קוצצים גדולים לשיער טבעי: מה הם היתרונות והחסרונות?

קוצצים גדולים לשיער טבעי: מה הם היתרונות והחסרונות?

ברגע שאתה עושה את ההחלטה להפסיק מבחינה כימית לשנות את השיער שלך, אתה צריך להחליט איך אתה הולך על זה.

האם תעבור לשיער טבעי? תהליך זה יכול להימשך בין שבועות לחודשים, תלוי באורך השיער ובאיזו מהירות הוא גדל. או, תוכלו לבחור את המסלול המהיר וללכת עם מה שמכונה "קוצצים גדולים"?

ישנם יתרונות וחסרונות לחתוך את כל השיער בבת אחת.

לפני קבלת ההחלטה שלך, כדי להיות בטוח לשקול היטב את שתי האפשרויות ולדעת למה לצפות מקצוץ גדול.

Pro: מרקם אחד

כאשר אתה חותך את כל chemically שלך ceredened tresses, יש לך מיד רק מרקם אחד להתמודד עם. זה יכול להיות קצר, אבל זה מבטל הרבה טרחה.

מעבר נשים לעיתים קרובות קשה לעבוד עם שני מרקמים שונים, במיוחד אם הם שונים במידה ניכרת. אתה יכול לבלות שעות על "יום הרחצה שלך" כל כמה שבועות כביסה, מיזוג, סגנון השיער שלך. זה משהו שאתה צריך לתכנן ולהקצות את הזמן. אתה יכול גם להוציא כמות משמעותית של כסף מנסה למצוא את המוצרים הנכונים עבור שני מרקמים.

קוצצים גדולים מבטל את כל זה כי יש לך רק מרקם אחד לסגנון. זה לא יכול להיות מה שאתה מצפה, אבל זה שלך. לפי המוצרים ואת טכניקות סטיילינג אתה משתמש, תקבל תוצאות אחידה עם 100 אחוז טבעי שלך רעמה.

זה גם זמן נהדר להכיר את המרקם הטבעי שלך. תלמד מה התבנית תלתל הטבעי שלך יש הבנה טובה יותר של איך לטפל בזה כבר מההתחלה. זה קצת ידע וניסיון יכול להיות מאוד מועיל בעתיד כמו השיער הטבעי שלך גדל.

Pro: טיפול קל זמן שומר

קיצורי דרך סופר הם תחזוקה נמוכה מאוד וקל לטיפול.

במקרים רבים, את שגרת סטיילינג יהיה לחתוך עד דקות בלבד. החל את המוצרים לבחירה שלך, מברשת, מסרק, או לבחור את השיער שלך ואתה טוב ללכת. אתה יכול גם spritz שלך 'לעשות עם מים אם זה עוזר מחלקת סטיילינג.

ייתכן שיהיה עליך למצוא מוצרים חדשים עבור grooming, כגון מים מבוססי ג'לים ומוס. חשוב גם להיות מוכנים לשיער יבש יותר ממה שאתה רגיל. עם זאת, שמפו ומיזוג צריך להיות גם מהיר ופשוט לאחר לחסל את כל סירוק ו disangling.

Pro: אין מזג אוויר דאגות

כמה פעמים היית צריך לרוץ בשביל כיסוי כשהתחיל לרדת גשם כדי להגן על השיער הרגוע או הלחוץ שלך? האם יש לכם אוסף של כובעי גשם מפלסטיק, מטריות ומעילי גשם? ברגע שאתה עושה את החיתוך הגדול, אתה עלול למצוא את עצמך "לשיר" בגשם "כי המים לא יהרוס את הסגנון שלך.

זה יכול להיות מאוד משחרר. בנוסף לא לדאוג עוד על תחזית מזג האוויר ליום, אתה יכול להרגיש חופשי לשחות בכל עת שתרצה כי שלך 'לא יסבול כאשר הוא נעשה רטוב.

Con: לא אוהב עבור שיער קצר

לא כל אישה אוהבת איך היא נראית עם שיער קצר. יש נשים שמרגישות שהראש שלהן גדול מדי או לא הצורה ה"מושלמת "לגזום קצר כזה.

נשים אחרות פשוט מעדיפות איך הם נראים עם שיער ארוך.

זה עניין של העדפה, ואם אתה אוהב שיער ארוך, יש מעט מאוד אנשים יוכלו להגיד לך לשנות את דעתך. אם אתה שונא שיער קצר, קוצצים גדולים לא יכול להיות האפשרות הטובה ביותר אם בסופו של דבר להיות מרוצה עם המראה שלך.

Con: אפשרויות סגנון מעטים

החיתוך הגדול הוא הלם כי השיער שלך יהיה לחתוך כל כך קצר. זה גם לא משאיר אותך עם הרבה אפשרויות כשמדובר סטיילינג.

לאחר מספר חודשים, האפשרויות שלך יגדל כמו השיער שלך יש קצת צמיחה חדשה. בהתחלה, אם כי, אפריקאי weeny יהיה הבחירה היחידה שלך. עבור נשים שאוהבות להחליף את התסרוקות שלהם כמעט כל יום, חוסר זה של צדדיות עשוי להרגיש מרגיז ומשעמם.

אתה יכול, עם זאת, לבחור לשנות את הדברים עם פאות מעת לעת. זה גם זמן טוב להתנסות עם איפור, עגילים המושכים את העין, ולשחק עם headbands וצעיפים אם נמאס לך להסתכל באותו סגנון יום אחר יום.

קון: גישה שלילית מאחרים

זה השיער שלך, נכון? למרבה הצער, כמו כמה נשים שיש להם קצוץ גדול לגלות, לכולם יש דעה על זה. זה יכול להיות ההורים שלך, אחרים, אחים ואחיות, אפילו זרים ברחוב!

נשים רבות שחתכו את השיער קצר במיוחד יעמדו כמה negativity ממישהו בחייהם. הטריק כדי לעבור את זה היא להישאר חזקה ובטוחה את ההחלטה. בסוף היום, זה J השיער שלך ואף אחד אחר. ובכל זאת, אם אתה צריך לתרגל את התגובות שלך במקרה שאתה תופס כל ויברציות שליליות, נסה לעשות זאת מול המראה או בסיוע של חבר אוהד.

שוקל את האפשרויות שלך

לפני ביצוע מינוי בסלון שלך או להגיע עבור המזמרה את עצמך, בזהירות לשקול את היתרונות והחסרונות של החלטה כזו גדולה. קוצצים גדולים הוא שינוי משמעותי אחד אתה צריך להיות מוכן.

כמה נשים מופתעות לטובה לגלות כי הם אוהבים את החתך החדש שלהם. הם עשויים גם להעריך את היבט לשטוף- and-go כי גילוח דקות את שגרת הטיפוח היומי שלהם. אחרים עשויים למצוא את תשומת הלב השלילית של אלה הקרובים להם מייאש. יש גם את האפשרות של רגשות פנימיים שליליים כמו חרטה או עצב.

בכל דרך שתבחר כאשר אתה מחליט להפסיק את השיער שלך, זה צריך להיות הדרך המתאימה לך, את אורח החיים שלך, ואת בריאות השיער שלך. אם אתה בטוח בהחלטה שלך, אתה תהיה יפה כמו תמיד.

No Replies to "קוצצים גדולים לשיער טבעי: מה הם היתרונות והחסרונות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    57 + = 59