מתי זה בטוח להרגיע את השיער של הילד?

מתי זה בטוח להרגיע את השיער של הילד?

אתה רואה אותם "קידי פרם" ערכות על מדף חנות היופי ואת הדמות שהם חייבים להיעשות רק לילדים, נכון? אחרי הכל, הבנות בחזית הקופסה נראות מאושרות. השיער שלהם ארוך ועבה. וזה נראה כל כך הרבה יותר לניהול! האם יש גיל מתאים להרפיה בשיער של ילד?

מתי אני יכול להשתמש בשלווה של ילד על השיער של הילד שלי?

התשובה הקצרה כאן היא שאתה אף פעם לא יש כדי להרפות שיער של ילד, או שיער של מבוגר, לצורך העניין.

לפני גיל 12, הרפיה אינם מומלצים. שוב, גם אחרי גיל זה, הם לא הכרח.

רק בגלל חברות טיפוח השיער ליצור שוק ערכות הרפיה לילדים לא אומר שהם בטוחים יותר להשתמש על הקרקפת הצעירה. כל הרפיסים מכילים חומרים כימיים, ופיתוח הקרקפת וקווי השיער מועדים במיוחד לנזק כאשר חומרים אלה מוחלים עליהם.

למרבה הצער, בגלל ערכות מרגיעה הביתה כל כך קל וזול לשימוש, ילדים צעירים כמו בן שנתיים היו כפופים להם. רלקסרים יכולים לעקוץ, לצרוב ולגרום נזק בלתי הפיך לקרקפת של ילד צעיר זקיקי השיער. זה מוביל לשיער דליל (או ריק לחלוטין). כמה פעמים ראית ילד עם קו השיער שמתחיל סנטימטרים לאחור מהמקום שבו זה צריך להיות?

בחזרה ביום, נשמרו רלקסיות לנערות שהיו בערך בגיל הביניים. זה נראה כמעט כמו טקס המעבר של ילדה להשאיר צמות ו צמות מאחור ולהעביר לתוך תסרוקות מבוגר יותר.

ברגע שהנערה מגיעה לגיל 12 או 13, אתה יכול לשקול מרגיע אם אתה מוגדר על יישר לצמיתות השיער שלה. קו השיער שלה צריך להיות חזק וללא נזק. זה גם הכי טוב לבקר שיער מקצועי כדי ליישם את מרגיעה. סטייליסט מוכשר צריך לשאול אותך ואת הילד שלך שאלות על מוצרים אתה משתמש על השיער שלה, כמה היא פעילה וכמה תחזוקה טיפול ביתי מעורב לתוצאות הטובות ביותר.

איך להתמודד עם עבות עבות ו / או בעיות Tenderhead

כמו כל הורה יודע, זה יכול להיות קשה להתמודד עם ילד שיש לו שיער ארוך ו / או סמיך מאוד, במיוחד על בוקר עמוס / עבודה בבוקר, ואם יש לך יותר מילדה אחת קטנה. במקום לפנות למרפא כפתרון, נסה טכניקות עדינות שאינן כרוכות בכימיקלים אם אתה רוצה למתוח את תלתל. מתייבש בעדינות על חום בינוני-נמוך מיושם מיד לאחר החפיפה וההתניה (באופן אידיאלי, פעם בשבוע) היא רק דרך אחת בהורים יכולים להפוך את השיער המסולסל של הילד לקל יותר לניהול.

תסרוקות מתאימות לילדים קטנים

אתה לא צריך להיות hairstyling whiz כדי ליצור ילד ידידותי נראה כי להחזיק מעמד עד בית הספר ו playtime. גם אם אתה רק הורים אחד או שני סגנונות, זה מספיק טוב עבור רוב הילדים. תסרוקות קל ביותר שמישהו יכול ליצור כוללים:

 • שני קוקטיילים
 • שתי צמות או יותר
 • צמות צרפתיות
 • קורנרוס
 • נשיפה אפרו

ככל שאתה ממתין יותר כדי להרגע את השיער של הילד, ככל שהיא צריכה לפתח קו שיער בריא וקרקפת.

No Replies to "מתי זה בטוח להרגיע את השיער של הילד?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  29 + = 36