תסרוקת טיפים לנשים גודל פלוס – insightyv.com

תסרוקת טיפים לנשים גודל פלוס

האם אישה בגודל פלוס יכולה ללבוש את אותה תסרוקת של אישה קטנה יותר? איפה אתה יכול למצוא מגזין עם תסרוקות עבור נשים בגודל פלוס? אלה הן שאלות גדולות, והם הביאו אותי לחשוב באמת לשים לב לסביבה שלי ומה זמין עבור נשים גודל פלוס. כפי שאני האגודל דרך מגזינים, לא הצלחתי למצוא כל הדגמים גודל פלוס … נקודה.

כמו כל תספורת, השיער צריך לקחת בחשבון את הצורה של הפנים של הלקוח ואת הכתפיים, כמו גם את אורך הצוואר שלהם.

כשאני רואה תספורת שאני חושב שזה לא מתאים, זה לא כי האדם לובש את זה לא בסדר, זה בגלל לחתוך פועלת נגד הצורה של הפנים, גובה האדם או הפרופורציות. לכן, כאשר עיצוב השיער של אישה בגודל פלוס, אין התספורות “מיוחד”, אבל סגנון זה מתאים עם רכות במקום הצורך וכוח באזורים הנכונים של הפנים.

למד מה צריך לקחת בחשבון בעת ​​חיתוך השיער של נשים בגודל פלוס. 

האם הצוואר קצר?

אם יש לך צוואר קצר, זה נחשב בדרך כלל מחמיא יותר ללבוש את השיער שלך יותר, לפחות על הכתפיים. שיער קצר יכול לשים על צוואר קצר יותר, בעוד שיער ארוך יותר להסוות אותו. כמובן, עצה זו היא רק עבור נשים מודאגות על צווארם. אם אתה רוצה שיער קצר ויש לך צוואר קצר, לכו על זה!

אבל עבור נשים עם צוואר קצר יותר, אשר מפחדים ללכת קצר, לנסות בוב ארוך עם שכבות רכות סביב הפנים.

טיפ נוסף הוא שמירה על אורך bob A-line, כך הגב הוא קצר יותר והחזית ארוכה יותר. זה מאפשר תנועה ולהראות יותר באזור הצוואר. אבל אתה לא רוצה ללכת דרמטי מדי, ללכת על זווית רכה.

לא לכל הנשים עם פנים עגולות יש צוואר קצר. זו הסיבה מדוע חשוב להבין כי לחתוך שלך צריך להיות מותאם אישית כדי להתאים את הפנים, הצוואר והכתפיים.

יש לי קורבס?

Pin-straight שיער מדגיש גוף מפותלת. זה כמו חץ שמכוון ישר לירכיים. אם יש לך עקומות שאתה אוהב, להתהדר בהם על ידי לבוש את השיער ישר. אם אתה מעדיף לאזן את הקימורים שלך, להוסיף עוד גוף לשיער שלך בצורה של גלים, תלתלים או מראה מיובש מיובש באוויר זה כל כך בסגנון היום. 

שיער ארוך, גלי, יפה כל כך ומאזן את הקימורים. 

לחפש תמונות של אחרים שנראים כמוך & יש מרקם שיער דומה

כדי להתחיל, להתחיל להסתכל התספורות שאתה אוהב על אדם בעל צורה פנים דומה לשלך. כאשר אתה מוצא את זה נראה במגזין או באינטרנט, לחתוך את התמונה או להוריד את התמונה ולהדפיס את זה.

צלם את התמונה החדשה של הסטייליסטית שלך בביקור הבא שלך. בעת ישיבה על הכיסא של הסטייליסטית שלך, לדון על התמונה עם מעצב שלך לפני שהם מתחילים לחתוך שלך. הסבר למה אתה אוהב את החתך. ודא שיש קווי דמיון בצורת הפנים והכתפיים עם התכונות שלך ולהיות בטוח שיש הסכמה כי תספורת ייראה באותה מידה כמו שאתה טוב כמו בתמונה. לבסוף, להיות מוכנים מכל הסיבות מדוע נראה לא יכול לעבוד גם לך כמו בתמונה.

No Replies to "תסרוקת טיפים לנשים גודל פלוס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.