כמה פעמים אתה באמת צריך לקבל תספורת?

כמה פעמים אתה באמת צריך לקבל תספורת?

לדעת כמה פעמים לחתוך את השיער יש הרבה מה לעשות עם שערות השיער שלך ואת התהליכים הכימיים אתה שם את השיער שלך על בסיס קבוע. מדריך זה אמור לעזור לך להגדיר את לוח הזמנים שלך תספורת מבלי לגרום לך רוצה למשוך את השיער שלך החוצה.

חשוב לדעת כי השיער גדל בממוצע של 1/2 אינץ 'כל ארבעה שבועות. כמובן, קצת שיער של אנשים גדל קצת יותר מהר מאשר אחרים.

שיער ארוך

אם השיער שלך ארוך, ואתה רוצה לשמור אותו זמן רב, חשוב מאוד לקבל תספורות קבוע לשמור אותו בריא מראה. שיער ארוך הוא זקן מאוד. כמו כל דבר הגילאים, את מבוגר השיער שלך מקבל, כך הוא שביר יותר. שיער ארוך הוא בדרך כלל יותר רגישים שבירה, קצוות מפוצלים להופיע דק יותר. אם אתה צבע או להדגיש את השיער הארוך שלך, זה אפילו סביר יותר להיפגע. תספורות רגיל לעזור לשמור על השיער שלך חזק ובריא.

שיער ארוך צריך להיות trimmed לפחות כל 8 עד 12 שבועות. אם אתה מבחין שבירה או קצוות מסתיים, זה יכול להיות לחתוך בתדירות גבוהה כל שישה עד שמונה שבועות. להיות ספציפי עם hairstylist שלך כאשר אתה מקבל את התספורת. אם אתה רוצה השיער שלך לגדול יותר, לשאול את מעצב אופנה לחתוך חצי אינץ 'או פחות את הקצוות. אם אתה רוצה השיער שלך להישאר באותו אורך, אתה רוצה לבקש ממנה לקצץ יותר את הקצוות. 

אורך בינוני

אותם כללים חלים בדרך כלל על שיער באורך בינוני כפי שהם עושים במשך זמן רב.

התספורת הרגילה במרווחים של שישה עד 12 שבועות חשובה לשמירה על בריאות השיער. אם אתה אוהב את אורך השיער שלך, לקצץ כל שישה עד שמונה שבועות ישמור את השיער שלך באורך המועדף עליך. אם אתה גדל השיער שלך, לבחור לחתוך כל 8 עד 12 שבועות במקום.

שיער קצר

שיער קצר, במיוחד אם אתה רוצה לשמור על הסגנון הקצר שלך, צריך להיות לחתוך בתדירות גבוהה יותר להישאר טרי.

אם יש לך שיער קצר, אתה כבר יודע שזה נראה לגדול במהירות. שיער קצר צריך להיות trimmed כל ארבעה עד שמונה שבועות כדי לשמור על הצורה של תספורת שלך נראה טוב. 

שיער מעובד כימית

אם אתה צבע, להדגיש, פרם או כימית ליישר את השיער שלך על בסיס קבוע, ייתכן שתבחין כי השיער שלך צריך זמירה בתדירות גבוהה יותר. תהליכים כימיים יכולים לגרום לשיער להישבר, לפצל או להתייבש. תספורות תכופות יותר יכול לעזור למנוע ייבוש יתר שבירה.

לגדל את השיער שלך החוצה

אנשים רבים עושים את הטעות של לא מקבל את השיער שלהם באופן קבוע כאשר הם מנסים לגדל את השיער שלהם החוצה. זה גם מיתוס נפוץ כי התספורות הרגילות להפוך את השיער שלך לגדול מהר יותר. הנה האמת: התספורות הרגילות לא להפוך את השיער שלך לגדול מהר יותר. במקום זאת, רגיל trims למנוע את השיער מפני שבירת הסבל ואת הקצוות מפוצלים שהופכים את השיער שלך נראה לגדול לאט יותר. ההיבט החשוב ביותר של צמיחת השיער שלך הוא לתקשר עם מעצב אופנה שלך יש קצוות השיער שלך trimmed מעט במרווחי זמן קבועים. זה ממזער את שבירת השיער ומקסם את פוטנציאל הצמיחה שלך. 

No Replies to "כמה פעמים אתה באמת צריך לקבל תספורת?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    52 − 43 =