תספורת גבוהה וגדולה לגברים

תספורת גבוהה וגדולה לגברים

תספורת של דוד אלכסנדר צילום © דוד אלכסנדר.

הקלאסי גבוה תספורת גבוהה, בדרך כלל משוחק על ידי ארצות הברית נחתים וצבא ריינג'רס, הוא תספורת בסגנון צבאי מועדף. בעוד קיצוץ עשוי להיות קיצוני עבור אזרחים רבים, עבור אלה המחפשים תספורת גברית מאוד, תחזוקה נמוכה, גבוה חזק הוא אופציה נהדרת. השיא מתייחס לשיער ארוך יותר מעל הרקות, בעוד שהמתוח מתייחס לשיער שמתחתך מתחת. יש לה גם אופי קצת יותר מאשר תספורת בסגנון פופולרי buzzcut.

בעוד תספורת זו היא לעתים קרובות משוחק על ידי חיילים בענפים רבים של הצבא, שבו תקנות היתר, זה תספורת משותפת שחוקרו על ידי רבים בחיל הנחתים של ארצות הברית (אם כי זה לא נדרש), אשר נקראים לעתים קרובות "jarheads" כי בסגנון דומה צנצנת בייסבול. תסרוקת זו פועלת באופן מושלם עבור אלה אשר לעתים קרובות יש ללבוש קסדות או צורות אחרות של headwear.

תמונה זו היא מה שאני מחשיב את הקלאסי גבוה חזק. עבור סגנון זה, את הצדדים ואת הגב הם מגולחים כל הדרך עד פשוט מעבר סיבוב הראש (הצדדים רטובים מגולח עם תער ישר). בגלל צורת הפנים שלו, החלק העליון נחתך ביד חופשית- clipper מעל מסרק כדי לאפשר לי להשיג צורה שטוחה מעט על גבי. בעוד כמה בעולם האזרחי יכול לבחור ללבוש את הסגנון הזה עם קו גלוי של התיחום בין הצדדים מגולח העליון, כל קו גלוי היה בהחלט להיות מחוץ הרגולציה עבור רוב הגברים בשירותי חמושים. לקבלת דוגמא לאופן ההיצמדות הגבוהה והמחוברת, עיין בתצוגת הצד של התספורת הזו בלוח הבא.

02
של 04

תמונה 1 תמונה 3 מתוך: הצד הגבוה והצדדי /

תספורת גבוהה וגדולה לגברים

תספורת של דוד אלכסנדר צילום © דוד אלכסנדר.

המראה הצדדי של תספורת גבוהה ומתוחה זו מראה מיזוג נכון, כמו גם איך הסגנון צריך להתאים את הצורה של הראש על הכתר. סגנון זה הוא אופציה נהדרת באמת, לא רק עבור אלה בצבא אלא עבור ספורטאים או אחרים שרוצים תסרוקת מגניב נמוך.

אחד הדברים הגדולים על התספורת הגבוהה והמתוחה הוא שלא נדרש סטיילינג (אבל בגלל הניגודיות בין הצדדים המגולחים והראשון מעט יותר, הסגנון עדיין יש אופי (והוא דורש ספר מיומן שיבצע בהצלחה). זה קצר במיוחד קצר חזק הוא מאוד תחזוקה נמוכה, אבל עבור מי לבחור את הסגנון הזה, אנו ממליצים בחום על יישום של קרם הגנה כדי למנוע כוויות שמש הקרקפת.

03
של 04

הקלאסי גבוה תספורת גבוהה

תספורת גבוהה וגדולה לגברים

תספורת של דוד אלכסנדר © דוד אלכסנדר.

עבור וריאציה זו של תספורת גבוהה ומתוח, השיער היה לחתוך את העור ממש מעבר לסבב הראש (סיים עם גילוח גילוח ישר). עבור הדף, השתמשנו להב מספר 2 בכל רחבי ו מעורבב באופן שווה את החלק העליון לתוך הצדדים מגולח.

04
של 04

התספורת הגבוהה

תספורת גבוהה וגדולה לגברים

תספורת של דוד אלכסנדר © דוד אלכסנדר.

זה וריאציה הבא של תספורת גבוהה ומתוחכמת (יותר של דהייה גבוהה או אגרסיבית ליגה אגרסיבית) משאיר טד יותר אורך על גבי ולא תער ישר מגולח על הצדדים. השיער קצוץ מעל הכתר כדי להתאים את הצורה של הראש, תוך בהדרגה מקבל קצת יותר לכיוון החזית. סגנון זה, ובוודאי גם בתוך רוב הרגולציה הצבאית, הוא קיצוני פחות ויכול להיות מתאים יותר לגבר האזרחי. בעוד וריאציה זו של גבוה ו חזק יכול בהחלט להיות משוחק ללא מוצר סטיילינג, כמות קטנה של pomade או שעווה סטיילינג יכול לתת מראה קצת יותר מלוטש.

No Replies to "תספורת גבוהה וגדולה לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 3