התשובה למה השיער שלך ממשיך לגדול, אבל אף פעם לא מקבל יותר | insightyv.com

התשובה למה השיער שלך ממשיך לגדול, אבל אף פעם לא מקבל יותר

התשובה למה השיער שלך ממשיך לגדול, אבל אף פעם לא מקבל יותר

האם השיער שלך ממשיך לגדול (תודה, צמיחה מחדש) אבל נראה כי אף פעם לא מקבל יותר? האם אתה מנסה לגדל את השיער שלך כבר שנים, אבל זה פשוט נראה להפסיק לקבל יותר באורך מסוים? האם ניסית כל מוצר אפשרי לגדל את השיער שלך מהר יותר, אבל זה פשוט stalled החוצה ללא סיבה נראית לעין? האם אתה פלא מתמיד למה חלק מהחברים שלך נראה מסוגל לגדל שיער ארוך ויפה, אבל שלך פשוט לא למדוד?

אתה לא לבד. למעשה, זו אחת השאלות שאני נשאל ביותר בסלון. התשובה היא לא אותו דבר עבור כולם, אבל למצוא את התשובה פשוט אומר להבין מה הבעיה הספציפית שלך.

מתי היה האחרון שלך תספורת?

אמנם זה נראה נגד אינטואיטיבי, מקבל תספורת היא לעתים קרובות הפתרון הפשוט ביותר לבעיה שלך. לא, גזירת השיער שלך לא ממש לעשות את זה לגדול מהר יותר. השיער הוא בעצם מת אחרי שהוא צומח מתוך הקרקפת שלך, אז שום דבר שאתה עושה לקצות השיער שלך יכול פיזית להאיץ את קצב שבו הוא צומח מתוך הראש שלך. עם זאת, פיצול יבש שבירה קצוות לשבור בקלות רבה. המאפשר הקצוות שלך להשתלט על אורך השיער שלך גורם שבירה המשיך כי הופך מהר יותר ככל שהזמן עובר. ככל שאתה מאפשר הקצוות מפוצלים שלך להסתובב, יותר השיער שלך נשבר מן התחתונה, גורם לו להגיע למעשה קצר יותר. התספורות הרגילות לשמור על פיצול יבש מסתיים על ידי ימנע כי שבירה ולאפשר את הצמיחה של השיער שלך להיות נורמלי.

האם אתה דואג השיער שלך?

אם אתה מקבל תספורת תכופים יותר עושה אותך עצבני, או שאתה מוצא את עצמך רודף הקצוות המפוצלים שלך כמו פרק ישן Runner Runner, ייתכן שיהיה עליך לטפל טוב יותר של השיער שלך כדי למנוע קצוות מפוצלים מלכתחילה. תיקון קצוות מפוצלים הוא משימה בלתי אפשרית (פעם השיער הוא מפוצל, אתה לא יכול באמת לאטום אותו בחזרה ביחד), אבל אתה יכול למנוע קצוות מפוצלים על ידי שמירה על השיער שלך hydrated עם טיפולי הרגיל ועל ידי שימוש באיכות גבוהה מוצרי שיער על שלך שיער.

שיער ארוך לוקח תחזוקה לשמור אותו בריא לחות.

הגבלת שירותים כימיים מזיקים כמו מדגיש צבע שיער גם יסייע להגן על השיער הארוך שלך. זה לא אומר שאתה לא מקבל צבע השיער שלך לגמרי (אם כי צבע השיער הטבעי הוא אידיאלי עבור שיער ארוך סופר), אבל אתה רוצה לשמור על צבע השיער את הקצוות שלך כדי למנוע נזק נוסף. שאל את colorist לגעת רק את השורשים ואת למזג את midshaft, ולא צבע את כל אורך השיער שלך.

הדנ”א שלך עשוי לפעול נגדך

אם אתה חותך את השיער שלך במרווחי זמן קבועים, לוקח טיפול רב של השיער שלך, אבל עדיין שם לב כי צמיחת השיער שלך נעצרה, ייתכן שהגיע פוטנציאל אורך השיער שלך כפי שנקבע על ידי הביולוגיה של השיער שלך. אני יכול לשמוע אותך מתווכח איתי כי השיער של החבר הכי טוב שלך הגיע למותניה ואת שלך הוא בקושי מעבר לכתפיים שלך. הרשה לי להסביר.

שיער (כל השיער, כל השיער, כולל שיער האף שלך) גדל בשלבים. ישנם שלושה שלבים של צמיחת שיער: catagen, telogen, ו anagen. כל שיער הוא מתוכנת מראש על ידי ה- DNA שלך לבלות כמות מסוימת של זמן בכל שלב של צמיחה. אתה יכול לקרוא עוד על הפרטים של שלבי צמיחה אלה כאן.

בעיקרון מה שאתה צריך להבין הוא שכל השיער על הראש (ושאר הגוף שלך) גדל במשך פרק זמן מסוים ולאחר מכן מפסיק, סככות, ואת השיער החדש גדל במקומו. כאשר שיער חדש אינו גדל במקומו, נשירת שיער היא תוצאה, אבל זה כל שיחה אחרת.

שיער יכול לגדול באופן פעיל בממוצע של 2-6 שנים על הראש שלך; כולם שונים, כמובן. כפי שאתה יכול לדמיין אם השיער שלך גדל באופן פעיל במשך שנתיים ואת השיער של החבר הכי טוב שלך גדל באופן פעיל במשך 6 שנים לפני שפיכה, אז השיער של החבר הכי טוב שלך יהיה ללא ספק יש פוטנציאל צמיחה זה הרבה יותר ארוך.

בנוסף, בגלל בני אדם הם מסובכים, כמה אנשים מחזור הצמיחה הפעיל יכול להימשך פחות מ 2 שנים, ואחרים יכולים להיות הרבה יותר מ 6 שנים. השיער גדל, בממוצע, 6 אינץ ‘בשנה.

אם מחזור הצמיחה הפעיל היחיד שלך הוא רק כמה שנים, אתה יכול רק לצפות השיער שלך למקסימום באורך של 12 ס”מ.

אמנם זה באמת נראה כמו עסקה לא הוגנת, זה רק מחמיר. אין הרבה דברים שאפשר לעשות בקשר לזה. תזונה בריאה, ונטילת דופי של השיער שלך ואת הקרקפת יכולה לעזור, אבל שינוי DNA שלך הוא לא בדיוק אופציה.

No Replies to "התשובה למה השיער שלך ממשיך לגדול, אבל אף פעם לא מקבל יותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 4