מה חלבון טיפול האם השיער שלך צריך?

מה חלבון טיפול האם השיער שלך צריך?

טיפולים חלבונים הם חלק חיוני לשמירה על בריאות השיער השחור. הם מחזקים את השיער, מסייעים במניעת שבירה, תיקון נזק, ושחזור גמישות. טיפולים אלה מועילים במיוחד על tresses מטופלים כימית, כולל שיער צבעוני או רגוע.

כל טיפולי חלבון לא נוצרו שווים למרות. אתה רוצה להבטיח שאתה בוחר את האדם הנכון לפתח ולשמור על שיער בריא של השיער.

אם אתה חווה כמות קטנה של שבירה או אובדן של גמישות, אתה לא צריך את אותו סוג של טיפול בחלבון כי היתרונות מישהו שערו הוא נשבר בגושים גדולים.

היתרונות

מולקולות חלבונים מכילות חומצות אמינו והן חלק חיוני בגוף האדם. תשעים אחוז של השיער שלך מורכב חלבונים, רובם קרטין.

כאשר השיער נחשף לדברים כמו השמש, הרוח, המזהמים, החום והכימיקלים, החלבונים יכולים להישבר. אם השיער שלך הוא טיפול כימי עם צבע, relaxers, או straighteners או אם אתה משתמש בכלים מחוממים סטיילינג, השיער שלך הוא יותר רגישים נזק. נזק זה גורם לשיער לאבד את האלסטיות ולהיות יבש ופריך. עם הזמן, זה עלול לגרום לשבירה.

טיפולי חלבון נועדו ליצור מחסום מגן לשיער שלך. חלבונים נוספים לתפוס על זקיק השיער ולמלא כל חורים או פערים בתוך לציפורן.

התוצאה היא שיער חזק כי יש שכבה נוספת של הגנה מפני גורמים מזיקים. זה גם נראה ומרגיש בריא.

אבל זה רק פתרון זמני. זו הסיבה טיפולים חלבון קבוע מומלץ לנשים אפריקאיות אמריקאיות, אם כי חשוב גם לא לעלות לים. כאשר מזווג עם מיזוג עמוק, טיפולי חלבון יכול להיות חלק חשוב בשמירה או שחזור שיער בריא.

אמצעי זהירות

טיפולי חלבונים מסייעים בשמירה על חוזק חזק, אך יש להשתמש בהם במשורה. החומרים לחזק את השיער ולמלא פערים cuticle יכול גם לייבש אותו. Overdoing אותו על חלבון, במיוחד כאשר לא החלת לחות מספקת בצורה של רגיל, מיזוג עמוק - יכול להוביל שיער שביר.

אתה תמיד צריך לעקוב אחר טיפולים חלבונים עם מזגנים לחות, רצוי טיפול מיזוג עמוק.

כמו כן, חשוב מאוד לוודא שאתה משתמש טיפול מתאים לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות בקפידה. אתה לא רוצה להשתמש במוצר אינטנסיבי אם אתה רק מנסה לשמור על צבע שלך לטפל tresses. כל עוד אתה מקל על טיפול זה מתאים לצרכים שלך, אתה אמור להיות מסוגל לשמור על רעמה שלך בריא וחזק.

אור טיפולים חלבון

לטיפול שגרתי, חפשו שחזור טיפולים המכילים חלבון. רבים כוללים צורה כלשהי של המילה "קרטין". אלה מועילים עבור שיער רגוע או צבע שיער או כל השיער כי לא הגיע לנקודת שבירה, אבל יכול להשתמש דחיפה.

ניתן ליישם סוגים אלה של טיפולים פעמיים עד שלוש פעמים בחודש, אבל הם חייבים להיות מאוזנת עם מזגנים לחות כדי למנוע יובש שבירה.

יותר מדי חלבון יעזוב את השיער שלך מרגיש פריך ופריך.

עבור משטר טוב בבית כדי לשלוט שבירה, במיוחד אם אתה צבע, להירגע, texturize, או חום בסגנון השיער שלך על בסיס קבוע, נסה:

  • ApHogee קראטין 2 דק 'מבנית
  • Nexxus קרפיקס משקם חיזוק מרכך

חלופית או אחד הטיפולים האלה חלבון עם מרכך עמוק. אם השיער שלך באמת נשבר, להשתמש בטיפול לאחר כל שמפו עד השיער שלך יש יותר גמישות ואתה חווה פחות שבירה. ברגע זה מראה סימנים של שחזור, לחזור לטיפול כל כמה שבועות.

טיפול בחלבונים לפגיעה קשה

אם השיער שלך נשבר עקב נזק כימי חמור, תצטרך טיפול חלבון אינטנסיבי כדי להציל את מה שאתה יכול. זה יהיה כנראה דורשים ביקור סלון, שבו מעצב עשוי להזדקק להשתמש במוצר כמו ApHogee טיפול שלב שני חלבון.

עבור טיפולים חלבון בבית, לנסות מוצר כמו Nexxus Emergencee.

טיפולים אלה נועדו חָמוּר שְׁבִירָה. הם לא צריכים לשמש יותר מפעם אחת כל שישה עד שמונה שבועות. אל תתפתו לעשות את זה לעתים קרובות יותר, כי הם צפויים רק להזיק לשיער שלך יותר. עקוב אחר הטיפולים שלך על לוח שנה ולהיות סבלני. אתה צריך לראות שיפור מסוים עם תחזוקה נאותה.

כאשר נעשה שימוש נכון, טיפולים אינטנסיביים אלה יעצור את רוב שבירה. עם זאת, השיער שלך עדיין יכול להיות פגום מדי כדי לשמור.

זה יכול להיות מאוד קשה להתמודד עם העובדה שאתה צריך לחתוך גדול, אבל חשוב להיפטר נזק רב ככל האפשר בהקדם האפשרי. לא רק השיער שלך תראה טוב יותר, זה גם נותן לך התחלה חדשה. זה הזדמנות לשפר את הבריאות של רעמתך עם טיפול פרואקטיבי ואתה צפוי להיות מאושר עם זה בסופו של דבר.

No Replies to "מה חלבון טיפול האם השיער שלך צריך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 − = 38