חבר ‘ה, הנה איך לאלף את השיער שלך עבור ראיון

חבר 'ה, הנה איך לאלף את השיער שלך עבור ראיון

עבודות טובות יכול להיות קשה לבוא. זה משתלם לעשות רושם נהדר כאשר אתה מקבל ראיון. למעשה, ג'ילט הזמין האריס אינטראקטיב לערוך סקר של יותר מ 500 אנשי מקצוע HR. הסקר גילה כי 90% של מומחי HR מאמינים להיות מטופח היטב הוא המפתח ליצירת רושם ראשוני חזק הגדרת עצמך מלבד המתחרים פחות מסודר. כדי לעזור לתת לך רגל על ​​התחרות, אני מציע את הטיפים שלי על הטיפוח הנכון ראיון עבודה.

ראיון בוקר

הקפד להתחיל את היום היטב rested ו להיות בטוח להתעורר הרבה זמן להתקלח, לגלח, ואת השמלה אז אתה לא נראה או מרגיש מיהר לראיון.

השיער

אלא אם כן אתה מראיין עבור שדה אמנותי מאוד, ללכת שמרנית עם השיער - כן, זה אומר לקבל תספורת מסורתית. הקיצוץ הקלאסי או התספורת הבסיסית של איש העסקים הם תמיד אפשרויות טובות - קצר בצדדים ובחזרה, אבל מספיק זמן עבור צדדיות כמה כאשר לא בראיון. השתמש מוצר סטיילינג מאט למראה מנקה ולמנוע נראה רטוב או סגנונות אופנתיים. זכור כי השיער תמיד לגדול בחזרה, אז זה יכול להיות לטובתך לנשוך את הכדור ולקבל תספורת כי ייראה טוב למעסיקים פוטנציאליים. קבל את העבודה ולאחר מכן לגדל אותו בחזרה אם אתה יכול.

לעומת זאת, תספורת כי הוא אגרסיבי קצר (כגון גבוה או חזק או flattop) עשוי להיות קצת קיצוני מדי. אם אתה לובש הרבה עור, ייתכן שתרצה לשקול קצת יותר אורך לציד עבודה.

שוב, לקבל את העבודה ואתה תמיד יכול ללכת שוב קצר, עבודה המתיר.

הגילוח

לְגַלֵחַ. זה כזה פשוט. פנים מגולח למשעי הוא כמעט תמיד נראה הכי טוב לתת למעסיק פוטנציאלי לדעת שאתה רציני. גילוח נקי הוא המהות של טיפוח טוב ויהיה השפעה עצומה על המעסיק הפוטנציאלי.

זקן מחורבן יהיה כמעט בוודאות לצייר אותך כמו slacker, גם אם זה לא המקרה. אם אתה חייב לשמור על שיער הפנים, לוודא שהוא קצר ומטופח למשעי. הימנע סגנונות שיער יוצא דופן או אופנתי מדי עד שאתה נחת את החלטורה. היופי של שיער הפנים היא שזה היחסות קל ומהיר לגדול בחזרה.

ארון הבגדים

בדיוק כמו השיער, כאשר להתלבש לראיון עבודה, עדיף ללכת שמרנית. שמור את זה נקי, לחוץ, ניטרלי. גלה, אם אתה יכול, את קוד הלבוש של החברה שאתה מראיין עם השמלה כראוי. לעולם לא overdress הבוס הפוטנציאלי שלך, ללבוש את הנעליים הנכונות, וגם לא ללכת אופנתי מדי.

הראיון

בנוסף להיות מוכן, לבוש היטב, מגולח ונקי, חשוב לגשת ראיון עבודה בביטחון חמושים עם כל הכלים שאתה צריך לתת רושם נהדר.

כמובן, כולנו רוצים להיראות נהדר ולתת הסגנון האישי שלנו להראות דרך, אבל במהלך תהליך ראיון עבודה קריטית, חשוב להישאר מטופח ונייטרלי ככל האפשר. אתה רוצה להיראות טוב בזמן לא נותנים הרגלי הטיפוח שלך או סגנון אישי לגרום למעסיק פוטנציאלי כדי ליצור דעה שלילית של לך. בעולם מושלם, כולנו היינו מקבלים ללכת לעבודה לבוש כמו שאנחנו רוצים עם סוג של תספורת שגורמת לנו להרגיש נהדר.

המציאות היא כי עושה זאת לעתים רחוקות עובד לטובתנו, אז אנחנו צריכים להתפשר על מנת לקבל עבודה נהדרת. הצד החיובי הוא שתספורת וגימור נקי לעולם אינם קבועים, כך שכאשר הקמנו את עצמנו כבלתי נמנעים למעסיק שלנו, אנחנו יכולים לעיתים קרובות לתת לסגנון האישי שלנו לעבור את דרכו חזרה.

No Replies to "חבר 'ה, הנה איך לאלף את השיער שלך עבור ראיון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1