טיפים לניהול שיער גס לגברים

טיפים לניהול שיער גס לגברים

אז, אתה בסופו של דבר עם ראש גדול, עבה, של שיער גס פרוע. כמה אנשים עשויים לחשוב מתלונן על שיער סמיך הוא כמו לומר שאתה לא מרוצה עם איזון ענק accout הבנק שלך. אבל בעוד שיער סמיך וגס נראה נהדר אם זה מטופל נכון, בידיעה איך לעשות את זה לא בא באופן טבעי.

כמה בחורים פשוט להיפטר הבעיה כולה עם buzzcut. אבל אם אתה לא בהכרח רוצה לכסח את המגב שלך כדי זיפים, אתה יכול להשתמש בכמה פתרונות אחרים, פחות דרסטי.

ראשית, חשוב להבין כי שיער גס הוא לעתים קרובות מבולבל עם שיער פגום. לעתים קרובות, הם לא אותו דבר. שיער גס מרגיש מחוספס, הוא משעמם, והוא יכול לגדול בכיוונים שונים. שיער גס יכול גם נוטים להיות יבש מאוד. ההיפוך הוא כי שיער גס הוא, לעתים קרובות למדי, בריא מאוד וחזק. החיסרון הוא כי זה ראש חזק ובריא של השיער יכול להיות די אתגר היריב כאשר מנסים לאלף את החיה.

יבש בזהירות

אחת הדרכים הנפוצות ביותר החבר 'ה לפגוע בשער שלהם היא על ידי שפשוף ראשם במגבת. כאשר השיער רטוב הוא הופך להיות רגישים יותר לנזק. השערות נלכדות בסיבי המגבת ונמתחות ונפגעו. כאשר ייבוש השיער שלך, לטפוח על השיער במגבת במקום לשפשף את הראש. זה לא תיקון מהיר כי השיער כי הוא ניזוק כבר יצטרכו לגדול החוצה להיות מנותקים לגמרי לפתור את הבעיה. שיער פגום באמת לא יכול להיות "קבוע", כמו כמה מוצרים טוענים.

הימנע Thinning מספריים

רבים barberers ו stylists להשתמש דילול מספריים כדי לעזור להפחית את כמות גדולה של שיער סמיך, גס. זו טעות. הרזה או texturizing שיער גס יכול לגרום לזה להיראות אפילו יותר גס. שיער דליל יכול ליצור הרבה חתיכות קצרות יותר, כי למעשה יכול להחזיק את השיער ארוך ולתרום מבט bushier.

אתה גם לא צריך להוסיף מרקם לשיער גס כי זה כבר יש הרבה מרקם.

השתמש שמפו לחות ומרכך

שימוש בשמפו לחות איכותי ומרכך על בסיס יומי יכול לעזור לרכך שיער גס ולהוסיף לחות אם השיער יבש. שני מוצרים המתאימים לכך הם פול מיטשל לבנדר מנטה שמפו לחות ופול מיטשל לבנדר מנטה מרכך לחות. הם יעילים למדי בשיער יבש, גס. פעם בשבוע, אתה יכול גם לנסות טיפול מיזוג עמוק.

השתמש במוצר הסטיילינג הנכון

אחד האתגרים הגדולים ביותר אם יש לך שיער גס הוא נלחם את היובש. כדי לסייע במאבק בבעיה זו, אתה זקוק למוצר המסייע לנעול את הלחות. Pomade גדול הוא כמעט תמיד אפשרות טובה כדי לעזור לחות השיער ולהוסיף שליטה ברק. Aveda גברים טהור Formure נוזל Pomade היא בחירה טובה. ייתכן גם רוצה לנסות קרם סטיילינג עם סיליקון אם pomade הוא אגרסיבי מדי לטעמך. בובה בגודל ניקל של Redken לגברים קבל מטופחים גימור קרם צריך לעבוד טוב.

השתמש בכלים הנכונים

שימוש בכלים הנכונים יכול לסייע במניעת נזק לשיער גס. זה רעיון טוב לסגנון עם האצבעות שלך או מסרק רחב שיניים כדי למנוע משיכת על השיער וגרם נזק.

כמו כן, להתרחק ייבוש מכה כי החום יכול עוד נזק שיער גס, וזה גם מוסיף נפח, ויש לך שפע של זה באופן טבעי. אפשר השיער שלך יבש יבש לעתים קרובות ככל האפשר.

להסתפר

שמירה על השיער שלך trimmed באופן קבוע תסיר קצוות מפוצלים וכל נזק. מציאת ספר או סטייליסטית מיומן עם שיער גס הוא חיוני ובחירת תספורת הנכון, אחד שעובד עם סוג השיער שלך, יעשה את המשימה של עבודה השיער הגס שלך הרבה יותר קל.

כמה אפשרויות טובות הן תספורת עם מרקם מבולגן; נקייה, דהייה גבוהה; עבה ומרקם; שיער ארוך יותר נרתע לאחור; או מקצועי, דון דראפר סגנון.

No Replies to "טיפים לניהול שיער גס לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 4 =