סקירה של מערכת חיתוך עצמי מראה השיער – insightyv.com

סקירה של מערכת חיתוך עצמי מראה השיער

עבור אנשים לחתוך את השיער בבית, כדי להשיג תוצאה טובה לוקח מיומנות, תאורה בהירה, ומראות טובות. עיצוב תלת-ממדי של מערכת החיתוך העצמי מאפשר לראות את הראש בקלות מכל זווית ומאפשר לך להשתמש בידיים שלך לחיתוך במקום להחזיק מראה. המוצר מתוכנן היטב, קל לשימוש, מומלץ מאוד לכל מי חותך את השיער שלהם.

אם אתה עובר לאתר ‘חיתוך עצמי’, הורד תחילה את עוצמת הקול שלך כסרטון מוזיקה על הפעלת המוצר באופן אוטומטי.

זה קצת גביני.

מקצוענים

 • זול בהשוואה לעלות של כמה תספורות מקצועי
 • עושה את הראש שלך קל מכל הזוויות
 • קל להתקנה ולהסרה
 • סיוע גדול עבור haircutting, ראש גילוח, או נוגע למעלה את הצוואר
 • מגיע עם DVD הדרכה מועיל

חסרונות

 • אין אפשרות קבועה לרכוב
 • תלוי מעל הדלת שבו התאורה אינה אופטימלית

תיאור

מערכת חיתוך עצמי היא מראה תלת כיוונית התלוי מעל הדלת ומאפשר לך לראות את הראש מכל הזוויות. זה מאפשר לך לחתוך את השיער שלך, תוך שמירה על הצורך להחזיק ביד המראה כדי לראות את הצדדים ואת הגב של הראש. זה יכול לחסוך לך אלפי דולרים בשנה אם אתה אמיץ מספיק כדי לנסות לחתוך את השיער שלך בבית.

סקירה מדריך – סקירה של מערכת חיתוך עצמי מראה השיער

ראשית, כתב ויתור. יש לי מספרות-ספרים ומתפרנס מחיתוך שיער של גברים. ככזה, מעולם לא הייתי עורך דין גדול עבור זמזום השיער שלך בבית.

עם זאת, ישנם בחורים אשר, מכל סיבה שהיא, הולכים לקחת את העניינים לידיים שלהם לחתוך את השיער שלהם בזמן שעמד מעל הכיור האמבטיה. עבור החבר ‘ה האלה, את עצמי מערכת Cut Cut- המראה שלוש יכול לעשות את המשימה הרבה יותר קל.

אחד האתגרים הגדולים ביותר של חיתוך השיער שלך הוא להיות מסוגל לראות את הצדדים ואת הגב של הראש שלך מבלי לעוות את הגוף לתוך עמדות מוזרות או לגשש עם מראה יד.

החזקת מראה יד מסורתית תוך כדי התבוננות במראה הקיר גם קשורה אחת הידיים שלך. לגילויי מגע מהירים, שמרתי תמיד מראה טלסקופית על הקיר, מונחת ביני לבין מראה חדר האמבטיה כדי לשחרר את שתי הידיים. זה עובד די טוב, אבל תספורת עצמית עדיין צריך להתפתל מדי פעם למצב מוזר לראות את הראש מכל הזוויות. מערכת חיתוך עצמי מבטלת את הבעיה.

מערכת חיתוך עצמי היא בעצם מראה תלת כיוונית פשוט תלוי מעל הדלת. אתה פותח את שלושת לוחות הצירים ועומד במרכז – על ידי סיבוב הראש ו / או התאמת זווית הפאנלים, ניתן לראות את החלק הקדמי, האחורי והצד של המלון. אם אי פעם ניסית לחתוך את השיער שלך, אתה יודע שזה יכול לקחת קצת תרגול לדעת באיזה כיוון לזוז כמו דברים במראה הם התהפכו. אני ממליץ לעבור את התנועות של חיתוך השיער שלך לפני שאתה באמת עושה כל זמזום אמיתי.

מערכת חיתוך עצמי מגיע עם DVD הדרכה אשר מראה לך את היסודות של חיתוך השיער שלך באמצעות המערכת. ה- DVD מראה חבר ‘ה חיתוך השיער שלהם וזה באמת נותן לך מושג על זוויות וטכניקות המשמשים לעשות את זה בעצמך. עם זאת, לפני שאתה מנסה לחתוך את השיער שלך להיות מוכן לתוצאות אם אתה לדפוק את זה – לא כולם יכולים לעשות את זה נכון.

תרגול מביא לשלמות.

העיצוב

בכל הנוגע לאיכות, מערכת החיתוך העצמי מתוכננת היטב ונבנית. המתלי הגוברים יכלו להיות כבדים יותר, שכן היחידה הרגישה כאילו היא עלולה ליפול אם תיפגע בדרך הלא נכונה. המוצר יכול גם להפיק תועלת קבוע הרכבה אפשרות אז אתה לא צריך לתלות את זה בכל פעם שאתה צריך להשתמש בו. כמה ברגים וכמה קלטת קצף דו צדדית היה כנראה לעשות את הטריק אם אתה רוצה להשאיר אותו רכוב איפה זה. זה יהיה גם נהדר לראות גרסה עם צורה כלשהי של תאורה סביב הקצוות שלה (כמו אלה מואר האיפור מראות). בגלל מערכת חיתוך עצמי נועד לתלות מעל הדלת שבו התאורה בחדר לא סביר כמו טוב, גרסה מואר יהיה תוספת מבורכת לקו המוצרים.

חיתוך השיער שלך הוא לא קל כמו שאתה חושב – זה לוקח קצת מיומנות טבעית, את התאורה הנכונה, ואת המראה טוב.

עבור האחרון, את עצמי לחתוך מערכת עושה את העבודה די טוב.

No Replies to "סקירה של מערכת חיתוך עצמי מראה השיער"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.