מה זה מרגיע? קבל את כל הפרטים על תהליך זה יישור

מה זה מרגיע? קבל את כל הפרטים על תהליך זה יישור

מרגיע הוא טיפול כימי שנועד לשנות לצמיתות את המרקם הטבעי של השיער למצב הישר. מרגיעה המבוססת על לאישה מכילה את המרכיב הפעיל של נתרן הידרוקסיד. רלקסר לא- lye מכיל הידרוקסיד אשלגן או סידן הידרוקסיד. רלקסרים מיישרים שיער מתולתל על ידי פירוק הקשרים בשער השיער. אם לא נעשה שימוש נכון, relaxers יכול לגרום נזק רציני ולפעמים בלתי הפיך את השיער ואת הקרקפת.

ידוע גם כ: פרם, עקב שינוי קבוע מרקם אפקטים. למרות שחלק מהאנשים משתמשים במונחים perm ולהירגע לסירוגין, אין להתבלבל בין פרם לבין התהליך הקבוע, המיושם לעתים על סוגי שיער ישרים באופן טבעי, עם אמוניום thioglycolate כמרכיב פעיל; פרם זה ידוע גם בשם גל פרם כי זה יוצר גלים או תלתלים, בניגוד מרגיע.

כמה זמן הרפיה אחרונה?

לאחר הכימיקלים מוחלים על השיער, ההשפעות הן קבועות עבור השיער מעובד. כמו הצמות שלך לגדול, תוכלו לחוות "צמיחה חדשה" או שיער בתולה. כל שיער שצומח מהקרקפת שלך הוא חופשי יותר, ולכן כדי לשמור על מראה ישר, תצטרך מגע קופצים כדי לשנות את הצמיחה החדשה מ מתולתל / קינקי ישר. מצפה לקבל מגע קופצים על כל שישה עד שמונה שבועות עבור תוצאות אופטימליות. הרפיה שלך tresses לעתים קרובות מדי יכול להוביל overprocessing, אשר יוביל דילול שבירה.

האם להרדים להפוך את השיער שלך לגדול?

זוהי טעות נפוצה, במיוחד בקרב אנשים שאינם יודעים הרבה על שיער טבעי. הרפיה אל להפוך את השיער לגדול. יש אנשים שמאמינים כי זה שיער רגוע הוא נמתח אל אורכו האמיתי, לעומת שיער טבעי אשר מתכווץ, לפעמים במידה ניכרת, לא מאפשר לאדם לראות כמה זמן זה באמת.

שיער צומח מתוך קרקפת בריאה ופעם זה מתוך הקרקפת שלך, זה לא חי ולא ניתן לגדול על סמך מה לשים על זה.

האם אני יכול להשתמש?

זה תלוי בסוג של צבע השיער. צבעים קבועים ואף קבועים הם בסדר, כל עוד השיער שלך הוא לא מולבן. בעוד שטיפות ניתן ליישם באותו יום כמו יישום מרגיע, תהליכי צבע אחרים יש להשתמש מינימום של שבועיים לאחר מרגיע. שיער רגוע וצבעוני דורש טיפול אפילו יותר מאשר שיער רגוע. אתה צריך מנות קבועות של טיפולים חלבונים כדי לשמור על הרעמה שלך בריאים ככל האפשר.

כאשר אתה לא צריך לקבל הרפיה

למרות relaxers כבר סביב עשרות שנים וזה קל וזול לרכוש ערכות מרגיעה בבית, יש פעמים כאשר אתה צריך להתרחק תהליך כימי זה. אתה לא צריך להחיל מרגיע אם השיער שלך הוא:

 • פגום
 • הַרזָיָה
 • שְׁבִירָה
 • לבנה
 • באופן כללי בריאות לקויה

שימוש מרגיע על גבי tresses עם בריאות נפגעת רק להפוך את הבעיות יותר גרוע. זה כולל קרקפת בריאה כמו כימיקלים יכול להזיק לעור שלך גם כן. אם אתה רוצה את המראה ישר אבל השיער שלך הוא לא בריא, או להיראות מגדיר רטוב כדי לשמור בעדינות את tresses ישר, או לשקול סגנונות מתולתל / מרקם עד רעמה שלך במצב טוב שוב מסוגל לקחת מרגיע היטב.

No Replies to "מה זה מרגיע? קבל את כל הפרטים על תהליך זה יישור"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 89 = 98