רגוע טבעי וחזרה לרגוע

רגוע טבעי וחזרה לרגוע

עם כל תשומת הלב כי השיער הטבעי מקבל, אתה עלול להיות מופתע לגלות כי רוב הנשים השחורות עדיין להירגע שלהם tresses. למרות המודעות הגוברת והקבלה של מנעולים טבעיים, כמה נשים עדיין מעדיפים manes כימית, אם זה לניהול או כי הם אוהבים את המראה של שיער ישר טוב יותר.

כמה נשים לחזור בשמחה אל השורשים הטבעיים שלהם אבל אז המאבק.

הם עשויים להיות קשה להשיג את אורך או נראה שהם רוצים. הם עשויים למצוא דרך שיער טבעי יותר זמן רב ממה שהם דמיין. ובכל זאת, אחרים מתגעגעים השיער הישר שלהם הקשה היא לא אופציה בשל הקלות שבה manes טבעי יכול לחזור.

הפוך Transiter: מ טבעי חזרה רגוע

אם אתה נאבק עם ההחלטה שלך לחזור למנוחה, בשל לחץ של עמיתים טבעיים, חברים, בני משפחה או אפילו זרים, אתה צריך לטפוח לעצמך על הגב על לנסות את זה, אבל אתה לא צריך להרגיש כמו כישלון אם אתה מוצא את tresses קשה מדי לנהל, זמן רב, יקר או לא להיות מסוגל למצוא תסרוקות אתה יכול בקלות ליצור. עבור הרבה נשים שחורות, בעל שיער רגוע הוא מה שהם רגילים; לרבים מהם היו שיער ארוך יותר משיש להם שיער טבעי. כמה פשוט מעדיפים את יכולת הניהול שהם מקשרים עם שיער רגוע, בעוד שאחרים נראים כמו שיער ישר.

בדיוק כמו שיש נשים להפסיק להירגע ולהיות טבעי, יש נשים שניסו את חיי השיער הטבעי וחזר להירגע. שֶׁלָה שֶׁלְךָ שיער, לא החברים שלך; זכור שאם מישהו נותן לך צער כי הם מאוכזבים ההחלטה שלך להירגע שוב. אתה צריך סגנון זה, לנהל אותו, לטפל בו ולאהוב אותו על בסיס יומי.

שונא את השיער שלך כל יום היא לא דרך לחיות.

בין אם היית טבעי רק כמה חודשים או ניסית את זה במשך כמה שנים, ניסית. אתה יכול להמשיך לדחוף את זה, בתקווה כי בסופו של דבר אתה מוצא משהו שעובד בשבילך. אם אתה לא מוצא סגנון משטר אתה מרוצה, אתה תהיה בסופו של דבר עלוב.

חוזרים אל המוכר

מצד שני, אתה יכול לחזור מוכר עם מרגיע. רק בגלל כמה אנשים קוראים לזה "פרם" לא אומר שזה חייב להיות קבוע. בחום של הרגע, כמה נשים להחליט להירגע השיער שלהם מיד מתחרט, בעוד אחרים לחבק את המנעולים הישרים שלהם שוב. אתה לא יודע איך תרגיש לגבי התהליך עד שתחזור כימיים כימיים. אם אתה נופל במחנה של regretters מיידיות, תצטרך לעבור או קוצצים שוב שוב, כדי להיות מוכנים לדרך ארוכה אפשרית.

אימוץ ההחלטה שלך

כדי להיות מאושר עם להיות טבעי, אתה צריך למצוא תסרוקות שאתה אוהב, כי אתה יכול לסגנון את עצמך. לא כל אחד צריך להיות מאסטר ב מתפתל או cornrowing. אולי סט פלקסי הוא יותר מהירות. אפרו גדול, פרופי, אף פעם לא יוצא מהסגנון. אתה יכול גם ללבוש לשטוף וללכת, נשיפה, צמות או להחליף אותו עכשיו ולאחר מכן עם פאה או לארוג.

כמה נשים בקלות לשלוט תסרוקות מסובך בעוד אחרים לא - ואין שום דבר רע עם זה. רוב הסיכויים הם אלא אם אתה זיקית בסגנון הכולל, אתה תיפול לתוך תבנית של תסרוקות להחמיא לך, אתה אוהב, אתה יכול בקלות ליצור ולעשות את רוב המרקם הייחודי שלך. גם אם אתה רק ללבוש שני סגנונות שונים, אין כלל זה אומר שאתה צריך לעצב עשרות נראה רק בגלל שאתה טבעי.

עם זאת, אם אחרי הרבה מחשבה ושיקול, אתה מחליט להירגע השיער שלך שוב, להיות נוח ומאובטח עם הבחירה שלך. אתה צריך ללבוש את השיער שעושה אתה שמח, אם זה ישר, מתולתל, coily, קינקי או משולבת של מרקמים שונים.

No Replies to "רגוע טבעי וחזרה לרגוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    30 − = 24