מיטב המקצוענים קרטין קווים

טיפולי קראטין הם אחד השירותים הפופולאריים ביותר המבוצעים במספרה. במאמץ להפוך טיפול קרטין בטוח ויעיל, השוק תמיד פורח עם קווי מוצרים חדשים, וזה יכול להיות קשה לשמור על קשר עם כל השינויים. לא כל הטיפולים קראטין נוצרים שווים, שורות מרובות צריך להתבצע בסלון כדי לספק את הצרכים השונים של הלקוח. להלן תמצא פירוט של טיפולים קראטין הטוב ביותר בשוק, כך שתוכל לבחור את המוצר הטוב ביותר עבורך ועל הלקוחות שלך.

אַפְרִיקַנִי woman pulling frizzy hair in bathroom

אינטלי רחוב קלייר / Blend Images / Getty Images

4 קראטין מתקדמת הוא מוצר פופולרי ביותר, כי אתה יכול לשטוף את השיער מיד לאחר השירות מבוצע. טיפולים קראטין רגיל לגרום לך לחכות 1-3 ימים לפני שטיפת השיער, אשר יכול לעצבן כמה לקוחות, במיוחד במהלך חודשי הקיץ, כאשר הם בדרך כלל מחפשים לעשות טיפול קראטין.

כאשר אתה מזמין את המוצר הוא מגיע עם וידאו של עשר דקות המסביר כיצד לבצע את השירות יחד עם עובדות המוצר ואת השאלות הנפוצות.

זכור זאת בעת רכישת מוצרים קראטין שלך - טעות נפוצה על טיפולים קראטין היא שככל שאתה משאיר אותם יותר חזק הם חייבים להיות. זה בעצם ההפך. אם טיפול בקראטין ניתן לשטוף מיד, או לאחר יום אחד בלבד, מוצר זה הולך להיות חזק יותר מאשר טיפול קראטין כי נשטף בתוך שלושה ימים. זה גם אומר כי המוצר יום אחד הולך להכיל פורמלדהיד יותר כדי להפוך אותו חזק יותר.

02
של 04

טיפול בקראטין לאסיו טרופי

היוצא מן הכלל של יום 1-3 יום, הוא טיפול לקרוטי טרופי קראטין. מוצר זה הוא פורמלין חינם וניתן לשטוף החוצה לאחר יום אחד. לאסיו משתמשת ב- Euxol 702 במקום בפורמלדהיד, שהוא חומר משמר קוסמטי נוזלי ידידותי לעור. החסרונות היחידים הם כי לאסיו טרופי תימשך 2-3 חודשים במקום 3-4, ו תלתל יהיה לחתוך על ידי סביב 60% במקום 80%. החדשות הטובות - זה בטוח ו frizz הוא 100% בוטלו.

רוב הסטייליסטים בסלון השיער שלי משתמשים במוצרי Lasio, וזה מוצר מועדף בקרב לקוחות המחפשים אפשרות להחלקת שיער בטוחה יותר. אתה לא יכול להשתבש עם נשיאת Lasio בסלון שלך.

03
של 04

קראטין ירו על ידי סלרם קוסמטיקה

Keratin Shot הוא יעיל טיפול קראטין כי אני כבר בשימוש על הלקוחות שלי עם תוצאות מצוינות. הדבר הטוב ביותר על הקו הזה הוא כי מוצר קטן עובר דרך ארוכה, ואתה יכול לקחת חלקים גדולים בעת החלת. מותג זה הוא אופציה נהדרת כאשר עובדים עם לקוח בעל שיער סמיך מאוד, ארוך. החיסרון היחיד לקראטין שוט הוא שאתה צריך לחכות שלושה ימים מלאים לפני שתוכל לשטוף את השיער לאחר היישום

04
של 04

פיטר קופולה טיפול קראטין

Coppola קראטין טיפול הוא מוצר נפלא כי הוא 100% פורמלדהיד ו aldehyde חינם. מוצר זה עובד לאורך זמן על ידי לא רק החלקה של השיער; הוא מספק את האולטימטיבי נגד ההזדקנות דחיפה, מוסיף נפח משחזר מראה צעיר של השיער, מרקם, ואת המראה. Coppola טיפול קראטין הוא חדורים חומצות אמינו קרטין ו ceramides הפוכה נזק. זה טיפול קראטין יעזוב שיער מלא גוף ו frizz חינם לתקופה של עד שלושה חודשים.

הכללים לעקוב כאשר צביעת שיער מרקם

את הטוב ביותר מקצועי צבע שיער קווים

חיתוך וסגנונות טיפים שיער מתולתל

No Replies to "מיטב המקצוענים קרטין קווים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 1 =