פשוט שמן קוקוס שמן טיפול התניה אתה צריך לנסות – insightyv.com

פשוט שמן קוקוס שמן טיפול התניה אתה צריך לנסות

שמן קוקוס הוא, הידיים למטה, אחד הטיפולים היעילים ביותר לשיער מגוון רחב מאוד של בעיות שיער וזה, ללא ספק, את השמן הטוב ביותר עבור שיער פגום. אוהדים של שמן קוקוס טוענים כי למעשה עובד טוב יותר מאשר כל אדם עשה טיפולים בשוק. כי זה 100 אחוז טבעי, זה ללא סיליקון, אלכוהול, וכימיקלים אחרים שיכולים לגרות עור רגיש ויבש שיער.

זה עובד מצוין עבור תיקון שיער פגום זה overprocessed, פגום בחום, או פשוט יבש באופן טבעי. שמן קוקוס הוא גם אנטי פטרייתי, מה שהופך אותו טיפול טבעי נגד קשקשים מושלמת ומניעה.

לראש הדף, שמן קוקוס הוא הרבה פחות יקר מאשר טיפולי שיער מסחריים, והוא זמין באופן נרחב בחנויות מכולת, סמים, מחלקה וחנויות מקוונות.

למה שמן קוקוס עובד טוב יותר

שמן קוקוס עובד כל כך טוב כדי לשחזר שיער יבש פגום בגלל המבנה המולקולרי שלה. שלא כמו שמנים אחרים moisturizers מסחרי פשוט לשבת על השיער, שמן קוקוס למעשה חודר את פיר השיער, מקבל את העבר לציפורן. זה עוזר לתקן את השיער מבפנים החוצה ומסייע במניעת נזק נוסף.

חומצה לורית, חומצה קפריית, ויטמין E (כל הנוכחים בשמן קוקוס) לסייע בשיקום השיער ולהגביר את כוחו על ידי מניעת אובדן חלבון, שיפור משמעותי ברק.

אנשים אשר משתמשים באופן קבוע בדו”ח טיפול בשמן קוקוס הגדילו את הגוף, הברק, ואת יכולת הניהול עם פחות שבירה ו סטטית, ופחות מסובכים וקצוות מפוצלים. רבים טוענים גם כי השיער שופך פחות ומרגיש סמיך לאחר שימוש קבוע.

כיצד להשתמש שמן קוקוס כטיפול עמוק

מקציפים לפחות חצי שעה לפגישה אינטנסיבית עם שיער מפנק.

לתפוס ספר, להתעדכן על מדיה חברתית, לצפות בתוכנית טלוויזיה – כל דבר שעוזר לך להירגע כמו טיפול שמן קוקוס עושה הקסם שלה.

שמן קוקוס הוא במצב מוצק כאשר מגניב, אז ייתכן שיהיה עליך לחמם את השמן בעדינות כדי ליצור נוזל. הוא נמס בקלות ובמהירות רבה, אז פשוט להגדיר את מיכל שמן קוקוס במחבת של מים חמים במשך כמה דקות. עבור שיטה מהירה יותר, אתה יכול לשים את זה במיקרוגל רק כמה שניות. כמה אמצעי זהירות הם בסדר, אם כי: הסר את מכסה על המכולה הראשון, ולוודא כי אין מתכת. מערבבים את שמן הקוקוס כאשר מוציאים אותו מהתנור; זה יהיה כנראה חום אחיד, ואתה לא רוצה לשרוף את הקרקפת או הידיים. 

לעסות כמה כפות שמן קוקוס לתוך השיער שלך, נקי לח, הקרקפת. (אם השיער שלך דליל או שמנוני בקלות, אתה יכול לדלג על הקרקפת אז השמן לא לשקול את השיער שלך למטה.) החל את שמן קוקוס ביותר בכל מקום השיער שלך הוא יבש ביותר פגום (בדרך כלל על הקצוות) ופחות שבו השיער שלך הוא הבריא ביותר (באמצע פיר ואת הקרקפת שטח).

עדיף לחתוך את השיער ולהחיל את שמן קוקוס בקטעים לניהול כדי להיות בטוח שכל השיער מצופה. אפשר שמן לשבת על השיער למשך 20-30 דקות לאחר היישום.

אם השיער שלך יבש מאוד או נקבובי, אתה יכול להשאיר אותו על עוד; כמה אנשים אוהבים להשתמש בו כטיפול לילה. כדי להגביר את האפקטיביות של הטיפול (וכדי למנוע בלגן אם אתה משאיר את זה על בזמן שאתה ישן!), ערימת השיער שלך על הראש שלך אם זה ארוך, לכסות את הראש עם מכסה מקלחת, ואת זה לעטוף את זה במגבת חמה טריים מן המייבש או להחיל חום עם מייבש שיער לכמה דקות.

אתה צריך שמפו את השמן מתוך השיער שלך גם לאחר הטיפול. זה עלול לקחת כמה לשטוף שטיפה מחזורים, אבל אל תדאג: שמן קוקוס נמס רק רמז של חום, מים חמים יישא את עודף משם.

אתה צריך להתנסות עם כמות שמן קוקוס להשתמש על השיער הספציפי שלך, וכמה זמן כדי לאפשר את השמן לחדור אותו לקבלת התוצאות הטובות ביותר. אם שמן הקוקוס משאיר את השיער שלך מרגיש שוקל או שמנוני, נסה להשתמש פחות ממנו או שמפו יותר בסוף הטיפול שלך.

כיצד להשתמש שמן קוקוס כמו קרם לחות יומי / Detangler

אתה יכול להשתמש בכמות קטנה מאוד של שמן קוקוס על הקצוות של השיער שלך לאחר מקלחת כמו detangler וכן היומי moisturizer עבור שיער יבש מאוד. זה עובד פלאים עבור בעיות עור יבש, מדי. שמור מיכל של שמן קוקוס ממש במקלחת שלך, כך שתוכל להחיל אותו על העור והשיער בזמן שהוא עדיין לח, איטום בלחות ונותן הן תחושה רכה להפליא.

כיצד להשתמש שמן קוקוס כמו קשקשת טיפול

כדי לטפל קשקשים, התהליך דומה לטיפול מיזוג: עיסוי כמות קטנה של שמן קוקוס לתוך הקרקפת שלך ולאפשר לו לשבת לפחות 10 דקות או לילה.

טיפ בונוס: Whip זה טוב!

אם אתה מקבל מתוסכל עם חפירת שמן קוקוס מתוך הצנצנת עם הציפורניים שלך או כפית, להוציא את המיקסר. רוקן צנצנת שמן קוקוס לתוך קערת ערבוב ומערבבים עם מכות רגילות עד שהוא מתחכך באוויר לתוך שמנת קלה, נפוחה. כל עוד זה לא נחשף לחום גבוה, שמן קוקוס ישמור על עקביות זה קרם כך קל slather על השיער והעור. אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי האהוב עליך להוסיף את ריח קוקוס נעים. התוצאה היא עור עשיר וטיפול שיער כי מתחרה כל מה שאתה יכול להרים ב בוטיק יקר.

No Replies to "פשוט שמן קוקוס שמן טיפול התניה אתה צריך לנסות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.