כיצד לטפל ראש מגולח – insightyv.com

כיצד לטפל ראש מגולח

שמירה על הראש קירח גדול מחפש אכפתיות ראש מגולח לוקח קצת עבודה. מניעת צריבת גילוח ושערות הצומח ושמירה על השמש מ woraking הרס על הקרקפת שלך הם חיוניים. בצע את שלושת הטיפים לשמירת כיפה זה נראה חלק:

 1. שַׁמפּוֹ. הא? שמפו ראש קירח? כן! שמפו טוב הוא בדיוק כמו הקרקפת כפי שהוא עבור השיער. החפיפה, אפילו ראש קירח, יכולה להסיר עפר לכודה ושמנים ולקדם קרקפת בריאה. פעולת העיסוי של ביצוע השמפו מגבירה את זרימת הדם ואת זרימת הדם אל הקרקפת, כך שמפו טוב עדיין חשוב. שמפו את הראש הקירח לפני הגילוח כדי להפוך את הגילוח קל יותר.
 1. לְגַלֵחַ. הצעד הראשון בשמירה על הראש הקירח שלך הוא להשתמש בטכניקה גילוח נאותה. בצע את העצה המקצועית שלי לגלח את הראש. אתה רוצה לגלח את הראש שלך, אם אפשר, בסוף מקלחת כאשר השיער מתרכך וקל יותר להתגלח. תמיד להשתמש קרם גילוח באיכות גבוהה (כאשר היה לי ראש מגולח, אהבתי ללכת “הספר הישן” באמצעות גילוח אנגלית מסורתית מאוחר יותר מברשת שיער גרועים). לאחר מראה מקלחת הוא שימושי, כך שתוכל לראות מה אתה עושה. לגלח את התבואה תחילה (בדרך כלל בצדדים ובחזרה, ובחזרה לפנים, אם הגילוח נראה ומרגיש טוב אחרי התחנה הראשונה! גילוח נגד התבואה יכול לגרום לעיתים קרובות לשערות צומחות ולתער.
 2. לְעַסוֹת. כפי שציינתי לעיל, massaging הקרקפת יכול לקדם את זרימת הדם ואת זרימת הדם. בנוסף, עיסוי הקרקפת, במיוחד על הראש הקירח, מרגיש מדהים! אם יש לך שותף מוכן, עיסויים המסחר או שאתה יכול לבצע עיסוי הקרקפת על עצמך. כמה מטפלים עיסוי מקצועי גם להציע שירות זה גם כן.
 1. לחות. גילוח יומי וחשיפה לשמש יכולה להשאיר את הקרקפת שלך יבשה וקשה. זכור להשתמש moisturizer טוב על הקרקפת שלך בכל בוקר. לחות היא צעד אחד שרוב האנשים שוכחים לאחר גילוח, אבל זה צעד חשוב לשמור על העור שלך נראה צעיר ובריא.
 2. לְהַגֵן. הקרקפת היא אפילו יותר רגישים לנזק מהשמש מאשר בחלקים אחרים של הגוף. השתמש תמיד קרם הגנה טוב על הקרקפת שלך לפני חשיפה ממושכת לשמש. חברות רבות לעשות באיכות גבוהה moisturizers עם sunscreen מובנה, כדי לבדוק את המעבר טיפול העור של חנות התרופות שלך. אם אתה מבלה הרבה זמן בשמש, אני ממליץ לקנות כובע גדול ולהכניס אותו לשימוש טוב.

  אלה הם רק כמה עצות לשמירה על הראש הקירח שלך במצב נהדר. לקבלת ייעוץ הקרקפת יותר, לקרוא את המאמר שלי על שמירה על הקרקפת שלך בריא. ראש גילוח הוא כזה נוהג נפוץ בימים אלה, יש אפילו מוצרים grooming עבור ראש מגולח זמין.

  No Replies to "כיצד לטפל ראש מגולח"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.