האם זה טריק מוזר עזרה השיער לגדול מהר?

האם זה טריק מוזר עזרה השיער לגדול מהר?

מעולם לא היה מחסור של "שיער מהיר" גימיקים, תוכניות, ומוצרים. אתה מכיר את ההייפ: לפני ואחרי תמונות לראווה את הגב של אישה, כי לכאורה גדל סנטימטרים של שיער בן לילה. רוב האנשים יודעים שזה לא מציאותי, אבל זה עדיין לא מפריע לרבים מאיתנו לשבת ולשים לב כאשר החברה טוענת של צמיחת שיער מיידית.

אחד הצמיחה האחרונה crazes השיער עושה את דרכה בין שיער אובססיבי הוא היפוך שיטה.

כיצד פועלת שיטת היפוך?

כמו המונח מציע, אתה להפוך את עצמך, או רק את הראש. זה מגביר את זרימת הדם לקרקפת שלך וממריץ את זקיקי, ככל הנראה וכתוצאה מכך צמיחה מהירה יותר. אל תדאג אם אתה לא יכול לנהל את עמידת היד; אתה יכול להחזיק את הראש הפוך על הצד של המיטה שלך.

הטענות הן כי בעקבות השיטה תביא אינץ 'אחד של צמיחת שיער בשבוע. עכשיו, בידיעה כי מְמוּצָע קצב הצמיחה הוא 1/2 אינץ 'לחודש, זה צמיחה מהירה מאוד בהחלט נשמע אטרקטיבי למי שרוצה שיער ארוך יותר עכשיו. אבל האם זה עובד?

זה תלוי במי שאתה שואל; למרבה המזל, יש הרבה נשים סביב "נטו אשר ניסו את זה ודיווחו תוצאות חיוביות.

אם אתה מוכן לראות אם אתה אחד המזל, אתה רק צריך קצת שמן שיער מקום נוח כדי להפוך את עצמך. שוכב על הגב שלך, כך הראש שלך תלוי מעל הצד או בסוף המיטה שלך כמה אנשים עושים את זה מאז כולם לא מסוגל לעשות יד או לא הבעלים של טבלה היפוך.

לחלופין, אתה יכול לשבת על כיסא להתכופף קדימה מן המותניים כך הראש תלוי בין הברכיים, או לעמוד להתכופף, נוגע בהונות שלך אם אתה יכול.

לאחר התחממות כמות קטנה של שמן (קוקוס, שמן חוחובה, ענבים או ג 'מייקה שחור קיק שמן הם בחירה טובה), לעסות אותו היטב לתוך הקרקפת ולאחר מכן להפוך את עצמך.

זה צריך להיעשות פעמיים ביום במשך מספר (שלוש עד חמש דקות) בכל פעם. בצע את השגרה במשך שבעה ימים רצופים. מומלץ להשאיר את השמן על הקרקפת שלך למשך מינימום של שעתיים עד שלוש שעות לאחר מכן, אבל אתה עדיין יכול שמפו או שיתוף לשטוף לאחר מכן אם תרצה.

אתה צריך לנסות את זה?

לכל הפחות, זוהי שיטה לא יעלה לך צרור, בניגוד לקנות המון ויטמינים שיער או שיקויים הצמיחה. זה גם לא לוקח הרבה זמן. עם זאת, זכור את הבריאות הכללית שלך אם תבחר לנסות את זה. אם אתה בהריון או סובלים מכל מצב רפואי, עדיף או להתרחק ממנו לחלוטין (הריון) או להתייעץ עם הרופא שלך. זכור, שלך בריאות כללית הוא הרבה יותר חשוב מכל צמיחת שיער! כל עוד אתה במצב בריאותי לא אכפת לך להתנסות, קדימה, לנסות את השיטה הזו. אם אתה מרגיש סחרחורת או בחילה בכל עת, עצור היפוך ו לאט לחזור למצב זקוף.

איך אני יודע אם זה עבד בשבילי?

מדידת השיער שלך יכול להיות מסובך, והיא אחת הסיבות שאתה עלול לפרש את התוצאות שלך. לפני תחילת השבוע היפוך, לקחת מדידות ממספר קטעים של הראש. זה יכול להיות מרכז העורף שלך, ישירות מול האוזניים ואת אמצע הכתר שלך.

לגייס עזרה במידת הצורך, כך שתוכל לקבל את המדידות המדויקות ביותר. בסוף השבוע, למדוד את אותם אזורים ולראות אם שיטה זו עבדה בשבילך. ייתכן שתרצה להשתמש באחת מאותן חולצות טי שנועדו לסייע לנשים למדוד את צמיחת השיער שכן מוצרים אלה כבר יש קווי סימון עליהם, מה שהופך אותם קלים לשימוש (ואתה לא צריך לשבור את השליט שלך!). גם אם אתה לא חווה אינץ 'מלא של צמיחה, כל רווח צריך להיות מפורסם.

למה אני לא יכול לעשות את זה כל יום?

באופן טבעי, כמה אנשים רואים תוצאות טובות ומיד רוצה יותר. אחרי הכל, אם אתה יכול לצפות סנטימטר של צמיחה בשבוע, אתה תהיה גם על הדרך שלך אורך השיער באורך בתוך כמה חודשים, נכון? לא כל כך מהר. לעתים קרובות יותר אתה מתרגל היפוך, ככל שהגוף שלך מתרגל אליו, בדיוק כפי שהוא מתרגל לאותם מאכלים אם אתה אוכל אותם שוב ושוב.

מסיבה זו, כמו גם בעיות בריאותיות, מומלץ לעשות רק פעם אחת היפוך הפגישה אחת לחודש.

No Replies to "האם זה טריק מוזר עזרה השיער לגדול מהר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    50 + = 53