הכל על טבעי שיער שחור, מה זה ומה זה יכול לעשות

הכל על טבעי שיער שחור, מה זה ומה זה יכול לעשות

שיער טבעי הוא שיער אשר מרקם לא השתנה על ידי straighteners כימיים, כולל relaxers ו texturizers. תסרוקת אפרו מכונה לפעמים "טבעי", אבל שיער שחור טבעי יכול להיות משוחק בסגנונות רבים אחרים מלבד קצר "הלוך ושוב. שיער לחוץ עדיין עשוי להיחשב טבעי כי פעם שטף, המרקם בדרך כלל חוזר למצב ללא שינוי שלה (כל עוד לא נגרם נזק חום).

מאפייני שיער טבעיים
במונחים של שיער שחור טבעי, אין "גודל אחד מתאים" בכל הנוגע למרקם ודפוסי צמיחה, אבל באופן כללי, שיער שחור טבעי בדרך כלל נע בין גלי כדי קינקי- coily, עם מגוון רחב של וריאציה בין השניים. (וכן, יש כמה אנשים שחורים יש שיער ישר גם כן.) רוב האנשים ממוצא אפריקאי יש איזה סוג של גל או תלתל דפוס, הבדלים מרקם קיימים לא רק במשפחות, כולל אחים אבל על אותו ראש של שיער! תלתלים עשויים להיות קטנים כמו מפותל כמו מעיינות עט או wavier וגודל של סמן שמן. באופן כללי, סוגי שיער שחור נוטים להיות:

 • יבש למגע מאשר מרקמים אחרים שיער
 • קשה מאוד לתנאי יתר
 • שָׁבִיר

שיער טבעי יכול להיראות חזק, אבל זה מרקם עדין מאוד צריך להיות מטופל ככזה. משמעות הדבר היא תכופות מיזוג ו moisturizing ו קצת חום ישיר ככל האפשר כדי לשמור על בריאות אופטימלית.

הרבגוניות של שיער טבעי: אפשרויות סגנון

אחד ההיבטים הטובים ביותר של השיער הטבעי הוא להיות מסוגל ליהנות מגוון עצום של סגנונות. חלק מהתסרוקות האלה מחקות מנעולים מיושרים מבחינה כימית, אבל רבים הם ייחודיים שאין כימיקלים שינוי המרקם על רעמה שלך. תסרוקות שעובדות במיוחד עם מרקמים טבעיים כוללים:

 • טוויסטים
 • צמות ו cornrows
 • אפרו או TWA
 • בנטו קשרים

אתה יכול צבע השיער שלך ועדיין להיות טבעי?

זה עניין לדיון בכמה מעגלים טבעיים, אבל ברוב המקרים, שיער צבעוני הוא עדיין טבעי כל עוד אין כימיקלים שינוי המרקם על השיער גם כן. השאלה של "טבעי אמיתי" נכנס לשחק כאשר אתה מחשיב כי כמה נשים חוו שינויים במרקם בשל צבע (זה קורה גם מדי פעם עם יישום חינה). אלא אם השיער שלך הוא מולבן או בצבע כמה רמות מן הצל הטבעי שלך, אתה כנראה לא יחוו כל התרופפות של המרקם שלך. אם אין לך מרגיע / texturizer על המנעולים שלך, אבל אתה צבע זה, אתה עדיין צריך לשקול את עצמך יש שיער טבעי. כמובן, זה לא 100% טבעי בשל צבע, אבל המרקם הוא בדרך כלל מה אנשים רבים מתייחסים כאשר מתייחסים "שיער טבעי".

האם Texturizers טבעי?

לא, texturizers לא טבעי בכלל כי הם כימיקלים שנועדו לשבור את החלבון קשרים בשיער שלך כדי לשנות את המרקם לצמיתות. מוצרים מסוימים משווקים את עצמם "texturizers טבעי" או טוענים שהם יכולים להגדיל את יכולת הניהול של השיער שלך על ידי יישום וחום. הם בדרך כלל מכילים את אותם מרכיבים פעילים כמו relaxers, רק כמויות נמוכות יותר.

למרבה הצער, כמה נשים שיער שיער להיות מרומה על ידי היירסטליסטים מי ליישם כימיקלים אלה במסווה של הפיכת השיער של אדם "לניהול יותר" מבלי לחשוף את מה המוצר מכיל. זו הסיבה כמה נשים הם עליזים ללכת לכל מעצב ולבחור לעשות את השיער שלהם לבד. אם אתה באמת מעוניין להיות טבעי, להתרחק מכל המוצרים המכילים מרכיבים מפוקפקים.

האם אני יכול ללחוץ על השיער שלי ועדיין להיות טבעי?

כשיטת היישור, סגנון תרמי עדיף texturizing כי באופן אידיאלי, אתה יכול לחלח את tresses והם יחזרו למצב הטבעי שלהם. כמה נשים תָמִיד את המנעולים שלהם, עם הזמן, עם הזמן, המאנים שלהם להיות מאומנת חום. שיער מאולף בעל מרקם שונה משער שלא סבל "נזק מבוקר" זה, ולכן זה לא באמת טבעי, אם כי הוא עשוי להיראות כך.

No Replies to "הכל על טבעי שיער שחור, מה זה ומה זה יכול לעשות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  30 − 27 =