חבר ‘ה: זמן תספורת, הולך מ ארוך קצר

חבר 'ה: זמן תספורת, הולך מ ארוך קצר

עבור גברים, גידול ושמירה על שיער ארוך הוא התחייבות - זה לוקח זמן לגדל אותו, ושמירה על שיער ארוך יכול להיות קצת יותר עבודה מאשר סגנון קצר יותר. אחד השינויים בסגנון הקשה ביותר עבור הבחור ארוך השיער לעשות הוא הולך משיער ארוך שיער קצר. אם יש לך שיער ארוך ואתה שוקל ללכת קצר, הנה איך ומתי לעשות את זה נכון.

למה ללכת קצר

ישנם יתרונות רבים שיש שיער קצר שיער קצר יכול להיות הרבה יותר קל לשמור בדרך כלל דורש פחות מוצר.

זה יכול להיות גם קריר במזג אוויר חם (השיער מחזיקה בחום) ופחות בעיות עבור החבר 'ה שמובילים אורח חיים פעיל. כמובן, החיסרון הוא שיער קצר יותר דורש נסיעות תכופות יותר הספר או מעצב כדי לשמור. שינוי התסרוקת שלך היא גם אחת הדרכים הטובות ביותר (והזול ביותר) כדי להתרענן את המראה שלך ולקבל תשומת לב!

מתי לחתוך את השיער הארוך שלך קצר

המעבר משיער ארוך לתספורת קצרה הוא שינוי גדול, אז אני ממליץ לעשות את השינוי כאשר יש לך כמה ימים להתרגל למראה החדש שלך לפני שאתה עומד בפני חברים ועמיתים לעבודה. הזמן הטוב ביותר יהיה בתחילת סוף השבוע או ממש לפני חופשה. בחורים רבים יכולים להיות קצת מודעים לעצמם לאחר שינוי המראה שלהם, אז זה תמיד הכי טוב להתיישב לתוכו במשך כמה ימים.

לפני שאתם מתכננים לחתוך את השיער שלך קצר, אם אתה הולך משיער ארוך מאוד לשיער קצר מאוד, מומלץ לשקול לחתוך אותו עבור צדקה הקשורים לשיער, כגון סנט.

בלדריקס או מנעולים של אהבה. אין תירוץ טוב יותר לשנות את המראה שלך - אם אתה מוכן ללכת קירח.

להתגבר על הפחד של שינוי

הרבה בחורים נתקע עם אותה תסרוקת לתמיד בגלל הפחד של שינוי - וזה מצחיק כי החבר 'ה אמורים להיות ללא פחד, נכון? מה אם אנחנו נראים מצחיקים או אנשים ללעוג לנו?

הדבר שיש לזכור הוא כי מקבל תספורת אינה חוויה מסכנת חיים. אם אתה לא אוהב את השינוי, אתה תמיד יכול לעשות משהו שונה - השיער גדל בחזרה.

איך לחתוך את השיער קצר

בחירת התספורת הקצרה הימנית היא לא קלה כמו שאתה חושב. תספורת יכול לשפר את התכונות הטובות ביותר שלך למזער את נקודות התורפה שלך, אז חשוב לדעת את התספורת הטובה ביותר עבור צורת הפנים שלך. אתה צריך גם לקחת את אורח החיים שלך בחשבון. המוהוק הזה עשוי להיראות צונן, אבל האם זה מתאים למשרד? אם עשית קצת מחקר והם עדיין לא בטוח מה הסגנון יעבוד בשבילך, לקבוע פגישה עם הספר שלך או מעצב אופנה, מי יכול להדריך אותך בכיוון הנכון. בעת ביצוע הפגישה שלך, ייתכן שתרצה להזכיר שאתה מתכנן לבצע שינוי גדול ייתכן שיהיה צורך קצת זמן נוסף להחליט.

לפני הכניסה לפגישה שלך, לגלוש תמונות של תסרוקות לבחור כמה שאתה אוהב. שמור אותם בטלפון שלך ולהראות את השיער שלך מה שאתה אוהב. הספר או הסטייליסט שלך לא יוכלו לתת לך את התספורת המדויקת (בהתאם לסוג השיער שלך ואת צורת הפנים), אבל הם יוכלו להשתמש במה שאתה מחפש כדי ליצור סגנון הדומה עדיין עדיין עובד בשבילך.

מעבר שיער ארוך שיער קצר הוא צעד גדול, אבל זה באמת דרך מצוינת לשנות את הדברים ולהתחיל טרי.

No Replies to "חבר 'ה: זמן תספורת, הולך מ ארוך קצר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    32 − 30 =