האם טיפול קראטין התשובה לצרות שלך מיישר שיער?

האם טיפול קראטין התשובה לצרות שלך מיישר שיער?

אתה נהנה שיער ישר, אבל אתה מחפש חלופות ללחיצה, גיהוץ, ומרגיעה כדי לקבל את הרעמה מבריק שאתה רוצה. תהליך אחד ייתכן שתרצה לשקול הוא טיפול קראטין. זה הפך לאחד תהליכי היישור הפופולריים ביותר וזה עובד די טוב על שיער שחור.

התהליך ידוע במספר שמות שונים, כולל טיפול בקראטין ברזילאי (BKT בקיצור) וטיפול יישור ברזילאי.

יש גם מותגים שונים. לא משנה איך אתה קורא לזה, היא אחת הדרכים להגיע משיי שיער ישר או תלתלים לניהול יותר.

טיפול בקראטין ושיער שחור

טיפולים קראטין ברזילאי אין את הכימיקלים ניסו- and-true תמצאו בשחמט טיפוסי שיער שחור, כגון נתרן hydroxide או סידן hydroxide. הם גם לא מכילים את הכימיקלים שתמצא ב מתפתל perms כמו thioglycolate אמוניום.

במקום זאת, השיער שלך הוא הזדקף עם קרטין מרכיב פעיל, חלבון מאוד כמו אחד המרכיבים של השיער האנושי. קראטין עובד "באופן טבעי" ליישר את השיער. 

מאז השיער השחור יכול להיות טבעי למדי, הקראטין יכול להיות ממש מועיל. נשים רבות נשבע כי תהליך זה מחזק את השיער שלהם משאיר אותו הבריא שלה היה. הרבה מזה יש לעשות עם להגביר את החלבון.

שיער מעובד בעבר

מי מרגיע את השיער שלה יודע כמה תהליכי צביעה קשים במיוחד שיער מעובד כבר.

אתה גם לא יכול ליישם מרגיע לשיער רגוע בעבר ללא דאגה של overprocessing.

עם זאת, טיפול קראטין עובד היטב על שיער צבעוני, מודגש, או מעובד קודם לכן. כל עוד אתה משתמש מרפא nonacidic, טיפול זה צריך לעבוד בסדר גמור. זה יכול להיות גם אפשרות טובה אם אתה רוצה לעבור מ רגוע טבעי השיער, המציע תקופת חסד קטנה עד לגדל את relaxers.

אם אתה מחפש צבע שיער חדש, כמו כן, מומלץ לעתים קרובות לקבל את השירות לפני שבועיים או לאחר טיפול בקראטין. כמה מעצבים יכול להיות מסוגל לעשות את זה באותו יום, אם כי.

לא משנה מה השתמשת בעבר, זה חכם לבדוק עם מעצב אופנה שלך. תן לה לדעת כל תהליך השיער שלך עבר בעבר והיא תוכל להגיד לך אם אתה מועמד טוב. זה גם יכול לעזור לה לבחור את המוצר הנכון שיעבוד על השיער שלך.

זמן ועלות

מצפה טיפול קראטין לקחת לפחות כמה שעות כדי להשלים, מתחילתו ועד סופו. סטייליסטית מחילה תמיסת קרטין לשיער שלך, הרבה כמו צבע השיער. השיער הוא blown יבש ולאחר מכן אטום עם טמפרטורות קיצוניות עד 450 F. ברזל חם נדרש לאטום את הנוסחה לתוך העור של cuticle.

זה לא תהליך זול. בהתאם למקום מגוריך, ייתכן שתמצא טווח רחב במחיר, אך צפוי לשלם בכל מקום בין $ 150 לבין $ 350. 

כמה זמן זה נמשך

שלא כמו הרלקסרים או פרמלים מתולתלים אשר לשנות לצמיתות את המבנה של cuticles השיער צריך להיות מבוגר החוצה, טיפולים קראטין בהדרגה לשטוף. אתה תבחין השיער שלך סלסול טבעי לחזור עם הזמן, בכל מקום בין שישה שבועות עד כמה חודשים.

כדי לקבל את התוצאות הארוכות ביותר, להשתמש בשמפו כי יש pH ניטרלי ללא סולפט ונתרן. שמפו טוב לנסות לכלול:

  • מיל קריק שמפו קראטין (מזגן זמין גם)
  • כללים טיפוח השיער קרם ניקוי
  • שמפו לחות

טִפּוּל עוֹקֵב

ישנם מספר טיפולים שונים קראטין זמין. לכל אחד מהם יהיו דרישות טיפוליות שונות. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, ודא שאתה מבין את ההוראות הבאות של המעצב של הסטייליסטית לפני שעוזבים את הסלון ופעל אותם כאשר אתה מגיע הביתה.

בעוד כמה טיפולים קראטין חדש עשוי לאפשר לך שמפו מיד, רבים לא. במשך כמה ימים לאחר הטיפולים המסורתיים האלה, לא תוכל לשטוף את השיער או לגרום לו להירטב. כיסוי שיער מאובטח בזמן במקלחת או באמבטיה הוא חיוני.

במהלך פרק זמן זה, גם אתה לא יוכל לממש כי הזעה הוא בחוץ, כמו לשים כל סוג של מוצר על השיער שלך. בנוסף, כדאי להימנע מלהכניס את השיער שלך לקוקו, להצמיד אותו, או אפילו לשים אותו מאחורי האוזניים. כל הדברים האלה לכאורה לא מזיק יכול להוביל קינקות כי תקוע בשיער שלך.

מיד לאחר הטיפול, השיער שלך עשוי להיות כל כך ישר, כי הוא חסר גוף. עוצמת הקול תחזור עם הזמן.

התוצאות

כמו עם כל מוצרי השיער או טיפולים, כולם לא יקבלו את אותן תוצאות. אמנם במידה רבה של התוצאה תלוי ביכולת של מעצב אופנה שלך, הרבה תלוי גם מרקם השיער שלך.

כמה נשים יקבלו שיער סופר מלוטש כי אין גל זה עד שהטיפול מתחיל להתפוגג. נשים אחרות יראו ירידה של frizz ללא שום יישור אמיתי אלא אם כן הם משתמשים ברזל שטוח כאשר הסטיילינג.

אם אתה מחפש מנעולים ישר העצם, אתה עלול להיות מאוכזב. מצד שני, אם אתה מחפש דרך קלה יותר לנהל את השיער שלך מבלי לדאוג כמה ישר זה מתברר, טיפול קראטין עשוי להיות מתאים לך.

הסטייליסטית שלך יכול להיות גם אפשרויות כאשר מדובר בחוזק של הטיפול. בהתאם למוצר שבו היא משתמשת, היא עשויה להתאים אותו כדי להגיע לתוצאות הרצויות על מרקם השיער הספציפי שלך. שוב, אין ערבויות, אבל התקדמות בתהליך נתנו מעצבים מיומנים יותר שליטה על התוצאות.

אמצעי זהירות

אחד החששות הגדולים ביותר עם טיפולים קראטין היא כי כמה מותגים מכילים פורמלדהיד, הפתרון אותו השתמשו כדי לחנוק גופות. חלק מהפורמולות המכילות פורמלדהיד אינן מאושרות על ידי ה- FDA. אחרים עשויים להגיד לך שהם פורמלין חינם, אבל הם למעשה מכילים כמויות עקבות (מינימלי מספיק כדי חוקית טוענים להם פורמלדהיד חינם). 

פורמלדהיד הוא מסוכן ביותר כאשר הוא מוטס ושאוף. בעת בחירת סלון, חשוב מאוד כי הטיפול נעשה באזור בעל אוורור טוב. רוב המומחים אומרים כי הנזק האמיתי מן הכימי הוא לא למי לקבל את הטיפול, אבל לאנשי מקצוע שנחשפים אליו באופן קבוע.

כמו כן, 450 F הוא קיצוני חום למקום על השיער. זה נכון במיוחד מאז ברזל שטוח יש לעשות כמה עובר ביסודיות החותם בטיפול. 

אם אתה בהריון או סיעוד, אתה לא צריך טיפול קרטין.

לפני שתתחייב

אם אתה שוקל את הטיפול, לשאול מסביב לפני ביצוע פגישה בכל מקום. זה חיוני כי יש לך את הטיפול הזה נעשה בסלון מכובד על ידי איש מקצוע מנוסה מאוד בו.

קבל המלצות לבדוק את כל הסלון עצמך. גם אם החבר הכי אמין שלך אומר שהיא קיבלה את BKT הטוב ביותר אי פעם מן הסטייליסטית שלה, ללכת להתייעץ עם חמוש שאלות.

אם מעצב אופנה לא רוצה לענות על השאלות שלך, הוא פתאומי, או תופס גישה כי אתה מעז לחקור אותו, לעזוב ולחפש סלון אחר לטיפול קראטין שלך. זה השיער היקר שלך ואם אתה לא מודאג לגבי הבריאות שלה, למה שמישהו אחר יהיה?

No Replies to "האם טיפול קראטין התשובה לצרות שלך מיישר שיער?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    66 − = 59