תוספות שיער: איזו שיטה תעבוד הכי טוב בשבילך?

תוספות שיער: איזו שיטה תעבוד הכי טוב בשבילך?

אם אתה רוצה שיער ארוך או עבה, אין אפשרות טובה יותר מאשר הרחבות שיער. אבל עם כל כך הרבה סוגים של הרחבות שיער, בחירת הזכות עבור אורח החיים שלך ואת חשבון הבנק שלך יכול להיות מרתיע.

להלן, אנו דנים שישה סוגים שונים של הרחבות ואת היתרונות והחסרונות שלהם.   

סוגים שונים של הרחבות שיער

ישנם תוספים שאתה יכול ללבוש ליום ואחרים שאמורים להיות שחוקים במשך חודשים.

בבחירת האפשרות הטובה ביותר שלך, תרצה לשקול את אורח החיים, התקציב ורמת המחויבות שלך 

Clip-In Extensions: נהדר לערב

אם אתה רוצה לפלרטט עם הרחבות או אפילו פוני בלי לעשות את המחויבות המלאה, קליפ ב-הרחבות שיער הימור נהדר. אתה יכול לקנות שיער wefts באינטרנט יש צבע סגנונות שלך לחתוך אותם כדי להתאים את השיער הטבעי. אתה יכול גם לקנות קליפים מ סלוני.

קליפ- ins הם שחוקים ביום והוציאו בלילה. הצבת אותם כראוי בשורשים מתחת לשאר השיער שלך יכול לקחת קצת תרגול. שיער wefts באים בקטעים קטנים, כמו פוני או חלקים ארוכים כי לרוץ האוזן אל האוזן. הם hairpieces עם קטן toupee clips תפירה עליהם, אשר ממוקמות לתוך השיער כי היה backcombed ו השיער ריססו כך את קליפים להישאר במקום. יש מדריכים מקוונים שיכולים לעזור לך למקם אותם. זה יכול לקחת קצת תרגול, אבל הם יכולים להיות מוסתרים גם אם יש לך שיער דק.

הרחבות אלה לא יפגעו בשיער שלך. אתה יכול ללבוש אותם לאירועים מיוחדים או יומי אם אתה רוצה. אתה יכול אפילו לנסות את המפצים במשך יום או יומיים.

סינתטי הרחבות יכול להיראות מבריק ו מזויף, אז לחפש הרחבות שיער אדם. הסטייליסטית שלך יכולה לחתוך אותם כך שהם יתמזגו בצורה חלקה עם השיער שלך.

ההרחבות נע בין $ 30 ל $ 500, בהתאם לגרם של השיער והמצב.

מותגים פופולריים: הרחבות שיער רכות על ידי ג 'סיקה סימפסון, רוקדים עם כוכבים אדם שיער קליפ ב הרחבות תוספות קליפ EasiHair. Cashmere Hair Extensions הם גם בחירה מצוינת, אבל הם יקרים.

זמני דבק- Extensions: מושלם עבור אירוע מיוחד

אפשרות זמנית נוספת עבור כל מי שרוצה מראה דרמטי יותר אבל לא רוצה להתחייב לטווח ארוך הם הרחבות דבק. אלה הם hairpieces מאובטחת על השיער עם דבק והוסרו עם שמן מבוסס ממס.

אלה יישארו במקום טוב יותר מאשר קליפ- ins, ואת האחרון במשך כמה ימים. זה יכול להיות יקר, עולה מעל $ 500, ולכן הטוב ביותר שלהם לאירוע מיוחד כמו חתונה.

הרחבות שיער Bonded: הגרסה הכי פופולרי

הרחבות שיער Bonded הם הרחבות הפופולרי ביותר. הם גם נוטים להיות האפשרות היקרה ביותר, כי עבודה היטב יכול להימשך עד 5 חודשים.

אתה יכול לבחור בין היתוך חם יותר המסורתית או טכנולוגיה חדשה היתוך קר עבור ההרחבות שלך. עם היתוך חם, הסטייליסטית משתמשת מיני flatiron לקשר הארכת דבק- tipped לחלק של השיער. היתוך קר משתמש בגלים אולטראסאונד ופולימרים קראטין כדי לצרף את האריגה לשיער. זוהי גישה פחות מזיק והוא אידיאלי במיוחד עבור שיער בסדר או פגום.

התוצאה היא מאוד טבעי להסתכל ונמשכת חודשים.

אבל היישום יכול לקחת שעות כל 2-3 חודשים, ייתכן שיהיה עליך הרחבות שלך repositioned כמו השיער הטבעי שלך גדל פנימה זה גם השיטה costliest. היתוך חום מסורתי באמצעות flatiron ודבק יכול להזיק לשיער. אם תסיר את התוספים, אתה עלול להישאר עם שיער פגום.

אלה עלות $ 1000 ומעלה. עם שיער נוסף על הראש, הרחבות יכול להרגיש חם יכול לקחת הרבה יותר זמן כדי שמפו, מצב, detangle, אוויר יבש, מכה יבש וסגנון מאשר אם היה לך רק שיער טבעי. זה יכול להיות כאב לאנשים שמתעמלים הרבה.

הרחבות ב- Tape: מצוין לשיער עדין או בלונדיני

עם ההקלטה ב-הרחבות, מעצב את קלטות את השיער של השיער (בדרך כלל חלק ארוך יותר מאשר את הרחבות המשמש את bonding שיטות) את שורשי השיער הטבעי שלך.

כדי לשמור על השיער מן המזרן, חשוב לישון בצמה רופפת או קוקו. 

אלה הם נהדר עבור שיער יפה או בלונדינית כי הקלטת הוא בקושי גלוי. שיטת הקלטת יכולה להימשך עד חודשיים.

בגלל שהם נוטים מט, אתה צריך להיות חרוץ על צחצוח השיער שלך כמה פעמים ביום. טיפול, שיער, שיער יכול להיות זמן רב. שיער ישפוך. 

סיו תוספות: האהוב על שיער שחור

הרחבות ב-המושב הם בדרך כלל המכונה "טווה" והם מאוד פופולרי עם נשים שחורות. השיער הוא בעצם תפור לתוך cornrows עשוי שיער טבעי. כל עוד cornrows הם לא חזק מדי ואתה לטפל בשיער שלך, על ידי שמפו ו מיזוג שבועי, שלך תפור ב-הרחבות יכול להימשך עד 8 שבועות.

התהליך יכול להיות יקר, עולה עד 1,000 $.

תוספים טבעת: שיטה נוספת פופולרי שיער שחור

עם סיומות טבעות מיקרו, מארג מחובר לשיער טבעי באמצעות טבעות אלומיניום קטנים מרופדת בסיליקון. הטבעות כל כך זעירות, הם בדרך כלל לא נראים לעין.

בגלל שהם לא משתמשים בחום או דבקים, שיטה זו נחשבת פחות מזיקה לשיער טבעי. אבל הם צריכים מחדש מיצוב כל 2-3 חודשים כמו השיער גדל.

עכשיו שאתה יודע את הסוגים השונים של הרחבות שיער, אולי הגיע הזמן לקחת את הצעד.

No Replies to "תוספות שיער: איזו שיטה תעבוד הכי טוב בשבילך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    79 − = 78