האם כל מרגיע טבעי קיים עבור שיער שחור? לא באמת | insightyv.com

האם כל מרגיע טבעי קיים עבור שיער שחור? לא באמת

האם כל מרגיע טבעי קיים עבור שיער שחור? לא באמת

אולי אתה זוכר פרסומות אלה ריו מ 1990, שבו הדוברים touted זה 100% מרגיע טבעי זה היה כל כך בטוח, אתה באמת יכול לאכול את זה. אם אתה זוכר את זה, אולי אתה זוכר גם את המחלוקת שהתעוררה כאשר נשים שהשתמשו במוצר זה טען כי זה הפך את השיער שלהם ירוק ו / או גרם לו לנשור. ובכל זאת, אנשים מחפשים את זה מרגיע טבעי לחלוטין. האם זה באמת קיים?

האם יש כל שיער טבעי relaxer עבור שיער שחור?

התשובה הקצרה היא לא. אין מוצר לגמרי ללא כימיקלים זה יהיה לִצְמִיתוּת ליישר שיער מרקם מאוד. הסיבה המסורתית, lye מבוססי מרגיע עדיין בסביבה כי אין תחליף מתאים אם אתה רוצה ליישר tresses ללא החזרה על הסימן הראשון של לחות.

עם זה מהדרך, מה לגבי מוצרים כמו רירר קוקוס קרם טבעי או לשטוף וללבוש מרגיע? כאשר מתמודדים עם מוצרים כאלה, המילה “רגוע” יכול לבלבל אנשים רבים, כי מה אתה חושב על כאשר אתה חושב על מרגיע? אם יש לך ניסיון עם תהליך כימי, אתה יודע שזה לצמיתות מיישר את קינקות תלתלים מתוך שיער מרקם מאוד. ההשפעות הסופי תלוי במרקם הטבעי המקורי וכמה זמן אתה משאיר את מרגיע ב.

מה “טבעי” מרגיעים באמת

מוצרים הטוענים כי הם מרגיעים טבעיים הם לעתים קרובות מעט יותר מאשר לחות גבוהה מזגנים.

לאחר שהוחלו על השיער, הם יכולים לעשות את תלתלים נראה רגוע יותר פשוט בגלל צמות צמא להגיב בחיוב לחות. שקילת הרעמה שלך עם כמויות גדולות של שמן ו / או שומן תגרום לו תראה שונה, אבל זה לא ממש רגוע בכל צורה קבועה. בנוסף, מוצרים טבעיים רבים כביכול דורשים חום סטייל באופן מלא ליישר את השיער.

בשמפו, המרקם צפוי לחזור למצב הקודם שלו.

אם אתה רוצה שיער ישר או שיער זה לא דורש מידה רבה של חום כדי ליישר, תצטרך להסתמך על מסורתיים או לא- lye מרגיעה לעת עתה. אם אתה רוצה לקחת את הצעד ולנסות מרגיע טבעי, להיות בטוח ולקרוא את רשימת החומרים ביסודיות אם אתה יכול אפילו למצוא את זה. במקרים רבים, מוצרים אלה אינם נטולי כימיקלים, דבר המנוגד לתווית “הטבעית” שלו. אתה לא רוצה בסופו של דבר עם תוצאה כמו ריו כי אתה לא יודע מה אתה שם על השיער שלך!

זה יום של גיל מוצרים טבעיים נכנס משלהם, זה עדיין חכם להיות צרכן משכיל. יישור מנעולים מתולתל דורש לשבור את הקשרים הכימיים של פיר השיער, וזה יכול להיות רק מושגת באופן קבוע עם כימיקלים. אם תבחר להשתמש במוצר בטענה להיות מרגיע טבעי, להיות מודע לכך התוצאות שלך לא יהיה קרוב מה שאתה מקבל מ רגוע רגוע.

No Replies to "האם כל מרגיע טבעי קיים עבור שיער שחור? לא באמת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 2