רוצה למצוא מעצב שיער אתה אוהב?

רוצה למצוא מעצב שיער אתה אוהב?

כולנו היינו שם, נכון? נכנסתי לסלון שיער בעיוורון, או אחרי שחיפשתי סלון שהיה פשוט בקרבת מקום, ויצאתי עם התספורת הגרועה ביותר אי פעם (אל תדאג, אתה תמיד יכול לגדל את זה). איך אתה בוחר ספר זה לא יגרום לך לאחל שאתה יכול לקפוץ שלך DeLorean לשיער 'לעשות מחדש לעשות?

עם הפיצוץ של האינטרנט, מדיה חברתית, וכן ביקורת אתרים כמו Yelp, מציאת hairstylist שאתה יכול לסמוך על זה לא מתסכל כפי שהיה פעם.

בין אם אתה מחפש מישהו חדש כי אתה חדש לאזור או שאתה פשוט ירה את מעצב אופנה הקודם שלך, הנה כמה טיפים לבחירת ספרית כאשר אתה מוכן לסגנון חדש:

שאל מסביב

אני מאמין כי המקום הטוב ביותר למצוא מעצב שיער גדול הוא מן האנשים סביבך. שאל את חבריך, בני משפחתך, עמיתים לעבודה, מכרים או אפילו זרים. המפתח הוא שאתה שואל אנשים שאת השיער שלהם אתה אוהב להעתיק. אנשים אוהבים לדבר על השיער שלהם ואם הם אוהבים את הסטייליסטית שלהם, הם רוצים להראות את העבודה שלה. בנוסף מעצבי שיער אהבה הפניות (כך שכאשר אתה מבקר את העובדת של עמית לעבודה שלך, הקפד לתת לה לדעת מי הפנה אותך).

עיין במדיה חברתית

פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם שינו את הדרך בה אנו חיים בכל כך הרבה דרכים, ומציאת הפניה עבור תסרוקת היא אחת מהן. בתוך דקות אתה יכול להגיע למאות אנשים באזור שלך פשוט על ידי לשאול את השאלה לאנשים שאתה מתחבר עם באינטרנט.

כפי שאמרתי בעבר, אנשים אוהבים לדבר על השיער שלהם ואת מעצב אופנה שנתן להם את הסגנון שלהם. אם הם אוהבים את השידה שלהם, הם יפנו אותך. ברגעים אתה יכול לקבל את השם, מספר הטלפון, אתר האינטרנט, ואת דף המעריצים של מעצב אופנה. אותו הדבר נכון אם הם הלכו למישהו שהם לא היו ממליצים.

קרא ביקורות

אם אינך מקבל את מה שאתה מחפש מהאנשים שאתה מכיר, או אולי אתה חדש באזור ואינך מכיר אנשים רבים, בדוק אתרים המציעים ביקורות. Cityvoter, Yelp, ואת הרשימה של Angie הם כמה מקומות גדולים להתחיל. אתרים אלה מציעים מידע על כל עסק, מאורגן על ידי העיר שלך, ולעתים קרובות כוללים אתרי אינטרנט, מספרי טלפון ודפי פייסבוק וכן ביקורות על ידי אנשים שהשתמשו בשירותי מספרה או מעצב אופנה.

בדוק באינטרנט תזמון אתרי אינטרנט

עוד משאב נהדר עבור אלה שאינם יכולים (או לא רוצה) לשאול אנשים שהם יודעים, היא לבדוק את אתרי תזמון מקוונים שונים כי hairstylists להשתמש. תזמון מקוון יכול להיות הטבה גדולה לבחירת סטייליסטית חדשה. אתה לא צריך לעשות שיחת טלפון מביך ואתה יכול לתזמן את הפגישה שלך בכל עת של היום או הלילה. לא רק אתה יכול לחפש מעצב אופנה באזור שלך, תוכניות רבות באינטרנט תזמון תכונה ביקורות של הלקוחות הנוכחי של מעצבים, תיק תמונות, תמחור זמין לעתים קרובות, כך שתוכל לוודא כי מעצב אופנה שתבחר מתאים לתקציב שלך. בדוק יושב כמו תזמון, Vagaro, ו StyleSeat לחפש מעצב אופנה באזור שלך.

להגיע למחקר

לפעמים המחקר הוא הדרך ללכת. קבל באינטרנט, הקש על Google, Bing או Yahoo! מנועי חיפוש, ולחפש את הדברים שאתה מחפש ב hairstylist. האם אתה מחפש את הטוב ביותר colorist, מומחה שיער מתולתל, מומחה הרחבות, או גורו שיער קצר? חפש את זה. אל תשכח לצמצם את החיפוש שלך על ידי העיר שלך. לדוגמה, הקלד את "צבע השיער הטוב ביותר סידר רפידס, איווה" אם אתה גר גר ב Cedar Rapids, איווה חיפשו צבע שיער נהדר.

No Replies to "רוצה למצוא מעצב שיער אתה אוהב?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    81 − = 77