כמה אני יכול בשמפו שמפו שחור שיער? – insightyv.com

כמה אני יכול בשמפו שמפו שחור שיער?

כשזה מגיע לניקוי השיער השחור, לוח הזמנים יכול להיות שונה מאוד מ ניקוי השיער כי הוא ישר באופן טבעי. שיער שחור לעיתים קרובות יבש, כך שמפו היומי להיפטר הצטברות שמנוני אינו הכרחי. זה יכול אפילו להיות מזיק לטהר לעתים קרובות מדי, במיוחד אם אתה משתמש ניקויים שאינם מיועדים שיער יבש ו / או מתולתל.

כיצד לעתים קרובות שמפו שיער שחור: הנחיות כלליות

אתה צריך שמפו השיער שלך פעם אחת כל 7 עד 10 ימים.

יש אנשים שם בחוץ שמפו פחות בתדירות נמוכה; הרבה פחות. יש כמה נשים שמסתמכות על מעצביהן כדי לחפוף את השיער שלהן, ואם הן נכנסות רק פעמיים בחודש, אז זה השיער שלהן מתנקה.

השיער שלך מרים אדמה מן הסביבה, כמו גם את המוצרים שאתה שם על זה. גם אם השגרה שלך מינימלית ואתה לא שם הרבה שמנים או creams על זה כל יום, זה עדיין מקבל מלוכלך. שיער שחור צריך לחות, כולל לחות מים שאתה לוקח לתוך הגוף שלך, כמו גם מים שאתה שם על זה.

כאשר אתה שמפו, הקרקפת שלך צריך להיות המוקד העיקרי שלך, עם השיער שלך מקרוב מאחור. אתה צריך לשטוף כל הצטברות, שמנים, מוצרים, לכלוך. שמפו מספר פעמים בחודש מספיק כדי להיפטר מהקרקע מבלי להפשיט את השיער של השמנים הטבעיים שהוא צריך.

זה לא משנה אם השיער שלך הוא טבעי או רגוע. שמפו רגיל טוב לבריאות השיער שלך ו קַרקֶפֶת.

איזה שמפו הם הטובים ביותר?

למרות המעבר “אתני” של חנויות רבות נושאת מוצרים ממוקדות כלפי הצרכנים שחור, הקונה של היום יכול למצוא מוצרים כמעט בכל מקום זה עובד בשבילה. שמפו הטוב ביותר לשיער שחור לא מכילים גופרתי ייבוש כגון נתרן lauryl סולפט. תוכלו למצוא הרבה ניקוי היום כי tout “לא סולפט ייבוש,” וזה רעיון טוב להתחיל שם.

אתה צריך גם לחפש שמפו המיועדים סוגי שיער יבש. יחד עם כל ניקוי של רשימה זו של שמפו הגדול עבור שיער שחור, תמצא אפשרויות מן המותגים הפופולריים כי כדי לספק את שיער טבעי / שיער מתולתל כמו DevaCurl, ג ‘יין Carter ו כמו שאני.

עצה לתרגילים / שחיינים תכופים

מה אם אתה עובד הרבה או לשחות לעתים קרובות? אתה לא רק כנראה דורשים לוח זמנים שונה מעט ניקוי, אבל השיער שלך ייהנו מוצרים שונים, יותר מדי.

נשים שמתעמלות לעיתים קרובות ואינן רוצות להסתובב עם הקרקפת המזיעה, יכולות לרענן את הצמתות שלהן בשטיפה משותפת במהלך השבוע. מוצר כמו הבת של הדוד פאנקי Defunk שיער רעננות טוניק נעשה עבור tresses מרענן בין שמפו, כך שאתה יכול spritz אותו לאחר אימון אם אין לך זמן לשיתוף כביסה או שמפו.

שחיינים ימצאו ניקוי או ניקוי chelating מועיל, אבל אלה שמפו ייבוש, ולכן הם לא צריכים לשמש לעתים קרובות מדי. החלף את חומרי ניקוי אלה עם המוצר לחות הרגיל שלך ולשמור אלה שמפו פעם או פעמיים בחודש. תמיד מעקב אחר ניקוי או ניקוי chelating עם מרכך moisturizing.

קרקפת נקייה בריאה

זכור, שמפו רגיל הוא פשוט: ניקוי השיער והקרקפת שלך עם מוצר שנועד להיפטר עפר ומוצרים.

Co- שוטף, או לעשות עם מזגנים רגילים או מוצרים כמו אני קוקוס Cowash ניקוי מרכך (לקנות באמזון) ניתן להשתמש בתדירות גבוהה יותר צריך להיות, עבור נשים הזקוקות להם. שמירה על רעמה שלך הקרקפת נקי סוללת את הדרך לצמיחה שיער בריא.

No Replies to "כמה אני יכול בשמפו שמפו שחור שיער?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.