מזער, ואז עצור, שיער לשבור טוב | insightyv.com

מזער, ואז עצור, שיער לשבור טוב

שבירת שיער יכולה לנוע בין לא כל כך רע לשיחה 9-1-1. כמה גורמים אשר תורמים לשבירה הם מחוץ לשליטה שלך, אבל רבים מהסיבות מאחורי שבירת שיער להוביל בחזרה את מה שאנחנו עושים כדי tresses שלנו על בסיס יומי. בעוד עצירת שבירה לחלוטין עלול לקחת קצת זמן TLC רציני, אתה יכול לעתים קרובות למזער את זה די מהר על ידי דריכה את השיער שלך משחק טיפול.

מְטוּפָּח your ends regularly to stop breakage from getting worse.

אני אוהב תמונות / Getty תמונות

כדי כמה נשים, חיתוך חיתוך שווה, אשר עשוי גם שווה “לא, תודה.” עשה כן, לקצץ רק מסיר קצות מתים, לא נתחים שלמים של שיער. כאשר אתה לקצץ באופן יזום, אתה להקטין את הסיכויים כי הקצוות שלך להיות כל כך יבש שביר כי חתך הופך הכרחי. נשים הסובלות מקצוות מפוצלים צריכות לחתוך אותן לפני שהן מתנתקות מעצמן. כאשר הקצוות מפוצלים לצאת מכלל שליטה, הם נוסעים במעלה השיער, מה שהופך חתך רציני יותר סביר. במקום זאת, למה לא לקצץ את 1/4 עד 1/2 אינץ ‘של השיער כל חודשיים עד שלושה חודשים? Trims הם אפילו יותר ופחות טראומטי מאשר חתכים כי יש להתבצע.

קנה Tweezerman סגנון המזמרה על אמזון

02
של 05

אין מברשת שיער בזמן רטוב

רק run a boar bristle brush through dry hair.

אני אוהב תמונות / Cultura / Getty תמונות

רק לומר “לא” כדי צחצוח השיער שלך כאשר הוא רטוב רטוב. שיער שחור כבר שביר – כאשר הוא רטוב, הוא במצב החלש ביותר. זה בסדר מַסרֵק דרך השיער שלך בזמן רטוב; למעשה, מצב אידיאלי לסרק הוא כאשר הוא רווי עם מרכך. אבל צחצוח שיער שחור רטוב עם מברשת זיפים מתיחה את זה לפעמים לנקודת- of-no-return. חזק “הצמד” הוא הדבר האחרון שאתה רוצה לשמוע בעת עיצוב השיער שלך.

מה עם נשים שרוצות ליישר את השיער לפני גיהוץ שטוח? האם לא מברשות עגולות עשה את זה? מברשות בסדר פעם אחת השיער שלך יבש לפחות באמצע הדרך, אבל מייבש הוא טוב יותר. במקום מברשת זיפים עגולה, השתמשו במשיכה או במברשת דנמן כדי להחליק את השיער, אך שוב, המתן עד שהשיער יבש לפחות ב -50% לפני התמודדות עם מברשת ומייבש כביסה.

קנה Denman מברשת על אמזון

03
של 05

קבל קצת חלבון בהקדם האפשרי

ApHogee Two-Step Protein Treatment is great for stopping breakage.

באדיבות Amazon.com

בהתאם לרמה של שבר שלך, שבועי חלבון חיזוק הטיפול עשוי להיות מושלם, או ייתכן שיהיה צורך אמצעי חירום אם השיער שלך נשבר בקצב מדאיג. בדרך כלל, נזק כימי הוא מאחורי מקרי שבירה אמיתיים. מוצר אינטנסיבי כמו ApHogee שני שלב חלבון טיפול יכול לעצור הרבה שבירה במסלולים שלה, אבל השיער שלך עדיין עשוי להיות רחוק בריא.

חשוב לא להגזים בחלבון כי יותר מדי יכול להיות ייבוש. חלופי טיפולים חלבונים מתונים עם מזגנים עשירים לחות עמוק כדי לשמור על השיער שלך בריא ולמנוע שבירה לאורך הקו.

קנה ApHogee שני שלב חלבון טיפול על אמזון

04
של 05

תן לסטייליסט שלך ליישם כימיקלים

לתת your stylist handle chemical applications.

סטיוארט כהן / גטי

כימיקלים חופפים הוא תורם ענק לשבר שיער. זה יכול להיות מפתה ליישם צבע קבוע relaxers עצמך, במיוחד אם אתה מנסה לחסוך כסף. זה עשוי לקבל pricey יש מעצב אופנה לבצע את השירותים האלה, אבל כשמדובר טיפולים כימיים, זה שווה את זה כדי להיות מקצועי לעשות את זה. שמור על מרגיעה לגעת קופצים וצבע, אבל אתה יכול לעשות את רוב תחזוקת השיער היומי שלך עצמך. אם אתה מבין את לוח הזמנים המומלץ שירות כימי, אתה צריך רק לגעת עד מינימום של כל שמונה שבועות, אז זה לא כמו זה הוא שירות שבועי.

05
של 05

להקל על חום

חום גבוה = נזק = שבר. חום תכופים = נזק = שבר. לראות כאן דפוס? בעוד מגהצים מסתלסל, מגהצים שטוח מייבשי להפוך את החיים שלנו קל יותר, ומאפשר לנו ללבוש רק על כל סגנון שאנחנו יכולים לחשוב, כלים אלה יכולים גם לגרום נזק בלתי הפיך כאשר נעשה שימוש לעתים קרובות מדי או לא נכון. כל הזמן “להכות” את הקצוות שלך עם ברזל יחליש, רזה לשבור אותם לאורך זמן. שימוש בחום זה חם מדי אפילו פעם אחת יכול לשבור את השיער שלך.

השתמש בשיטות אחרות של עיצוב, כגון הגדרה רטובה על רולים מגנטיים או Curlformers. רטוב לעטוף את השיער למראה מלוטש, או רטוב להגדיר עם צמות ופיתולים עבור גלי קריר. שמור את כלי החום לאירועים מיוחדים, ובוודאי לא יותר מפעם בשבוע.

קנה רולר מגנטי Conair על אמזון

No Replies to "מזער, ואז עצור, שיער לשבור טוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 + = 54