כיצד להרגיע את השיער בבית? בצע את הטיפים לקבלת התוצאות הטובות ביותר

כמה נשים אוהב לבקר את מספרה לעתים קרובות ככל האפשר, בעוד שאחרים רק ללכת בהזדמנויות מיוחדות. ייתכן שאתה מנסה לחסוך כסף על טיפוח השיער, כך ביקורים קבועים הם מחוץ לתקציב. איך השיער שלך רגוע יכול להיות עלות אוסרני אם אתה מסתכל כדי לקצץ בעלויות - שירותים מקצועיים לעתים קרובות להתחיל סביב 75 $ ולעלות משם, במיוחד אם השיער שלך הוא ארוך מאוד ו / או שאתה גם מקבל לחתוך או לקצץ ב אותו זמן. 

ב-מרגיעים בבית בהחלט יכול לחסוך לך כסף, אבל לא לסכן את הקרקפת ואת בריאות השיער על ידי ביצוע טעויות. מעל הכל, הקפד להקדיש זמן מספיק עבור תהליך מרגיע / touchup. ריצה דרך יישום כימי יכול להוביל לאסון.

10 טיפים אלה נועדו לעזור לך להשיג תוצאות טובות אם התקציב שלך פשוט לא עד מרפא סלון.

לעולם לא apply a relaxer to freshly washed hair.

פיליפ ריגארד / בנק התמונות / גטי אימג '

אל תחליט להירגע ברגע האחרון, במיוחד אם אתה פשוט shampooed את השיער. אם אתה יודע שאתה בשל מרגיע, להימנע טיהור (זה כולל שיתוף כביסה) במשך כ 7-10 ימים לפני החלת כימיקלים. אתה צריך גם להימנע מגרד את הקרקפת או מגרף על זה עם מסרק. כל גירוי קל יכול לגרום לשריפה חשש פעם מוחל.

02
מתוך 10

יש את כל האספקה ​​על היד

רוב ערכות הביתה מרגיע לספר לך אילו ציוד תצטרך, ועוד הרבה מה נדרש מגיע ממש בתיבה. תסתכל טוב על רשימת האספקה ​​שלך ויש לי הכל בהישג יד. הזמן שיש מגבת ישנה על היד כדי לנגב את כל נשפך לא לאחר נשפך. תוכלו לחסוך זמן יקר על ידי צורך את כל הצרכים בקרבת מקום לפני שתתחיל את התהליך.

No Replies to "כיצד להרגיע את השיער בבית? בצע את הטיפים לקבלת התוצאות הטובות ביותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 − 37 =