הדרך הנכונה לגלח את זקן | insightyv.com

הדרך הנכונה לגלח את זקן

הדרך הנכונה לגלח את זקן

אז, אתה כבר קצת עייף של הפנים מטושטשת והחלטתי לקחת את הצעד לגלח את זקן hipster. נשמע פשוט – רק להקציף את זקן לגלח אותו! חכה דקה. זה לא קל כמו שזה נראה. כדי לגלח כראוי זקן ולוודא שאתה לא להשאיר את הפנים בלגן נרגז, חשוב לעשות את זה בדרך הנכונה. בצע את השלבים הבאים קל לגלח את הזקן שלך בדרך הנכונה.

בחר זמן טוב

כל הזמן מתאים לגילוח זקן, נכון? לא. אם זה היה קצת זמן מאז היה לך זקן, העור מתחת לזקן עשוי להיות קצת קל יותר מאשר העור על שאר הפנים שלך. שום דבר לא מביך כמו להופיע עם הצללית הלבנה של זקן על הפנים שלך. העור שלך עשוי גם להיות קצת יותר רגיש מאז זה לא היה מגולח בזמן. זה יכול להוביל לשרוף גילוח או שערות צומח. עדיף לגלח את הזקן בתחילת סוף השבוע אז אתה נותן לעור שלך כמה ימים להסתגל ולקבל קצת צבע. זה גם ייתן לך הזדמנות להתרגל למראה החדש שלך לפני שאתה חושף את זה לחברים ועמיתים לעבודה ולהראות את הפנים המגולח החדש שלך בביטחון!

באז זה למטה

לפני גילוח הזקן שלך, מומלץ לכסח אותו קרוב ככל האפשר עם גוזם זקן או קבוצה של קוצץ. מנסה לגלח זקן מלא עם סכין גילוח יכול להיות קשה זמן רב.

אם אין לך קבוצה של קוצץ, ללכת לקבל את הספר המקומי באז זה בשבילך. יתרה מזאת, לנצל הזדמנות זו כדי לטפל בעצמך גילוח מקצועי ולתת הספר לתת לך מלא חם קצף גילוח פנים. זה בהחלט אחד הדברים הטובים ביותר הבחור יכול לעשות עבור עצמו ואני ממליץ לעשות את זה לעתים קרובות.

היי, נשים יכולות לקבל מניקור, פדיקור ופנים על בסיס קבוע, אז למה אנחנו לא יכולים לטפל בעצמנו קצת פינוק פעם. ברגע שיש לך את הזקן לחתוך נחמד קרוב, אז אתה יכול לגלח אותו באמצעות טכניקות גילוח נאות.

לְגַלֵחַ

זה תמיד הכי טוב להתגלח בסוף מקלחת כדי לרכך את הזקן ולפתוח את הנקבוביות. השתמש קרם גילוח באיכות גבוהה תער חד. קצף את הפנים, באמצעות היד החופשית שלך, למתוח את העור חזק. לגלח בזהירות עם תבואה (כיוון צמיחת השיער). שוטפים את הפנים ואת חזותית לבדוק עבור כל כתמים מחוספס – אם הכל נראה חלק, עצור. אם אתה צריך לגעת בכל כתמים, להחיל כמה קצף נוסף לגלח עם תבואה. מאז זה כבר זמן מה מאז גילוח, להימנע גילוח נגד תבואה מנסה להתקרב יותר מדי. לאחר שתסיים, לשטוף את הפנים עם טפטוף של מים קרים כדי לסגור את הנקבוביות.

לחות

זה קריטי גם אם אתה לא גילוח את הזקן. תמיד להשתמש טוב לאחר גילוח moisturizer כדי לקדם ריפוי לחות את העור. שימוש בקרם לחות עם SPF מובנה הוא גם רעיון נהדר כדי לעזור להגן על העור מפני השמש.

היופי של שיער הפנים היא שזה מהיר וזול הדרך לשנות את המראה שלך ולשמור אותו טרי.

אם אחרי גילוח הזקן שלך, אתה מחליט שאתה מעדיף קצת שיער פנים, אתה תמיד יכול לגדל את הזקן שלך בחזרה. אם אתה עושה, אני ממליץ לוודא שאתה בוחר את הזקן הנכון עבור צורת הפנים שלך ואז גדל משהו בחזרה זה קצת שונה מאשר זקן היה לך. תסתכל על גלריות השיער של גברים שלנו עבור השראה כלשהי על המיזם הבא שלך לתוך העולם של זקן.

No Replies to "הדרך הנכונה לגלח את זקן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    85 − = 80