תקני חיל הים

תקני חיל הים

עבור גברים בחיל הים, השיער חייב להיות מסודר, נקי, מטופח היטב במראה כדי לעמוד בסטנדרטים Gavying הצי. השיער מעל האוזניים ועל עורף הצוואר חייב להיות מחודדים קו השיער כלפי מעלה לפחות 3/4 אינץ '. במקרים מסוימים, את taper עשוי להיות משולב עם קו על הצוואר אם את מרקם של השיער עושה taper קשה להשיג. שיער יכול להיות לא יותר משני סנטימטרים ולא יכול לגעת באוזניים, צווארון, או גבות.

אורך או חלק הארי של השיער לא יכול להפריע כיסוי ראש שחוקים כראוי ולא יכול להיות מנוסח בצורה המאפשרת את השיער כדי להרחיב יותר משני סנטימטרים מן הקרקפת.

פאות לחיים לא יכולות להאריך מעבר לאמצע האוזן ולא ניתן להתלקח או להצביע בתחתית, והן חייבות להסתיים עם קו אופקי מגולח ונקי. כבשנים או סגנונות של ציפורניים דומים אסורים.  

סגנונות אופנתיים או מוזנחים אינם מורשים וצביעת שיער, אם משתמשים בו, נראה טבעי ומחמיא לטון העור. שיער קלוע או קלוע לא יכול להיות משוחק במדים או בתפקיד.

על הפנים להיות נקיים מגולח, למעט שפם עשוי להיות שחוק. שיער השפם חייב להיות קצר יותר מ 1/2 אינץ 'אורך והשפם לא יכול לכסות את השפה העליונה ולא יכול להרחיב 1/4 אינץ' מעבר לפינה של הפה. ניתן לתת ויתור על גילוח מסיבות רפואיות. במקרה כזה, שיער הפנים לא יכול להיות מנוסח שלנו מתואר ולא יכול לחרוג 1/4 אינץ 'אורך (ואת השיער הפנים יהיה פיקוח על ידי המפקחים).

חיל הים מאפשר פאות או hairpieces להיות משוחק על ידי אנשי שירות פעיל בעוד במדים רק כדי לכסות קרחת טבעית או עיוות פיזי. כל פאה או hairpiece חייב להיות מצויד כראוי חייב להציג מראה טבעי להתאים את הסטנדרטים grooming.  

סגנונות זה יעבוד היטב עבור החבר 'ה בחיל הים כוללים את Taper קלאסי, אייבי ליג התספורת, או רוב אחרים הקלאסי תספורת הספרית.

 למרות סגנון קצר יכול להיות קצת פחות צדדי, תקנות הצי לאפשר לגברים יש מספיק שיער כדי להיות מסוגל לשנות נראה קצת כאשר מרגיעים את חייהם האזרחיים. לדוגמה, קיצור קלאסי קצר יכול להיות משוחק בקפידה בצד בצד בזמן העבודה, אבל יכול להיות משוחק עם קצת מרקם קוצני כאשר כבוי חובה במצבים מזדמנים. תספורת כמו buzzcut בהחלט היה נופל בתוך תקנות, בעוד לא צדדי, יכול להיות משולב עם קצת קשקשים בפנים אם לא חובה במשך כמה ימים.  

שמור את השיער הזה נראה נהדר! ותודה על השירות שלך למדינה שלנו.  

No Replies to "תקני חיל הים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 13 = 19