש

תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר

אם השיער שלך הוא ישר © ג ‘ייסון Kempin תמונות של גטי.

ניתן לטעון כי הבחור החם ביותר בטלוויזיה, Chace קרופורד הוא תמיד מסוגנן אבל זה נראה כאילו הוא השקיע מאמץ קטן מאוד לתוך זה. עבור בחור עם שיער ישר, טפיחה של קרם הגמר ואת שייק מהיר הוא כל מה שאתה צריך. Chace, לעומת זאת, יש גל קל השיער שלו כך מבודד מופרד נראה מושגת באמצעות ברזל שטוח בחזית.

03
מתוך 11

מרקם מגע

תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר

סגנון קל עבור החבר ‘ה טרנדי © Dreamstime.com.

סגנון זה מושגת על ידי החלת קצת ג’ל על השיער ויבש אותו על ידי צחצוח השיער בחזרה עם האצבעות. כאשר יבש, קצת ג’ל עשוי לשמש כדי לסובב את הקצוות של קטעי ליצור קצת יותר מרקם על גבי. נעשה כראוי, סגנון זה יכול להיות מושגת תוך פחות משתי דקות. כאשר הכובע הוא הכרחי, הצדדים קצרים יהיה למזער את הראש הכובע ואת הסגנון ניתן להחזיר למקום עם רק קצת מים על הידיים לחות כדי להפעיל מחדש את הג’ל. כחלופה מהירה יותר, אתה יכול להשתמש ג’ל בשיער לח ולתת את הסגנון יבש לחלוטין ופשוט לגרוף את האצבעות לתת מבט יבש.

04
מתוך 11

הסגנון הקל של לוק מקפרלן

תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר

15 שניות ואתה עוברים © אליסבטה וילה תמונות של גטי.

לוק מקפרלן מהטלוויזיה אחים אחיות נראה מזדמן עם זה קצר shag. כדי להשיג את המראה, להחיל קצת קרם הגמר על השיער לח ולתת לו זריקה מהירה. זהו זה. קל מדי.

05
מתוך 11

סגנון קלאסי קצר

תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר

מתאים לכל אירוע © Branislav Ostojic Dreamstimes.com.

כאשר אתה מחפש סגנון טיפול נמוך, קצר הוא כמעט תמיד הדרך הטובה ביותר ללכת. עבור קיסר זה פשוט קצר, השיער נחתך באמצעות להב מספר שני בצדדים ובחזרה ושמאלה באורך שתי אצבעות על הדף. רק קצת pomade מוסיף ברק והפרדה. עבור אלה שצריכים ללבוש כובע או כובע לסרוג, סגנון זה עובד היטב כמו הצדדים הקצרים למזער את “הראש כובע”, בעוד העליון נשאר שטוח.

06
מתוך 11

צדדים קצרים יותר

תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר

טרנדי “רק התגלגל מהמיטה” סגנון © אהרון נייט Dreamstime.com.

לחתוך זה, השיער הוא חתך על שלושה רבעים של סנטימטר בצדדים ובחזרה עם כ שלושה ס”מ אורך על גבי. כדי להשיג את זה “ישן” להסתכל, להחיל קצת קרם מרקם או קרם הגמר לשיער יבש לזרוק אותו קצת עם האצבעות. זה “מחוץ למיטה” הסגנון עשוי פשוט לגרום למישהו רוצה לקפוץ במיטה איתך.

07
מתוך 11

אדון וסטוויק

תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר

זה חותך בעיטות בס © סקוט וינטרו תמונות של גטי.

בטלוויזיה רכלנית, הדמות של אד וסטוויק, צ’אק באס, טוענת ש”מצמרר קצת “מסורק עם מראה של חזיר. מחוץ להגדיר, הוא כל סגנון עם זה קיצוץ קיסר קלאסי. החל קצת pomade עבור הפרדה ובוהק לזרוק אותו קצת עם האצבעות עם החלק הסופי קדימה. נראה נהדר מתחת לרגע – מושלם עבור הבחור בדרכים.

08
מתוך 11

קריקוט קלאסי

תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר

זה דיין הגדול לא נראה כמו כלב © Frederick מ ‘בראון תמונות של גטי.

גזור עם להב מספר ארבע בכל רחבי הראש, זה crewcut קלאסי הוא סופר קל. קצת pomade מוסיף ברק. זהו סגנון נהדר עבור החבר ‘ה שרוצים כמעט שום תחזוקה או לאלה שבהם הכובעים הם הכרח.

09
מתוך 11

זמזום ארוך

תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר

מטושטש אופנתי © קלאודיה Veja Dreamstime.com.

זהו המספר החמישי שלך בדרך כלל. מוצר או תחזוקה נדרשת כדי לשלוף את המראה הזה, למרות ראש עבה נחמד של השיער עוזר.

10
מתוך 11

מרקם נהדר וגל קטן

תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר

A מקרית אורך בינוני סגנון © © יורי Arcurs Dreamstime.com.

עבור בחור עם קצת טקסטורה טבעית לשיער שלו, זה סגנון מושלם. פשוט לזרוק קרם סטיילינג קצת לתוך שיער לח ולהפעיל את האצבעות דרך זה עד שתשיג את האפקט הרצוי. לא נדרש מסרק.

11
מתוך 11

הקלאסי

קולטון Haynes Haircut

חזרה קצרה לצדדים עם תמונה ארוכה יותר © Frederick מ ‘בראון תמונות של גטי.

על התספורת הרגילה שלו, השחקן קולטון היינס לובש תספורת קלאסית. השיער קצוץ בצדדים ובגב ומתחדד לאפס על קו הצוואר. השיער נשאר על שני סנטימטרים וחצי ארוכה על גבי והוא יכול להיות משוחק כלאחר יד סחף בחזרה את האצבעות (כפי שהוא לובש את זה בתמונה לעיל) או נפרדו בקפידה מסורק עבור מראה רשמי.

No Replies to "תחזוקת תחזוקה נמוכה זה נראה נהדר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    37 + = 47