רוצה לגדול צבע השיער הטבעי שלך?

רוצה לגדול צבע השיער הטבעי שלך?

אם יש לך צבע השיער שלך כדי להסוות אפור, או שינה את צבע השיער שלך לגמרי, ייתכן שיש נקודה כאשר אתה מחליט שאתה רוצה לתת צבע טבעי שלך לזרוח, אם כי. ייתכן שתרצה לחסוך כסף על שגרת השיער שלך, צריך שינוי בריא של הקצב, או אולי שכחת לחלוטין את הצבע הטבעי שלך. ישנן מספר דרכים לבצע את המעבר מבלי לעצור רק טורקיה הקרה ולתת לו לגדול החוצה.

השיטה תהיה תלויה מה טיפולים צביעה היו לך ומה המטרות שלך. אני מאוד ממליץ לך לחפש עזרה מקצועית כדי להבטיח את ההליך הטוב ביותר עבור השיער שלך.

אם יש לך כמה נקודות עיקריות

אם יש לך פשוט הוסיף כמה נקודות עיקריות לשיער שלך כדי להאיר את זה קצת, המעבר לגוון הטבעי שלך הוא די פשוט. אתה יכול לגדל את זה ולאמץ מבט אומבר עד התספורות הרגילות אפילו את הגוון, או להחליף את אלה מדגיש עם אור נמוך בגוון קרוב לצבע הטבעי שלך כל 6 עד 12 שבועות עד הבהרה נעלמו.

אם אתה להבהיר את צבע טבעי

אם אתה להבהיר את הצבע שלך לגמרי, או על ידי הדגשת בכבדות, צביעה אותו בגוון בהיר יותר, או לשנות את הטון, זה קצת יותר של משימה ללכת טבעי, אבל זה לא בדרך כלל מסובך לגמרי. הצעד הראשון הוא לתת לשיער לצמוח לפחות שניים עד שלושה חודשים. זה ייתן הסטייליסטית שלך מדגם טוב של צבע טבעי שלך.

הבא, תצטרך לעשות "גוון בחזרה" לגוון כי הוא קרוב לצבע הטבעי שלך ככל האפשר. במהלך תהליך סטנט בחזרה, סביר להניח שיש צורך להחיל מילוי להחליף את הפיגמנטים החסרים כי צבע כהה שלך ידרוש. מילוי הוא לעתים קרובות צבע חצי או קבוע קבוע כי מוחל לפני צבע כהה קבוע שלך, סביר להניח להיות כתום או גוון נחושת.

כמה חומרי מילוי מתווספים ישירות לצבעי שיער קבועים. שיער מילוי תקין יבטיח את הטון שלך הוא אפילו השיער, וכן ימנע את השיער שלך מלהפוך ירוק או "בוצי". אני מאוד ממליץ לך לראות מקצועי עבור שירות גוון בחזרה. עלות לתקן טעות גוון בחזרה יהיה לעלות בהרבה על כל חיסכון אתה עלול לסבול על ידי מנסה לנסות להחליף את הצבע הטבעי שלך עצמך. זה לא פשוט כמו החלת צבע שנראה כמו צבע טבעי שלך לראש שלך. צבע השיער יכול להיות מסובך מאוד, והשגת הטון הטבעי צריך להיות שמאל מקצועי.

תלוי כמה אתה להבהיר את השיער שלך בעבר, נקבוביות השיער שלך, ואת הבריאות הכללית שלה, זה עשוי יותר מינוי צבע אחד (במשך שניים עד שישה חודשים) כדי להשיג את הטון הנכון. עבודה עם מעצב אופנה שלך כדי לוודא שאתה כראוי אכפתיות השיער שלך, ולשאול אותה אם חלבון נוסף או לחות פגישות נדרשים כדי לקבל תוצאה טובה יותר

אם אתה להכהות את הצבע שלך

צבע השיער כי כבר כהה גם ידרוש גוון בחזרה, אבל התהליך יהיה קצת שונה. שוב, אני ממליץ לך להשתמש מקצועי, ולאפשר השיער שלך לגדול במשך חודשיים עד שלושה חודשים לפני הפגישה שלך כדי לאפשר מעצב אופנה שלך לראות דוגמה טובה של הצבע הטבעי שלך.

הסטייליסטית שלך תסיר את הצבע כהה יותר על ידי ברק באמצעות יישום כובע סבון או יישום מסיר צבע. לאחר שה צבע כהה הוסר לרמה הטבעית הרצויה, טונר צבע או צבע יוחל בגוון הטבעי הרצוי.

חשוב לציין כי צבע שיער קבוע כהה לא ניתן להסיר פשוט על ידי החלת גוון בהיר יותר של צבע קבוע לשיער שלך. צבע שיער (צבע שיער) לא יכול להרים (להבהיר) שיער צבעוני. אז, אם להכהות את השיער שלך ולחשוב שאתה יכול בהצלחה להבהיר את השיער שלך על ידי הצבת תיבת מצית של צבע שיער על גבי השיער הכהה שלך תלמד שיעור קשה מאוד סביר להניח צריך את העזרה של מקצועי כדי לתקן את הטעות שלך.

אם אתה מכסה אפור

אם צבע השיער שלך (או כהה או כהה), כדי לכסות אפור ומוכנים לאמץ את השיער האפור הטבעי שלך, התהליך שונה.

למרבה הצער שיש צבע השיער שלך לגוון אפור כי יהיה למזג ולהתאים את הצבע האפור הטבעי שלך הוא כמעט בלתי אפשרי. לגדול את התהליך יכול להיות ארוך, אבל אם אתה מוכן לאתגר יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להפוך את התהליך פחות כואב. טיפים אלה גם לעבוד אם אתה רוצה להפסיק צביעה או חסר צבע.

  • לחתוך את השיער שלך לעתים קרובות, ולשמור על זה קצר. הזמן לגדל את השיער הטבעי שלך יהיה קצר באופן משמעותי עם שיער קצר. עכשיו זה זמן נהדר לנסות pixie.
  • נסה מדגיש או lowlights כדי למזג את הצבע. בעוד הראשון גדל את השיער שלך, נסה מדגיש או lowlights במשך כמה חודשים כדי לעזור המעבר הטבעי שלך צבע.
  • נסה צבע דמוי קבע לעומת צבע קבוע. צבע דמוי קבע לא יכסה במלואו את האפור, אך יסייע למזג אותו לצורך מעבר חלק יותר. כמו צבע דמוי קבוע נמוג, הצבע הטבעי שלך יהיה לזרוח דרך.

לגדל את השיער שלך החוצה לאחר גוון בחזרה

לאחר השיער שלך כבר כהה, אתה פשוט צריך לתת לו לגדול. זכור, השיער כי כבר צבוע בחזרה צריך עדיין להיות מטופלים כמו שיער צבעוני. רק בגלל זה צבע טבעי שלך לא אומר שזה לא מטופל כימית. השיער גדל, בממוצע, חצי אינץ 'לחודש. אם אתה שומר על השיער שלך ארוך, זה צפוי לקחת שנים לפני השיער שלך הוא באמת "טבעי" שוב.

היתרונות של צבע שיער טבעי

Uncolored, בתולה, צבע שיער טבעי יש מספר יתרונות. לא רק שזה יחסוך לך זמן וכסף בסלון, אבל בריאות השיער שלך ייהנה לחיסול חשיפה כימית. בעוד צבע השיער הטבעי שלך לא נראה מעניין מאוד, ומאפשר את ההשפעות של השמש כדי להביא את השיער שלך מדגיש טבעי עשוי לתת לך תפיסה אחרת.

No Replies to "רוצה לגדול צבע השיער הטבעי שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 3