אתה צריך לקבל טיפול בשיער קראטין?

אתה צריך לקבל טיפול בשיער קראטין?

טיפולי שיער קראטין (הידוע גם בשם טיפולי שיער ברזילאי) להחליק וליישר שיער גלי או מתולתל. הם פופולריים מאוד, אבל טיפולים אלה מסתמכים על פורמלדהיד (ידוע מסרטנים כאשר בשאיפה), הם גם שנויים במחלוקת.

איך זה עובד

קראטין הוא חלבון שנמצא באופן טבעי בשיער. זה לא, עם זאת, אחראי לאילוף frizz כי טיפול זה מפורסם. כי העבודה מסתמכת על פורמלדהיד נמצא הנוסחה.

זה נועל את שרשראות של חלבונים קראטין לתוך קו ישר, אשר משאיר את השיער שלך נחמד ישר לאחר הטיפול הושלם.

במהלך הטיפול, סטייליסטית תחיל מוצר קרטין על השיער שלך בזמן שהיא נזהרת בזהירות מקבל על הקרקפת שלך. המוצר נשאר בשיער כפי שהוא יבש מיובש ואז מגוהץ שטוח.

ישנן גרסאות רבות זמינות סלונים וחלק מכילים פורמלדהיד יותר מאחרים, בעוד כמה טיפולים חדשים מכילים חלופות מזיקות פחות. מאז פורמלין הוא גז, הוא מסוכן ביותר כאשר הוא נכנס לאוויר הוא בשאיפה. מסיבה זו, כמה סטייליסטים ללבוש מסכות כפי שהם עושים את הטיפול והם עשויים ללבוש אחד, יותר מדי. הטיפולים נעשים בדרך כלל במקום עם אוורור נוסף גם כן.

הטיפולים בדרך כלל לקחת שעתיים או יותר, בהתאם אורך ועובי השיער שלך.

לאחר מכן, ייתכן שלא תוכל לשטוף את השיער שלך עד שלושה או ארבעה ימים.

מוצרים שונים ישתנו, כדי להיות בטוח לשאול את מעצב אופנה כמה זמן אתה צריך לחכות לפני שמפו.

זה מאוד חשוב לך לעבור שמפו ללא סולפט ולמנוע תרסיסים שנועדו ליצור גלי החופים גם כן. כל דבר המכיל סולפט או מלח יכול לנטרל את המראה ללא פריז הטיפול מספק לקצר את החיים של השפלת ההשפעות.

המועמדים הטובים ביותר /

שלא כמו כמה טיפולים מיישרים שיער, טיפולים קראטין ניתן לעשות על שיער צבע טיפול. הם עובדים היטב על אנשים (גברים מקבלים גם אותם) עם שיער מתולתל מתולתל. אם אתה עייף של לחימה frizz, אתה אוהב את התוצאות של טיפולים קראטין - הם אפילו להיפטר frizz במזג אוויר לח או גשם.

אתה לא צריך לקבל טיפול המכיל פורמלדהיד אם אתה בהריון או אפילו רק מנסה ללדת תינוק. ה- CDC קובע כי שאיפת הגז עלולה לגרום לבעיות פוריות, כולל הפלה.

כמו כן, לא מומלץ לקבל טיפולים אלה יותר משתיים או שלוש פעמים בשנה. אם אתה הולך לעתים קרובות יותר, תוכל לסכן את בריאות השיער שלך כי זה עלול להיות שביר לשבור בקלות.

העלות

עלות הטיפול בקראטין משתנה מעיר לעיר. זה תלוי הרבה על poshness של סלון (high-end salons תשלום נוסף), אבל הם בדרך כלל נע בין $ 300 ל $ 800.

בעת בחירת סלון, המחיר לא צריך להיות השיקול היחיד שלך. המומחיות של הסטייליסטית היא חיונית להשגת תוצאות מצוינות והגנה על הבריאות שלך. שאל שאלות ולקבל המלצות באזור שלך כדי למצוא מישהו שיש לו הרבה ניסיון והוא מיומן בתהליך.

שיער ישר לחודשים

הטיפול בדרך כלל נמשך בערך חודשיים עד שלושה חודשים, או קצת יותר. ואתה לא צריך לצפות את השיער ישר סיכה אתה מקבל עם היישור יישור הטיפול.

תצטרך לייבש יבש או שטוח ברזל השיער שלך כדי לקבל את זה ישר באמת, או שאתה יכול לתת לו להתייבש באוויר לתוך גלים רכים. עם זאת, זמן ייבוש שלך מכה יהיה לחתוך על ידי כ 40 עד 60 אחוזים הודות לטיפול זה.

טיפול בקראטין לעומת יישור שיער ברזילאי

חזרה בתחילת שנות ה -2000, זמזום התחיל סביב ניו יורק על שיער ברזילאי מיישר. זה היה הדבר החם מברזיל, ונשים עם שיער מתולתל אהבו אותו אפילו יותר מהטיפולים היפניים הקבועים יותר.

הברזילאי הבטיח שיער מבריק ומבריק ששמר על חלק מכמותו. בנוסף, זה עבד על שיער צבע טיפול נמשך חודשיים עד שלושה.

התהליך היפני השאיר לך שיער חלקלק במשך כחצי שנה עד שהשיער המתולתל שלך חזר אליו.

במשך כמה שנים, טיפולים הברזילאי היו אלה כדי לקבל אם היה לך שיער גלי או מתולתל כי אתה רוצה להחליק או ליישר. מותגים פופולריים כללו טיפול קראטין ברזילאי, Blowout הברזילאי, ואת השיער הברזילאי יישור. המילה "ברזילאי" היה המונח שמכר אותו.

ואז המילה ירדה על כמויות של פורמלדהיד למצוא מוצרים אלה. המפלסים היו גבוהים עד כדי כך שזה היה מסוכן, במיוחד עבור הקוסמטיקאים שעבדו סביב הכימיקלים כל היום.

אז מה קרה? מותגים שינו את טקטיקות השיווק שלהם. במקום לחבר את הקטע "הברזילאי", הם החלו לקדם את חלק הקראטין של הנוסחה. אחרי הכל, טיפולים אלה כל מכילים הרבה קרטין, אשר באופן טבעי חלק שיער בריא. כל הניסוחים על פורמלדהיד להיעלם והם ירדו עם זה כי ה- FDA וסוכנויות אחרות לא להסדיר טיפולי סלון בארה"ב..

חששות בטיחות

השאלה האמיתית היא האם הטיפולים האלה בטוחים או לא, וזה עומד לדיון. נשים רבות לקבל את טיפולי קראטין כמה פעמים בשנה ואין לי בעיות ידועות. הם מרגישים שהתוצאות שוות את הסיכון.

אם אתה מעדיף לנסות טיפול, הקפד לעשות את זה נעשה על ידי מישהו המתמחה בטיפולי קראטין. אם הסטייליסטית שלך משתמשת ברזל שטוח זה חם מדי, למשל, היא עלולה להזיק לשיער שלך. ואתה רוצה מישהו שיודע בדיוק מה המוצר משתמש בסלון.

כמה מותגי קרטין משווקים את עצמם כ"פורמלדהיד חופשי ", אם כי הבדיקות הוכיחו כי מספר אלה מכילים כמות מסוימת של רעלן. לקבלת טיפול קראטין מסורתי לעבוד, כמה פורמלדהיד יהיה במוצר. כמה זה מה שחשוב. מעצב כנה ומנוסה יידע כמה פורמלדהיד נמצא בטיפול בו.

מומחים מסכימים כי הסכנה העיקרית היא לא אלה מקבלים את הטיפול, אלא לאלה שנותנים את הטיפול. כמה קוסמטיקאים לעבוד עם גזים רעילים פוטנציאליים מספר פעמים בשבוע.

מה ההשפעות פורמלדהיד יהיה עליהם עדיין לא ידוע.

100% פורמלדהיד ללא חלופות

כפי שצוין בקֶסֶם, יש כיום חלופות פורמלדהיד בטיפולים קראטין. אלה מציעים את אותו מרקם חלקה, אבל השיער נעול במקומו עם חומצה glyoxylic. שאל את מעצב אופנה אם יש לה את האפשרות של שימוש המותגים כמו Goldwell Kerasilk או Trissola Solo, אשר 100 אחוז פורמלדהיד חינם.

אופציית סלון נוספת היא קומפלקס קראטין. החברה מציעה כמה נוסחאות שונות, החל טיפול החלקה קלאסי אחד עבור שיער שביר. אלה נועדו למעשה לתקן שיער פגום, לא ליישר אותו. עם זאת, זה לבד יכול לעזור לאלף את frizz ללא עלות או סיכונים הכרוכים ליישר.

ישנם גם טיפולים ביתיים המבוססים על קרטין שיכולים לספק את אותן תוצאות. בדרך כלל, כל החלופות הללו לא יחזיקו מעמד כל עוד נוסחאות המכילות פורמלדהיד.

מקורות:

מרכזים לבקרת מחלות ומניעתן. בריאות פוריות במקום העבודה: פורמלדהיד. 2017.

קבוצת עבודה סביבתית. מותגים הסתר פורמלדהיד. 2011.

No Replies to "אתה צריך לקבל טיפול בשיער קראטין?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 − 11 =