חיל הים תספורת שיער פנים וסטנדרטים | insightyv.com

חיל הים תספורת שיער פנים וסטנדרטים

חיל הים תספורת שיער פנים וסטנדרטים

תקנים של חיל הנחתים של חיל הים דורשים כי השיער יהיה שווה באופן שווה מאורך אפס על קו השיער ללא מתאר או הקצוות. שיער לא יכול להיות מעל שלושה סנטימטרים באורך או להיות מנוסח באופן שכל השיער בולט הקרקפת יותר משני סנטימטרים. השיער חייב להיות מנוסח כך שהוא לא בולט מתחת כובע ראש שחוקים כראוי בצורה מכוערת.

פיאות לחיים לא יכול להיות כל כך הרבה זמן כדי להאריך בעבר את פתח העליון של האוזן ולא יכול להיות בצורת כדי להתלקח או להגיע לנקודה.

אורך השיער של הצרבת לא יעלה על 1/8 אינץ ‘.

נחתים זכר אינם נדרשים לקבל שיער גזוז על הקרקפת בכל רחבי הראש, למעט כאשר הוא עובר אימונים טירון. גבר ים יכול לגלח את כל הראש.

סגנונות אסורים

כל חריגים או אופנתי תספורות או סגנונות אסורים כפי שהם לגרוע אחידות צוות. השיער חייב להתאים את הצורה הטבעית של הראש ללא צמות או קוצים. מוהאקס, דמעות, פרשני פרסה אשר משאירים אזורים קירחים גדולים על הראש. צריבה או עיצובים אסורים. אין צבעי שיער לא טבעיים מותר. אם צבע השיער משמש, השיער חייב להשלים את העור.

שיער פנים יפני

פני הים חייבים להיות מגולחים למשעי. יוצא מכלל זה הוא כי שפם עשוי להיות משוחק. השפם לא יכול להאריך מעבר לפינות הפה ואורכו לא יעלה על 1/2 אינץ ‘.

הנפוצים ביותר חיל הים תספורת

הבחירה הנפוצה בתספורת, אכן הסגנון החתימתי של מרין, היא התספורת המסורתית הגבוהה והמצומצמת שבה השיער מגולח נקי בצדדים וחוזר עד לנקודה שבה הראש מתחיל להסתובב למעלה..

החלק העליון של הראש הוא לחתוך בדרך כלל קליפר קצר ומשוחק כדי להתאים את הצורה של הראש.

No Replies to "חיל הים תספורת שיער פנים וסטנדרטים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 7