קבל מושג על מיתוסים שיער של גברים

קבל מושג על מיתוסים שיער של גברים

כמעט כל יום בסלון, מתכננים מתמודדים עם המשימה של מנסה להתגבר על רבים מן המיתוסים הנפוצים על שיער של גברים. החבר 'ה חושבים שהם יכולים לאמן את השיער שלהם לחזור כאשר הוא גדל קדימה, או שהם לא נותנים הסטייליסט לקצץ הגבות שלהם כי הם חושבים שזה יגרום להם לגדול מהר יותר. אנחנו כאן כדי להגדיר את הרשומה ישר על 12 הגברים הנפוצים ביותר של גברים מיתוסים ועובדות.

מיתוס: אני יכול לאמן את השיער שלי לעשות משהו

עובדה: דפוסי הצמיחה של השיער שלך נקבעים על ידי זקיק השיער.

אין כמות של ייבוש מכה, סירוק, או סגנון יכול להכשיר את השיער שלך לגדול אחרת. אין ספק, אתה יכול להשתמש מייבש מוצרי סטיילינג לשנות באופן זמני את דפוס הצמיחה שלך, אבל שינוי קבוע אינו אפשרי. אם השיער שלך יש cowlick טבעי או חלק, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות בקשר לזה.

מיתוס: גילוח יעשה זקן שלי לגדול עבה או מהר יותר

עובדה: שיער הוא בעצם חלבון וקראטין ואין לו אספקת דם או מערכת העצבים. הגוף שלך לא יודע כי זקן שלך הוא מגולח (או שני סנטימטרים לאותו עניין), כי אין לו דרך לתקשר מידע זה לגוף שלך. אנשים לעיתים קרובות מאמינים שגילוח גורם לזקן לגדול מהר יותר או סמיך יותר, אבל שיער הפנים בדרך כלל גדל ועבה יותר ויותר ככל שאתה מתבגר, אז זה רק צירוף מקרים. אותו דבר עם גבות.

מיתוס: קבלת התספורת תכופים יגרום לשיער לגדול מהר יותר

עובדה: בדיוק כמו עם הזקן שלך, מקבל את השיער שלך לעתים קרובות יותר לא יגרום לזה לגדול מהר יותר.

קצב הצמיחה נקבע על ידי הגנים שלך. אכילה של דיאטה עשירה בחלבון ולא עישון עלולה לגרום לשיער שלך לגדול מהר יותר, ואם אתה יכול להתרחק מתח כלשהו בחיים שלך, זה עשוי לעזור גם. אבל השפעות אלה הן קלות. בעיקר, אתה לא יכול לשנות את מה שנולדת עם.

מיתוס: אתה צריך שמפו השיער שלך מדי יום

עובדה: בארצות הברית, יש אובססיה לניקיון, ואנשים רבים בצע את הכלל כי הם צריכים שמפו השיער שלהם כל יום כחלק במקלחת שלהם. אבל לא. השיער שלך עושה חלב, או שמן, וזה קורה בשיעורים שונים עבור כולם. אז שיער של אדם אחד עלול להרגיש שמנוני ביום ועוד שלושה ימים או אפילו יותר. אתה צריך שמפו השיער שלך כאשר הוא מתחיל להרגיש שמנוני מתחיל להיראות שטוח, טוב, לא מושכת.

מיתוס: מציירת שיער אפור יגרום לגדול יותר בחזרה למקומם

עובדה: לשיער יש צבע משום שתאים בזקיקי השיער שלנו הנקראים מלנוציטים יוצרים פיגמנט (צבע) בשיער. כאשר תאים אלה להפסיק לייצר את הפיגמנט, השיער מאבד את צבעו. משיכת שיער אפור אחד לא תשפיע על המלנוציטים בשאר זקיקי השיער, כך שערות אחרות לא יתחילו אפורות כתוצאה מכך. שיער אפור יכול להתרחש כתוצאה של גיל או מצב רפואי. השיער האפור שלך הוא למעשה שקוף, אבל הוא נראה אפור כתוצאה של תאים מתים המרכיבים את החוט. כמו כן, מעשנים הם ארבע פעמים סביר יותר שיש שיער אפור נשירת שיער מוקדמת, וזה עוד סיבה טובה להפסיק.

מיתוס: שיער יכול להפוך אפור לילה

עובדה: אם קראת את התשובה למיתוס הנ"ל, אתה כבר צריך להיות מסוגל להבין את התשובה הזאת.

רק כימית הלבנת השיער יכול לעשות גדיל שלם לאבד את צבעו בן לילה, ואפילו לא יכול לעשות את זה לגמרי. 

מיתוס: שיער יכול להפוך גריי מתח

עובדה: בדומה לשיעור שבו השיער שלך גדל, כאשר אתה הופך אפור הוא בעיקר תוצאה של הגנים שלך. אז אם ההורים שלך לא היו אפורים עד שלהם 50s מאוחר, רוב הסיכויים, אתה לא תהיה גם. וכמובן, ההפך הוא הנכון. אם הם אפורים מוקדם, זה כנראה גורלך. מתח לא נמצא להשפיע כאשר אתה מקבל שיער אפור.

מיתוס: לגדל את השיער שלי עוד יסתיר התקרחות שלי

עובדה: למעשה, כמעט בכל מצב, השיער הגובר הופך את הדילול והקרחת להיראות הרבה יותר בולטים. כאשר הצדדים ואת הגב משוחק מלא, זה עושה את הדף נראה דק יותר. כלל האצבע: אם אתה יכול לראות את הקרקפת על הדף, לחתוך את הצדדים מספיק קצר אז אתה יכול לראות כמות שווה של הקרקפת.

זה ייתן מראה אחיד הכולל לקחת את הדגש של אזורים דליל. החבר 'ה עם מסרק- overs הם רק מרמה את עצמם.

מיתוס: שמפו יגרום לשיער שלי לגדול מהר יותר

עובדה: כל שמפו כי טוען להפוך את השיער לגדול מהר יותר הוא עושה תביעה שווא. שיער יגדל בקצב עקבי למדי, על חצי אינץ 'לחודש, לא משנה מה אתה עושה. ישנם שמפו מסוימים שיהפכו את השיער להופיע עבה יותר על ידי נפיחות זקיק ושמפו כי יהיה עמוק מצב השיער ולמנוע שבירה, אבל אף אחד שיכול למעשה להגדיל את קצב הצמיחה. יש אומרים כי עושה דברים כמו נטילת ויטמינים ועיסוי הקרקפת יכול לעזור לשיער שלך לגדול מהר יותר, אבל אין הוכחה מדעית לתמוך טענות כאלה.

מיתוס: קרחת באה מצד אמי של המשפחה

עובדה: מיתוס מלא. נשירת שיער יכולה להיות בירושה משני צדי המשפחה, והיא עשויה (או לא) לדלג על דורות רבים. זה לגמרי גנטי, ואתה כנראה לרשת את הנטייה הזאת הן מאמא שלך והן מאבא שלך. 

מיתוס: ללבוש כובעים הדוקים גורם נשירת שיער

עובדה: כדי שזה יקרה, הכובע צריך להיות כל כך הדוק, שהוא מנתק את זרימת הדם אל הזקיקים. אם זה היה המקרה, הכובע היה כנראה חזק מדי בשביל ללבוש בנוחות, אז זה לא סביר. ללבוש כובע חזק יכול, עם זאת, לגרום לשבירה שיער נזק.

מיתוס: קשקשים נגרמת על ידי הקרקפת היבשה

עובדה: קשקשים נחשבת למעשה להיגרם על ידי פטרייה בשם Malassezia, אשר לפעמים יכול לגדול מכלל שליטה ולהתחיל להאכיל על השמן על הקרקפת שלך. זה יכול לגרום למספר גדל של תאים מתים אשר, בשילוב עם עפר ושמן מהקרקפת שלך, יוצרים קשקשים לבנים רפוי. קרקפת יבש אין שום קשר עם זה.
 

No Replies to "קבל מושג על מיתוסים שיער של גברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + = 12