האם שיער מלוכלך באמת לגדול מהר יותר? מצא כאן! – insightyv.com

האם שיער מלוכלך באמת לגדול מהר יותר? מצא כאן!

זה אחד מאותם מיתוסים שלא יסתלקו. בעוד הרעיון של אף פעם לא לשים מים על השיער שלך הוא שערורייתי, יש למעשה כמה ראוי המיתוס הזה. מה האמת על שיער מלוכלך וצמיחה?

עוּבדָה: השיער צריך להיות נקי, רצוי על בסיס קבוע. לעולם לא לשים מים על השיער שלך הוא לא סניטריים יכול להוביל:

  • רֵיחַ
  • יוֹבֶשׁ
  • שְׁבִירָה
  • לבנות

עם זאת מן הדרך, בואו ¯ s כתובת מדוע הרעיון של שיער מלוכלך קידום שיער הוא עדיין נפוץ כל כך.

כפי שאתה בוודאי כבר יודע, השיער השחור אינו מחייב את אותו ניקוי תכופים כי שיער טבעי השיער צריך. אתה יכול שמפו פעם בשבוע יש מנעולים בריאים. ימי האמונה בכך פעם בחודש שוטף הם בסדר, עם זאת, הם מעל.

כתב ויתור: רעיון זה “לעולם לא שוטף” לא כולל שיתוף כביסה. תהליך השטיפה המשותפת כולל שפע של מים, ואפילו נשים שנוטות לחלוטין משמפו מסורתיים יכולות להיות בעלות מנעולים נקיים ובריאים.

היסטוריה וטיפוח השיער

חלק מהסיבה הסיבה לכך שהנשים השחורות לא שמפו לעתים קרובות (או ללכת לשחות), כי לפני המרגיעות וגם אחרי שהן פגעו בשוק המרכזי של טיפוח השיער, השיטה העיקרית ליישור השיער היתה באמצעות מסרק חם. לאחר ההוצאות כמה שעות שמפו, ייבוש ואת המשימה החמה של יישור השיער, אין פלא שהם רצו התסרוקות שלהם להימשך זמן רב ככל האפשר.

אז יש לך נשים פשוט לא מיומנים כמו אכפתיות שלהם רעמה.

הם מחכים הסטייליסט שלהם לטהר את השיער שלהם, ואם הקוסמטיקאית שלהם הוא מוצק במשך ארבעת השבועות הבאים, הם מחכים עד שהיא זמינה.

קבלת על לוח זמנים ניקוי חשוב
אחת הסיבות אנשים מאמינים שיער מלוכלך מקדם צמיחה כי כביסה תכופים מדי מעודד יובש, שבירות שבירה, חלק מאותן בעיות אתה עלול להתמודד על ידי לא לשטוף מספיק!

אם אתה שמפו לעתים קרובות מדי (עבור שיער שחור, זה יכול להיות יומי עם ניקוי גס, סולפט עמום), כן, השיער שלך יתייבש לשבור. האלטרנטיבה – לעולם לא מתרחצת – אינה מתאימה. שמנים טבעיים, מוצרי שיער, חלב הקרקפת וזיהום אוויר כל לבנות על השיער שלך. תחשוב על אף פעם לא לשטוף את זה, או רק כביסה פעם בחודש בערך. זה לא עוזר איפה הצמיחה עוסקת.

קרקפת נקייה היא הקרקפת בריאה, כך שמפו עם מוצר עדין על לוח זמנים קבוע. כל השיער גדל, והוא גדל בממוצע של 1/4 ל 1/2 אינץ ‘לחודש, מלוכלך או נקי. עם זאת, כמה נשים לב צמיחה יותר כאשר הם מנקים את tresses ו scalps לעתים קרובות יותר מאשר בעבר. ככל שאתה לחות השיער שלך הקרקפת במים, הם בריאים יותר. צמיחת שיער משגשגת מקרקפת נקייה ובריאה.

שורה תחתונה: שיער מלוכלך לא לגדול מהר יותר מאשר שיער נקי, אז אתה יכול גם יש הקרקפת ריח מתוק טרי tresses. הם ייראו טוב יותר, ירגישו טוב יותר ויהיו בריאים יותר.

No Replies to "האם שיער מלוכלך באמת לגדול מהר יותר? מצא כאן!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.