כלור נזק לשים דמפר על השיער שלך הקיץ?

כלור נזק לשים דמפר על השיער שלך הקיץ?

כלור, לפחות מבחינת השיער שלך, הוא חיטוי כימי הוסיף מים בבריכות שחייה רבות. אם בעלי הבריכה לא להשתמש כלור, סביר להניח שאתה לא רוצה לשחות במים שורץ- slime, מלכתחילה. חשיפה קצרה, מדי פעם למים כלורי באמת לא יזיק השיער שלך. זה עלול לגרום לו להרגיש יבש במשך יום או יומיים, עם זאת.

חשיפה רגילה בריכות שחייה כלור יכול לגרום נזק משמעותי לשיער שלך.

חיטוי, באופן כללי, משמשים לשבור ולהסיר לכלוך, שמן, חיידקים. הקרקפת שלנו לייצר באופן טבעי שמן כדי להגן על השיער מפני נזק ללבוש יומי. החלקת השמן מהשיער בבריכה על בסיס קבוע עלולה לגרום ליובש, להגברת הנקבוביות, ובמקרים מסוימים נזק משמעותי למדי אם לא תנקוט צעדים למניעת ולטיפול בשיער שלך לחשיפה לכלור.

כלור יכול להפוך את השיער שלי ירוק?

אמנם כלור גז הוא צבע צהוב ירקרק, כלור לא הופך את השיער שלך ירוק, אן מארי Helmenstine, Ph.D., מסביר במאמר זה כי זה למעשה מתכות חמצון (נחושת) במים אשר נקשר חלבון ב את השיער ואת הפיק להפקיד צבע ירוק.

עכשיו, לפני שאתה הולך להרגיש רע עבור כלור עבור מקבל ראפ רע כל השנים האלה, כלור הוא לא לגמרי תמים. כפי שהוסבר לעיל, חשיפה קבועה לכלור עלולה לגרום לשיער יבש, נקבובי.

שיער יבש, נקבובי (במיוחד שיער כי כבר הבהיר כימית או מודגשת וסביר יותר להיפגע על ידי חשיפה כלור) סביר יותר לספוג כימיקלים שינוי צבע.

מי נמצא בסיכון לנזק כלור?

כל אחד אשר חושף באופן קבוע את השיער שלהם מים כלור נזק, אבל כמה סוגי שיער יפגע מהר או יותר.

אם השיער שלך עומד בקריטריונים הבאים, אתה רוצה לקחת טיפול נוסף כדי למנוע ולטפל נזק כלור:

 • צבע טיפול שיער: במיוחד אם השיער שלך הוא כימי קל או מודגש.
 • שיער מטופל כימית: מותקן או רגוע
 • שיער יבש
 • שיער דק או דק
 • שיער פגום בעבר

כיצד למנוע נזק כלור - -

אתה יכול לעשות כמה דברים מיד לפני ואחרי שאתה מכה את הבריכה כדי למנוע כלור מפגיעה מנעולים יפה שלך.

 • רווי את השיער שלך עם מים. לפני שאתם נכנסים לבריכה, שוטפים את השיער במי ברז נקיים כדי להרטיט את השיער. האם אי פעם הבחנת כי ספוג רק לספוג כל כך הרבה מים, ופעם זה מלא את המים פשוט בורח? השיער שלך דומה לספוג. אם אתה רווי את השיער שלך עם מי ברז נקיים, השיער שלך יהיה פחות סביר לספוג כמה של מים כלור בבריכה.
 • השתמש שווי לשחות. אם אתה עושה הרבה שחייה או מודאגים לגבי נזק, כובע לשחות יכול לעשות עולם של הבדל. נסה את הכובע לשחות סיליקון כפי שהוא קל, לנשימה, ולא לסבול את השיער. ספידו עושה אחד גדול שמגיע במגוון צבעים. קנה על Amazon.com.
 • שטפו, שטפו, שטפו. לאחר היציאה הבריכה, שטיפה נקייה טובה במקלחת יתחיל את תהליך הסרת הכלור מן השיער שלך. למעשה, זה רעיון טוב לשטוף את השיער שלך לעתים קרובות עם מים נקיים בזמן שחייה כדי לשמור על שטיפת כלור וכימיקלים.
 • שַׁמפּוֹ. חפיפת השיער מיד לאחר החשיפה לכלור היא הדרך הטובה ביותר להסיר את עיקר הכלור ולעצור את הנזק שהוא עלול לגרום לשיער שלך. כמה שמפו עשויים במיוחד כדי לעזור להסיר כלור והם רעיון נהדר עבור שחיינים קבועים. UltraSwim כלור להסרת שמפו הוא אופציה נהדרת לשימוש יומיומי. קנה על Amazon.com.
 • עבור הילדים, שמלות הפיות המציל הבהיר מומלץ כי זה עדין מספיק כדי להשתמש יומי. זה גם אופציה נהדרת למבוגרים עם שיער צבעוני. קנה על Amazon.com. 
 • מאזן לחות / חלבון. חשוב בדיוק כמו הסרת כלור, אתה צריך להחליף את הלחות והחלבונים כי רצועות כלור מן השיער שלך בהקדם האפשרי. חשוב לשים את השיער שלך טוב אחרי שמפו, ואני ממליץ בחום על מרכך חלבון, כדי להרגיע את השיער היבש, הפרחוני ולמנוע קצוות מפוצלים. צ 'י קרטין ערפל הוא אחד האהוב עלי לעזוב- in חלבונים כי זה מחזק שיער פגום משאיר אותו נראה בריא ומבריק. קנה על Amazon.com.

  כיצד לתקן כלור נזק

  אם כלור פגום השיער שלך, אתה תדע את זה. כלור פגום השיער יבש מאוד, מקורזל (במיוחד בקצוות), מולבן, ולעתים קרובות מרגיש קצת כמו קש. זה מסובך ו mats בקלות. טיפים אלה יכולים לעזור לך להחיות את השיער כלור פגום:

  • לדבר עם hairstylist שלך. אם כבר יש לך נזק חמור כלור, ללכת מקצוען. יש לה להעריך את הנזק של השיער שלך ולהמליץ ​​על מוצרים או טיפולים כדי לעזור, לכל הפחות, לקבל תספורת כדי להסיר את הקצוות שסביר להניח סובלים את הנזק ביותר. לאחר השיער שלך פגום יותר, תיקון הוא מתוך השאלה תספורת היא התקווה היחידה שלך עבור שיער רך, מבריק שוב.
  • להבהיר את השיער. אם כלור פגום בשיער שלך, סביר להניח כי הוא גם בונים את השיער שלך ולגרום לו להרגיש גרוע יותר ממה שהוא. נסה שמפו מבהיר, או לנסות סופר מבהיר את השיער שלך עם זה מהיר בבית אפייה טריק סודה. סיידר חומץ תפוחים הוא גם אופציה נהדרת עבור הסרת כלור הצטברות.
  • בדוק את הקרקפת. כלור הוא לא רק ייבוש לפיר השיער שלך, אבל יכול גם לגרום ייבוש הקרקפת שלך. אם הקרקפת שלך יבש מאוד השיער שלך פגום, אני מאוד ממליץ לתת מוצרים Nioxin לנסות לתקן נזק, לחדש לחות, וכן להחזיר את הקרקפת למצב בריאותי ביותר שלה (גם אם השיער שלך הוא לא דילול).
  • השתמש בטיפול חלבונים רגיל. Replenishing החלבון בשיער שלך כי כבר חשוף על ידי כלור יעזור לתקן ולבנות מחדש את כוחו של השיער.
  • עמוק השיער שלך השיער. בעוד מרכך יומי קבוע הוא חייב, אם השיער שלך פגום על ידי כלור תצטרך טיפול שבועי או דו שבועי מיזוג עמוק לאטום לחות להחליק את הקצוות מפוצלים frizzy. שמן קוקוס הוא עוד מתנה משמים לתיקון שיער פגום הנגרם על ידי כלור.
  • להיות סבלני מאוד. בזמן שאתה עובד כדי לתקן את השיער פגום, להיות סבלני. זה לוקח זמן לשיער פגום שלך להקפיץ בחזרה לחיים. בינתיים, נסה את הטריקים האלה כדי לחפש שיער בריא יותר, עכשיו.

   No Replies to "כלור נזק לשים דמפר על השיער שלך הקיץ?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =