איך אתה צבע קליפ-בהרחבות שיער אדם?

איך אתה צבע קליפ-בהרחבות שיער אדם?

תמונה © קנדרה Aarhus

אם קליפ שלך ב-הרחבות שיער הם לא בדיוק את הצבע הנכון בשבילך, רק לצבוע אותם בגוון שונה! זה תהליך קל בבית, כל עוד אתה עושה את הרחבות כהה או לשנות את הטון (למשל, מה שהופך אותם אדום או קריר יותר).

מילה של זהירות, אם כי: אם אתה רוצה להבהיר או להדגיש את השיער האנושי הרחבות, לשקול לגייס את עזרתו של מעצב שיער מקצועי. אתה יכול לנסות את זה, אבל זה תהליך מסובך יותר, מעורב יותר שיכול להזיק ההשקעה יקר שלך אם נעשה לא בסדר.

לפני שתתחיל, בדוק היטב כי תוספות השיער שלך הן שיער אדם אמיתי. שיער מלאכותי לא יכול להיות בצבע בהצלחה.

02
של 07

בחר צבע ולאסוף את האספקה ​​שלך

בחר צבע מתוך צבע שיער מקצועי וקו מפתח. צבע קופסה מבית מרקחת לא נותן לך את האפשרות לבחור את היזם שבו תשתמש על הרחבות השיער שלך. מפתח 10 כרכים או צבע דמוי קבע הוא הטוב ביותר. אתה יכול להשתמש במפתח 20 נפח אם יש צורך, אבל 30 ו - 40 נפח יכול להזיק סיומות השיער שלך אם אתה לא זהיר. 

מטריקס SoColor קבוע קרם צבע שיער ומטריקס SoLite 10-Volume Developer הם בחירה טובה; צבע מגיע במגוון של גוונים כי הם תוססת ארוכת טווח. 

לאחר שרכשת את הצבע ואת המפתח שלך, לאסוף עוד כמה חומרים מתכלים:

 • קערת צבע ומברשת
 • כפפות צבע שיער
 • נייר אלומיניום
 • עטיפת פלסטיק
 • מסרק רחב שיניים
 • מַגֶבֶת
03
של 07

ארגון סביבת העבודה שלך ומערבבים צבע

איך אתה צבע קליפ-בהרחבות שיער אדם?

סביבת עבודה מוכנת וצבע.
תמונה © קנדרה Aarhus

אם אפשר, להגדיר את האספקה ​​על דלפק גדול או שטח השולחן עם הרבה מקום לעבוד בנוחות. החדר צריך להיות חם ומואר היטב. מורחים גיליונות של נייר פח על פני אזור העבודה שלך כדי להגן על סביבת העבודה מן הצבע.

בעקבות הוראות היצרן, להכין את הצבע שלך. רוב הצבע הוא מעורבב עם חלקים שווים צבע ומפתח. אתה צריך כ -3 אונקיות של צבע מוכן עבור ההרחבות שלך. ייתכן שיהיה צורך בצבעים נוספים עבור הרחבות ארוכות יותר.

אתה לא צריך לשטוף את הרחבות שלך לפני צביעה, אבל אתה צריך לסרוק אותם דרך להסיר סבכים. ואז, להניח אותם על פני פח פח. אין לצבוע את סיומות השיער שלך בזמן שהם רטובים או לחים.

04
של 07

החל את הצבע

איך אתה צבע קליפ-בהרחבות שיער אדם?

תמונה © קנדרה Aarhus

באמצעות הידיים כפפות ומברשת צבע, להרוות לחלוטין כל קטע של תוספות השיער שלך עם פתרון צבע. ודא כי צבע לחלוטין מעילים משני צידי ההרחבות שלך מן החלקים שלהם עד מאוד את הקצוות. זה הרבה יותר טוב להשתמש יותר מדי צבע ולא מספיק.

התחל בחלק העליון של ההרחבה (היכן ממוקמים קליפים) כלפי מטה אל הקצוות, בעקבות הנפילה הטבעית של השיער. החלת הצבע הפוכה עלולה לגרום נזק לתוספים שלך, וכנראה תשאיר את התוספים שלך מסולסלים או פרועים.

05
של 07

לעבד את הצבע

איך אתה צבע קליפ-בהרחבות שיער אדם?

תמונה © קנדרה Aarhus

לאחר שהחלת צבע על כל מקטע של התוספים שלך, כסה אותם בחריפות פלסטיק כדי למנוע את הייבוש. אפשר לצבע לעבד בטמפרטורת החדר בהתאם להוראות היצרן - בדרך כלל, בכל מקום בין 20 ל -40 דקות.

בדוק חלק קטן של הרחבות שיער כל חמש עד 10 דקות במהלך זמן העיבוד על ידי בעדינות משפשף את צבע את הסיומת עם מגבת נייר. הקפד להחיל מחדש את הצבע עם מברשת הצבע שלך לאחר בדיקה, וזכור כי צבע השיער כאשר רטוב נראה כהה יותר מאשר כאשר יבש.

כאשר העיבוד הושלם והצבע של הרחבות שלך הוא משביע רצון, הגיע הזמן לשטוף. מקפלים את רדיד פח שלך במחצית עבור תחבורה קלה לכיור.

06
של 07

לִשְׁטוֹף

איך אתה צבע קליפ-בהרחבות שיער אדם?

תמונה © קנדרה Aarhus

שוטפים את הצבע מהשלוחות באמצעות מים קרים בלחץ נמוך, תוך שימוש באצבעות כדי לעבד אותו בעדינות. זה מאוד חשוב כי אתה מאפשר למים לזרום בכיוון כי השיער נופל באופן טבעי, מן חלק מקוצץ של ההרחבה עד הקצוות.

שטיפה יסודית צריך לקחת לפחות 15-20 דקות. הקפד להסיר את כל הצבע; כאשר יש ספק, לשמור על שטיפה. עקוב אחר החפיפה של התוספים שלך עם שמפו עדין, ללא סולפט, לחות או צבע בטוחים. 

07
של 07

מסרק ולאפשר יבש

איך אתה צבע קליפ-בהרחבות שיער אדם?

תמונה © קנדרה Aarhus

כאשר אתה בטוח שהתוספים שלך שטופים לגמרי, הנח מגבת על משטח העבודה שלך. החל מרכך חופשה על כל מקטע של התוספים שלך וסרוק אותם בעדינות עם המסרק רחב השיניים.

אפשר את ההרחבות להתייבש ביסודיות לפני השימוש או הסטייל, במיוחד אם אתה משתמש בכל סוג של כלי חום.

No Replies to "איך אתה צבע קליפ-בהרחבות שיער אדם?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  97 − = 94