אתה צריך לקבל לאור עם מדגיש שלך?

אתה צריך לקבל לאור עם מדגיש שלך?

בדיוק כמו מדגיש שיער בהיר עם גוונים של צבע בהיר, lowlights להוסיף מימד עם קווצות של צבע כהה יותר. שואל את הסטייליסטית להוסיף את שניהם לשיער שלך יכול לתת לו אשליה של נפח, עומק, ומרקם. זה נראה נהדר עבור סגנונות רבים, כמו גם צבעים של שיער משהו לשקול לפני פגישה צבע הבא שלך.

המראה של צבע השיער הטבעי

צבע שיער טבעי הוא לא גוון אחד של צבע, זה גוונים רבים.

אם היית בוחן את ראשו של ילד, היית רואה קווצות של צבעים רבים, מבריקים עד כהים.

כשמדובר צביעת השיער שלך, מעצב אופנה שלך אולי רוצה interberse כמה lowlights עם מדגיש שלך. היא עשויה גם להמליץ ​​לך להוסיף רק מדגיש את השיער שלך כדי להחשיך את זה בלי לצבוע את כל הראש. זה יכול לעזור לשמור על מראה טבעי יותר תוך הגדלת הצבע שלך בצורה מתוחכמת.

מי מועמד טוב ל?

כל מי שיש לו צבע בסיס טבעי נהדר הוא מועמד טוב עבור lowlights. אם אתה בלונדינית או יש שיער חום בהיר, lowlights הם אופציה מצוינת. מצד שני, אם השיער שלך הוא שחור או שחור כהה, אז lowlights לא יעבוד כי הסיכויים למצוא צבע כהה צפויים.

זה גם תלוי בסגנון של צבע אתה מכוון. אם יש לך שיער בהיר ואתה רוצה ללכת כמה גוונים כהים, אתה יכול להיות טוב יותר מקבל את כל צבע השיער.

גם אם אתה מקבל בדרך כלל מדגיש, ייתכנו פעמים כאשר אתה רוצה לבקש כמה lowlights נוספת. לדוגמה, החורף הוא זמן נהדר להוסיף קצת כהה יותר צבע כי זה יכול להפוך את העור הטבעי שלך להיראות קצת יותר חם. כמו כן, אם יש לך שיער בהיר יותר, הוספת כמה גוונים כהים יכול לתת לך קצת יותר עומק או מבטא כי נשקה יום ראשון נראה שאתה הולך על.

Lowlights נראה לעתים קרובות על שיער בינוני עד ארוך. זה בדרך כלל לא רעיון טוב אם אתה ללבוש את השיער שלך קצר מאוד. Lowlights גם לעבוד נהדר על השיער ישר או מתולתל או כל דבר בין לבין.

הולך כהה יותר עם

אם בסיס השיער הטבעי שלך כבר כהה ואתה רוצה ללכת כמה גוונים כהים, מעצב אופנה שלך יכול לעשות את זה עם lowlights באמצעות foils או balayage. זה יותר טבעי למראה אלטרנטיבי לכל צבע השיער.

Lowlights לעבוד היטב על כל צבעי השיער. הסטייליסטית שלך יכולה לבחור לצייר בצבע אדום, ערמוני או חום, אולי אפילו שחור. עבור הצבע הטבעי ביותר, היא צפויה להיצמד לגוון זה לא יותר משני עד שלושה גוונים כהים יותר צבע טבעי שלך.

Lowlights מעורב עם הבהרה

כאשר אתה מקבל foils או balayage, שקול לשאול את מעצב אופנה להוסיף כמה lowlights עם מדגיש שלך להוסיף מימד. אתה תראה את זה בתמונות לדוגמה רבות אתה יכול לקחת איתך את הסלון. זוהי גישה פופולארית לצבע שתראה לעתים קרובות על סלבריטאים כמו ג'ניפר אניסטון וג'ניפר לופז.

אתה יכול לבחור עבור כל אחוז שאתה רוצה על סמך כמה כהה או כמה קל אתה רוצה ללכת. לדוגמה, 20 אחוזים lowlights ו 80 אחוזים מדגיש אומר לך להישאר די קל.

אם תשנה את זה, השיער שלך יופיע כהה יותר.

גישות שונות כדי lowlights

Colorist שלך יש אפשרויות רבות לשחק עם מדגיש מדגיש. היא עשויה להשתמש מדגיש מסגרת הפנים שלך, למשל, ואז להשתמש lowlights לתת את הגוף העיקרי של השיער שלך קצת יותר ממד. כמה נשים גם כיף עם המראה dip-dye שבו החלק התחתון של השיער שלהם הוא כהה יותר מלמעלה.

זה גם טוב לזכור כי טכניקות אלה נועדו להיות עדין יותר פסים. בדרך כלל, הצבעים כהים וקלים הם interverpersed ו התפשטו לאורך השיער שלך ולא נשאר בחלקים מוגדרים היטב של צבע. זה יכול להיות משופרת עוד יותר על ידי balayage, אשר נותן את הסטייליסטית יותר חופש לצייר צבע מאשר טכניקה רדיד אחידה יותר.

להחליט מה לעשות

כל האפשרויות האלה עם lowlights ו מדגיש ואת כל השיער על השיער יכול להשאיר את הראש מסתובב.

איך אתה מחליט מה לעשות?

הצעד הראשון הוא לחקור תמונות של נשים שיש להן שיער שאתה אוהב. אפילו גלריה של תמונות מפורסמות ייתן לך שפע של אפשרויות להסתכל. מצא כמה נראה שאתה נהנה ולקחת את התמונות האלה מעצב אופנה שלך. היא יכולה לעזור לך לקבל החלטה סופית יהיה רעיונות של שילוב מבט הרצוי צבע השיער הטבעי שלך.

No Replies to "אתה צריך לקבל לאור עם מדגיש שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    40 − 30 =