הפשטת שיער רגוע: הפרדת המיתוסים מן העובדות

הפשטת שיער רגוע: הפרדת המיתוסים מן העובדות

בין אם יש לך שיער רגוע במשך עשרות שנים או לאחרונה החלת straightener כימי לאחר שניסה - ולא מחבב - את המרקם הטבעי שלך, לפעמים נשים רוצה להיפטר מרגיע ממהר. עם זאת, האם באמת יש דרך להשיג במהירות את הכימיקלים האלה מתוך tresses שלך ללא חת חשש? בואו להפריד את המיתוסים מן העובדות, כך שתוכל לשמור על שיער בריא ככל האפשר, תוך עדיין להיות הודיע ​​על איך כל התהליך עובד.

האם אני יכול להרפיה?

עם עליית הפופולריות של השיער הטבעי, כמה מיתוסים בשפע על הסרת מרגיע משער רגוע. אולי שמעתם:

  • אתה יכול לשטוף את השיער עם אבקת כביסה כדי להפשיט את מרגיע משערות
  • חומץ חומץ יהיה רצועת הרפיה
  • מיונז וביצה מרקחת יכול לעשות את זה

אז מה העסקה אם אתה רוצה לשנות את השיער שלך כימי מסודר בחזרה אפרו? אתה באמת יכול לעשות את זה בן לילה? איך אתה באמת יכול להסיר מרגיע מהשיער שלך?

התשובה האמיתית

יש לא מוצר נס זה יכול להפשיט רגיעה מ שיער רגוע בעבר. מרגיע הוא קבוע. זו הסיבה המונח "פרם" משמש לעתים קרובות כל כך להחלפה עם "מרגיע". עכשיו אתה בהחלט יכול לשטוף את השיער עם חומר ניקוי בניסיון להשיג את מרגיע החוצה, אבל אתה כנראה בסופו של דבר עם יבש, סחוט- up up cuticles כי מרגיש קשה ופריך. שום דבר כמו שיער טבעי בריא בכלל.

גישה זו בהחלט לא מומלץ כי אתה עלול להזיק לשיער שלך ככה.

הדרך הבטוחה היחידה להסיר מרגיע היא לחתוך את השיער המעובד. למרבה הצער, אין קיצורי דרך להיפטר גדילי רגוע. כאשר כימיקלים אלה מוחלים על tresses שלך, הם לשבור את האג"ח חלבון בשיער שלך כדי לשנות את המרקם.

ברגע שהקשרים הללו שבורים, הם לא מתקנים את עצמם.

אז, אם אתה רוצה ראש שיער טבעי, אין מוצר זה ייתן לך את זה לילה. אם רעמתך רגועה כרגע, אין ברירה אלא להמתין. שיער גדל בממוצע של 1/2 אינץ 'לחודש, כך בעוד שישה חודשים, עם טיפול נאות, אתה צריך לראות על שלושה אינץ' של צמיחה; אולי פחות אם אתה מקבל trims קבוע להיפטר הקצוות מפוצל ויבש. זה נשמע כמו הרבה זמן, כאשר אתה רוצה המרגיע שלך נעלם עכשיו, אבל לחזור שיער טבעי מתואר לעתים קרובות כמסע עם סיבה טובה. המסע לוקח זמן ואתה נוטה ללמוד הרבה לאורך הדרך.

בין אם תחליט לעבור קצר או ארוך טווח, או שאתה לוקח את צעד מודגש כדי קוצצים גדולים ולקבל את tresses טבעי שלך בחזרה בבת אחת, כל עוד אתה לא תמשיך להירגע או לגעת- tresses שלך, בסופו של דבר להיות טבעי.

כמה אני חותך כדי להיפטר של שיער רגוע?

אם תחליט לחתוך את כל השיער מעובד באופן מיידי, כמה שיער אתה לקצץ אם אתה רוצה להשאיר את המרקם הטבעי שלם? אתה צריך לחשוב בחזרה לגעת האחרון שלך, תוך התחשבות 1/2 אינץ 'לחודש בממוצע קצב הצמיחה. אם עברו ארבעה חודשים מאז שעבדת את רעמתך האחרונה, סביר להניח שיש לך בערך שני סנטימטרים של צמיחה חדשה או שיער טבעי.

מדידת מתוך הקרקפת שלך, לגזול משהו מעבר חמישה סנטימטרים. ייתכן שיהיה עליך "אבק" הקצוות כדי לוודא שאתה מסיר את כל השיער מעובד. מעצב אופנה מהימן שלך יכול לעשות את זה בשבילך, אבל כמה נשים כמו להתחיל המסעות הטבעיים שלהם עצמם ולהרגיש מוסמך על ידי זמירה השיער שלהם.

No Replies to "הפשטת שיער רגוע: הפרדת המיתוסים מן העובדות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 3 =