חבר'ה: כמה פעמים אתה צריך לקבל תספורת? | insightyv.com

חבר’ה: כמה פעמים אתה צריך לקבל תספורת?

חבר'ה: כמה פעמים אתה צריך לקבל תספורת?

זה נראה כמו לפחות פעמיים או שלוש ביום, יש לי לקוח שישאל, “כמה פעמים אני צריך להסתפר?” ובכן, כאדם שמתפרנס מאנשים שמקבלים תספורות, אני חושב שאתה צריך לקבל את התספורת שלך לעתים קרובות ככל שאתה יכול להרשות לעצמך. שבועי, אולי? ברצינות, כמה פעמים אתה צריך לקבל את התספורת תלויה במספר גורמים, כולל התקציב שלך, אורך שיער, תסרוקת. אתה כמעט תמיד נראה טוב יותר (ולהרגיש טוב יותר) לאחר תספורת טרי.

זו הרגשה נהדרת, לא? לשם כך, אתה צריך לקבל את התספורת לעתים קרובות ככל שאתה יכול להרשות לעצמך, בתוך סיבה. הנה כמה פעמים אתה צריך לקבל את התספורת.

ככלל, אורך השיער שלך הוא הגורם העיקרי אשר יקבע כמה פעמים תצטרך לקבל תספורת כדי לשמור על הסגנון שלך. קצר יותר את התספורת, לעתים קרובות יותר תצטרך ראש הספר שלך או מעצב אופנה (אלא אם כן אתה מזמזם את הראש בבית).

שיער בדרך כלל גדל בקצב של חצי אינץ ‘לחודש (לתת או לקחת קצת תלוי הבחור). הנה למה אתה צריך לקבל את התספורת לעתים קרובות יותר כאשר הוא קצר יותר – כאשר זה קצר זה לא לוקח הרבה צמיחה עבור הסגנון להתחיל להיראות מבולגן. לדוגמה, אם אתה לובש קלאסי להתחדד (למשל, # 1 להב), בתוך שבוע או משהו כזה, החלק הקצר ביותר של השיער שלך הוא כפול זמן כפי שהוא היה ישר לאחר יש לך לחתוך. בשלב זה, קווי המתאר אינם נקיים יותר והתספורת לא נראית חדה.

על הצד השני, אם השיער שלך ארוך, אומרים שמונה או תשעה סנטימטרים, אתה באמת לא תוכל להגיד הרבה הבדל אחרי חודש של צמיחה.

אני חושבת שהחבר’ה הכי טובים לא ממש נראים כאילו היו להם תספורת חדשה, אלא אם כן הם החליפו את התספורת שלהם (מה שאני ממליץ לעשות לפחות פעם בשנה).

 אז כמה פעמים, בדיוק, אתה צריך להיות כותרת הספר? הנה כלל האצבע שלי: עבור כל סגנון שבו החלק הקצר ביותר של השיער שלך הוא פחות מחצי אינץ ‘, ללכת לתספורת לפחות כל שבועיים (שבועי, אם אתה יכול להרשות לעצמך את זה). כל דבר מעל סנטימטר, להוסיף שבוע עבור כל סנטימטר אורך. אם השיער שלך הוא באורך של ארבעה סנטימטרים, קח תספורת חודשית, אם החלק הקצר ביותר של השיער שלך הוא באורך שמונה סנטימטרים, ראש לספר כל שמונה שבועות.

כאשר אתה הולך על התספורת שלך, אם אתה צריך לקבל תספורת מלאה blown או רק אור לקצץ באמת תלוי בסגנון שלך וכמה השיער גדל. יש לי לקוח שמגיע כל שבועיים כדי לשמור על הקצב הקלאסי שלו. במהלך ביקורו באמצע החודש, אנחנו פשוט לקצץ את השיער שלו על ידי ניקוי פאות לחיים, מחודדת את הצדדים ואת הגב מעט, חיתוך כל דבר במקום. אנחנו עושים את trims לגמרי יבש ואני לגבות אותו חצי שיעור רגיל עבור תספורת (לקצץ לוקח חצי מהזמן). בביקור החודשי שלו, אנחנו חותכים הכל ומתרחצים ומספקים את שערו. בגלל השגרה שלו, הוא אף פעם לא נראה כאילו הוא פשוט יצא מהמספרה והוא תמיד נראה נהדר. עבור חלק מהלקוחות שלי עם שיער ארוך לחכות ארבעה עד שישה שבועות, אני בדרך כלל לעשות תספורת שלמה בכל פעם.

בגלל השיער שלהם יותר, הם גם בדרך כלל לא נראה כאילו הם היו תספורת טרי. אם אתה מוכשר למדי, אתה יכול כנראה לשמור כמה ביקורים על ידי זמירה הצוואר שלך ושמירה על פאות לחיים שלך בבית.

אלה הן רק כמה הנחיות כלליות על כמה פעמים אתה צריך להיות מקבל את התספורת. שוב, אני חושב שאתה צריך לקבל תספורת לעתים קרובות ככל התקציב שלך יאפשר ובוודאי לפני התספורת גדלה עד כדי כך שזה נראה מוזנח. אני גם ממליץ להזמין פגישה חוזרת עם הספר שלך או מעצב אופנה דבק ללוח הזמנים, כך שתמיד תיראה טרי. שמירה על מינוי חוזר גם מבטלת את הטרחה של מנסה למצוא פגישה (ואולי צריך לחכות יותר מהנדרש) בכל פעם שאתה צריך תספורת.

No Replies to "חבר'ה: כמה פעמים אתה צריך לקבל תספורת?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    51 + = 56